czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piękne słowa Kornela Morawieckiego\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\"

czy darmoszka?
http://www.4lomza.pl/?co=kalendarz&akcja=wyswietl&data=2010-12-10&miesiac=12&wyd=2290



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

...czasem ludzie nieswiadomie wyzucaja to na smietnik albo jak w watku pojdzie wramach darowizny, wystarczy popatrzec po ile winyle chodza na allegro, np. pierwsze tloczenie rolling stones 459zl, zadna tam nowosc, czy naprzyklad wznowione tytuly( choc i tu trafia sie barachlo) w wiekszosci moich skromnych zbiorow to hip hop amerykanski, choc za ostatnie trzy plyty sade wydalem ponad 350zl....'' a kolezcy mi muwia-jestes w glowe pier....ty"


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Mam takie pytanie:Gdzie w Łomży można dostać jednorazową bezpłatną poradę prawniczą i w jakim miejscu o ile coś takiego istnieje??? Pytam się bo kiedyś słyszałam o takim czymś,ale niewiem gdzie to jest i czy wogóle istnieje.Z góry dziękuje za poważne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

na prusa 8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

W ośrodku kryzysowym na bawełnie możesz umówić sie do radcy prawnego p. Malaszewskiej :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Niektóre płyty mimo upływu lat nadal są w cenie, klasyki. Co kto lubi ale ja nie mogę pojąć dlaczego ludzie wyrzucają te płytki, co zdarza się często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Najlepsza jest bardzo znana kancelaria adwokacka znajdująca się przy ulicy Wąskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

To już 10 dni od śnieżycy, która zasypała nasze miasto a zwały śniegu nadal utrudniają pieszym i zmotoryzowanym normalne funkcjonowanie. Jednak idzie do wszystkiego przywyknąć przecież to już po wyborach. Ale nie można lekceważyć ludzi którzy chcą dojechać do szpitala lub z niego odjechać. Gehenną dla osób starszych chorych jest wsiadanie bądź wysiadanie na przystankach autobusowych przy szpitalu z autobusu. Zatoki i przystanki są tak zaśnieżone, że trzeba być zdrowym i wysportowanym żeby przebrnąć przez te zwały śniegu. Panie Janku B przecież jest pan radnym, dyrektorem szpitala jak można pozwalać żeby wasi kleci padali na twarz zanim dotrą do kolejki swego specjalisty.
Panie Henryku P wieżę w pana siłę bo nieraz stawał pan w obronie prostych ludzi stanie pan jeszcze raz jako radny w obronie ludzi którzy do szpitala jadą po zdrowie a nie po to żeby je stracić na nieodśnieżonym przystanku.
A tych którzy są odpowiedzialni za oczyszczanie informuję, że kiedyś też będą osobami starszymi i tak samo będą padać na twarz w brei śniegowej bo jabłko nie daleko pada od jabłoni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

dodam że fatalnie utrzymane obiekty sportowe (szumna nazwa) chociażby stadion lekkoatletyczny przy ks anny. po co takie obiekty jak nie można korzystać ?? a bieganie po ulicy to ryzyko kontuzji plus nieuprzejme komentarze pieszych.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Dziku kiedy bedziesz w łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

michalina- idź powąchaj pałę sąsiadowi.
Te twoje wypowiedzi już się znudziły każdemu.
Wybieram się jutro do siedziby 4lomza porozmawiać o takich jak ty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

burak " koziol01" napisał:
- pamiętaj żeby Cie nie poniosło na jakikolwiek kulig , grill , plaże nad jeziorem rzeką , na grzyby do lasu bo po co wieś i natura to twoi wrogowie

ODPOWIADAM:
- nikt nie do wiochy jedzie tylko jak sam napisałeś na kulig , grill , nad jezioro lub rzekę i na grzyby do lasu a natura jest dla wszystkich przyjacielem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Ja wiem, że masz pasję, ślęczenie 24h na forum, ot Twoje życiowe powołanie i zajęcie, które Cię satysfakcjonuje. Gratulacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"


Jak zostać burakiem za kierownicą:
/BLM-y mają to we krwi/

1.Ruszaj ze świateł dopiero wtedy, gdy zielone świeci się już kilka sekund.

