czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ballada o SMSowym Mariuszu

Wystarczy zostać Ministrem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

przyczyną jest również jest to, że ludzie wybierają byle jakość nie liczy już smak i jakość choćby kawy czy herbaty w tym wypadku +(klimat lokalu ) a zadawalaja się m.in wstrętną kawą czy mielonym mięsem w torebce foliowej z BIEDRONKI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Autor: Hipopondrom (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22-02-11 15:46

Lokal w największych łomżyńskich slumsach, sorry ale jak wychodzę podchmielony z lokalu to chcę czuć się bezpiecznie, a tam szkoda gadać.

Sam jesteś ze slumsow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

kropka_64 dzięki za info o Deutsche Bank, oszczedziłaś mi chodzenia po innych bankach, umówiłem sie z doradcą na spotkanie jutro - dam znac co z tego wyszło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

I NIE Polakom w USA,Irlandii,Anglii,Islandii,itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

lokal fajny, tylko miejsce nieodpowiednie, idziesz na kawe i lody wracasz wybita szyba i zabrane co wartościowe z auta......,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Ale dzieci bić;DNie ma takiego bicia;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

A żarówki jak nie ma tak nie ma... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Zawsze lali tam wodę. Od kiedy pamietam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

to badziew nie paliwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

także polecam tę panią co poprzednik, my zawsze u niej tłumaczymy. jeśli Ci potrzeba szybko to jest możliwośc dogadania się na dogodny dla Ciebie termin :)


pozrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

jestem za większością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

w Tesco dostalo zatrudnienie ok 80 osob, a u nas? Coraz wiecej dostaje ale wniskow do wypelniania w PUP-ie...a jak chcieli w Lomzy otworzyc glowny magazyn Biedronki to sie prezydenciuniowi nie spodobalo, a ile miejsc pracy by powstalo? Oj nie malo nie malo...Kiedy te pseudowladze zaczna cos z naszym miastem robic...a nie tlyko czerpac korzysci dla siebie i swojej rodzinki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

lauracrow,Twoje myslenie jest raczej ograniczone, skoro nie widzisz w malych sklepach sprzątaczek, magazynierow w hurtowniach, czy kierowców i ochroniarzy. Jesteś tak ograniczony że nie rozumiesz faktu, że jak naotwierają sklepow to ludzie więcej jesc nie będą, gdzieś się zmniejszy obrót i trzeba będzie zwolnić, utrzyma się praktycznie tyle samo stanowisk pracy. Co innego fabryki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Za dużo tych mniejszych miast nie ma, raptem 2 czy trzy.
A z tego co się orientuję to na planszy Monopoly jest chyba 8 miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

50zł karnet na miecha przy kwiaciarni marzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

prubowałam rózne sterowniki i nic to samo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

to kup kartę dziwekowa USB, podlacz ja i zastapi Ci karte dzwiekowa, na allegro ok 10 zł z przesyłka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Dlaczego takie miasta jak Zambrów czy Kolno w porównaniu z Łomżą świetnie się rozwijają, powstają nowe miejsca pracy, rządzący tworzą miejsca na rozwój przedsiębiorczości, zapraszają inwestorów z całej Polski itd., itp. A nasze władze to "kiszka" i Pan Prezydent Łomży zamiast otaczać się sitwą doradców w postaci zięcia oraz byłego prezydenta i innych powinien poprosić o pomoc władze Kolna i Zambrowa. Dlaczego mamy cierpieć, dlaczego inni potrafią a nasze władze nie, ostatnich 8 lat zostało straconych, czy tak ma być dalej, DLACZEGO !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Dziś większość młodych ludzi interesuje się "informatyką" a to ze względu na to, że lubią spędzać czas przed komputerem i chcieliby robić to otrzymując za to pieniądze. Informatyka to bardzo rozległa dziedzina jesteś młody świat stoi przed Tobą otworem więc musisz być pewny podjętej decyzji co do wyboru kierunku kształcenia. Mam nadzieje, że wybierzesz prawidłowo, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu


tak wyglądały okna z domela dziś rano







Kolego przy tak szerokim parapecie wew. to każde okienko ci zarosieje, a pokaż trochę niżej czy masz tam kaloryfer pod oknem i jaką masz temperaturę wewnątrz? bo to chyba jakaś konkurencja, Z KRAKOWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Tylko pani Małgosia z gabinetu Amelia w Polonezie. Malowałam się już u niej kilka razy na różne okazje (w tym własny ślub) i nie zmienię jej na nikogo innego. Jest rewelacyjna!!! Byłam też kiedyś w Rusałce (jak pani Małgosia nie mogła) i ten gabinet zdecydowanie odradzam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

słyszałam też że w piątnicy jest jakaś pani która robi dobre jedzenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

podobno prezydent nim jechal i eskorte robili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

"Rec " 1 i 2 świetny hiszpanski horror polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

do jakiego dyskonat się nie zajedzie to ludzie pełne kosze cukru, te co mam 10 kg cukru starczy mi na około 4-5 miesięcy "czyli do następnych zbiorów BURAKÓW xD"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

nie, niestety ja w ostatki będe w domu : ( ot .. taka przykrość ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

cycolina - prosze, podaj telefon do prowadzacych. moja dziewczyne interesuja kursy samoobrony , lub krav maga dla povzatkujacych,
jezeli mozesz, bardzo prosze o jakies namiary na prowadzacych, dzieki i pozdrawiam.

ps. prosba - moze zorganizuja kurs samoobrony dla kobiet ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

najlepiej łowić na środku jeziora. Tam najgrubszy lód. hahaha ma ze 30 cm.
Ludzie.!!! Dobrze że nie zapytałeś się w czerwcu bo wtedy jeszcze grubszy!!! hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

jasia słowa- Na poważne pytania odpowiadam poważnie, na pozostałe- zgodnie z poziomem pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

nie w smak będzie co niektórym jak przy takiej galerii powstanie stacja paliw i cena będzie konkurencyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

Autor: Frick (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-03-11 14:29

tak sie ostatnio jaraliscie tesco w zambrowie, a byl ktos tam? ludzi mniej niz obslugi, a panie przemetkowuja mieso, ktore nie zeszlo...

---------------------------------------

strasznie rozmieniasz na drobne, Tesco w Zambrowie, a Tesco w Galerii Veneda ma się jak trabant do merca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ballada o SMSowym Mariuszu

chyba: mur,beton i tak cie wypie*** XDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org