2.Ochlap pieszego.

3.Zajmij komuś przed nosem miejsce na parkingu.

4.Przyspieszaj w czasie gdy ktoś cię wyprzedza.

5.Ruszaj zanim jeszcze wszyscy piesi opuszcza przejście.

6.Słuchaj muzyki na maxa przy otwartych szybach.

7.Zawsze mrugaj długimi lub używaj klaksonu wobec kierowców których chcesz wyprzedzić.

8.Uprawiaj slalom po wszystkich pasach.

9.Jadąc w nocy wyłączaj długie dopiero wtedy, gdy masz całkowita pewność, ze oślepiłeś już nadjeżdżającego.

10.Jedz z łokciem wystawionym za szybę.

11.Wjeżdżaj samochodem w najgłębsze zakamarki lasu.

12.Ruszaj z piskiem opon.

13.Gdy zamówisz hamburgera w McDrive, jedz go zawsze na parkingu w samochodzie.

14.Zadbaj o to, żeby w twoim samochodzie był maksymalny syf.

15.Udowodnij ze twój samochód potrafi zabrać więcej niż 5 osób.

16.Pokazuj innym obraźliwe gesty przez szybę.

17.Czekając przed zamkniętym szlabanem wyjdź na papierosa.

18.Szanuj żarówki - włączaj kierunkowskaz dopiero gdy skręcasz.

19.Wjedź na skrzyżowanie w taki sposób, żeby po zmianie świateł zatkać inny kierunek ruchu.

20.Parkuj tak, żeby inni nie mogli wyjechać.

21.Hamuj z piskiem opon zatrzymując się na stacjach benzynowych albo koło przydrożnych barów.

22.Nie daj się wyprzedzić innym - to przecież hańba i dyshonor.

23.Zadbaj o to, żeby bez przerwy włączał ci się alarm. Zwłaszcza wtedy, gdy nie będziesz mógł go usłyszeć.

24.W czasie jazdy wyrzucaj niedopałki przez uchylona szybę.

25.Gdy na parkingu potracisz inny samochód, uciekaj czym prędzej.

26.Naklej na samochód kilka kolorowych kleksów.

27.Wsiadając do cudzego, dobrego samochodu wołaj innych kumpli na przejażdżkę.

28.Pamiętaj, ze najlepszy kierowca to najszybszy kierowca.

29.Zainstaluj sobie klakson - melodyjkę.

30.Powieś na lusterku kartonowy zapaszek.

31.Jadąc w dłuższa trasę miej zawsze wyładowana komórkę.

32.Nigdy nie tankuj do pełna.

33.Jedz w taki sposób, żeby wszyscy pasażerowie byli przez cala drogę zaabsorbowani tylko twoja jazda.

34.Gdy usłyszysz za sobą sygnał karetki pogotowia, pozwól na to, żeby wyła bezpośrednio za tobą.

35.Podświetl sobie podwozie i tablice kolorowym neonem.

36.Jeśli myjnia sterowana jest z zewnątrz, spróbuj czy po wrzuceniu karty uda ci się dobiec i wsiąść do samochodu.

37.Nie pozwól włączyć się do ruchu innym.

38.Nigdy nie ostrzegaj innych przed grożącym im radarem.

39.Załóż sportowe alufelgi w limuzynie.

40.Traktuj jazdę na trasie jako "Need for Speed" na żywo.

41.Kup samochód o dużej pojemności silnika i narzekaj ze dużo pali.

42.Kup samochód o malej pojemności silnika i narzekaj ze nie ma przyspieszenia.

43.Zatrzaśnij kluczyki w samochodzie. Najlepiej gdzieś na trasie.

44.Wyprzedzając rowerzystę nie włączaj kierunkowskazu.

45.Jeździj w czapce, berecie lub kapeluszu.

46.Zajmuj lewy pas na 3 km przed skrętem w lewo.

47.Jadąc na trasie, zatrzymuj się wielokrotnie i wyprzedzaj potem te same samochody.

48.Zapamiętaj, że wszystkiemu winne są głupie przepisy, fatalne drogi, zbyt duża liczba samochodów i korki. Ty sam jesteś zawsze bez winy.

49.Myj samochód raz na miesiąc, albo i rzadziej.

50.Na stacji benzynowej, stawaj z niewłaściwej strony dystrybutora i ciągnij wąż dookoła samochodu.

51.Zamontuj dodatkowe głośniki pod maską - będzie Cię lepiej słychać.

52.Powieś CD na lusterku.

53.Załóż pokrowiec z misia na kierownicę.

54.Rozmawiaj przez komórkę w mieście kiedy i gdzie się tylko da.

55.Nigdy nie zapinaj pasów.

56.Zamontuj melodyjkę Lambada kiedy jedziesz na wstecznym.

57.Przy kolejce na CPN po zatankowaniu paliwa połaź jeszcze trochę po sklepie.

58.Nie zdejmuj folii z siedzeń po kupieniu samochodu.

59.Dłub w nosie w oczekiwaniu na zielone światło.

60.Wyprzedzaj pod górę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

znam JEDNEGO BLM-a z kupisk ktory sie tak zachowuje.....:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\\\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\\\\\"

tak dla pogodzenia- usiłowałem kiedys wjechać do schroniska młodzieżowego, które znajduje się w XIX wiecznej twierdzy.Wjazd przez bramę o szer. ok 2m.Była godzina ok 23 w bramie zaparkowały dwa samochody- patrzę a tu znajoma rejestracja BLM, a tuż przed nią kto? no kto? BL ! Panowie zawitali do dyskoteki i zaparkowali jak najbliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

jest ktoś zorientowany?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak ciecie odśnieżają chodniki? Odśnieżając chodnik i mając po lewej stronie pas zieleni a po prawej parking samochodowy
cieć zrzuca śnieg na parking, czy ktoś mi to wytłumaczy dlaczego? Później ściągają koparki i odśnieżają parkingi. Widzi ktoś sens ich przerzucania śniegu na parking?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

tarczy? Bielicka znana na całym świecie? chyba że dla ciebie świat to Polska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\\\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\\\\\"

Dziś widziałem jak dwa auta na BL wożą się po mojej Piątnicy.
Mówię sobie kurde tak nie może być żeby jakieś dwa gamonie z zespołem dauna z tej wiochy robili cyrki w tak kulturalnej mieścinie.
Od razu wsiadłem w swoją furę i pokazałem gościom jak się jeździ,objechałem ich z dwa razy i kazałem zjeżdżać za most swoimi daewoo.
Przerażeni dźwiękiem mojej mocarnej jednostki napędowej wiali tak szybko aż w końcu jeden zgubił tylne koło a drugiemu odpadł końcowy tłumik.
Fanty leżą u mnie w garażu,moja zdobycz,trofeum.
Ostrzegam!! Żebym więcej czegoś takiego nie widział,inaczej zaryzykuje zniszczeniem mojego zderzaka i obije samochód specjalnie żeby łomżyniak miał problem przez pół roku z naprawą auta zarabiając u prywaciarza 1000zł.
To na tyle, pozdrówki!! aha,jeszcze jedno:

Pamiętajcie.Tępić tych z BL,za dużo krzyczą i sobie pozwalają,
jak by byli stolicą Polski.
A najzabawniejsze jest to jak taki łomżyniak wykrzykuje na forum że mu popiołem z fajek maskę ufajdał,jakby to był problem umyć,przetrzeć szmatką, choć wiadomo że teraz mamy taką porę roku że niestety i tak z zewnątrz auto czyste nie będzie.
Żałosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

oj szymonek zal mi ciebie teskniles za mjastem az wkacu sie przeprowadziles chyba nikt inny by na to niewpadl tylko taki burak jak ty potrzebny ci dobry psychiatra pomysl otym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

"Żałosne."

Znakomite podsumowanie twojej wypowiedzi.
Lekarz by powiedział, że to skłonność do fantazji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

"wieśniactwo to stan umysłu-nie pochodzenia"zapamiętajcie sobie szymonki. anty BLM i głupie Jasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

"po" ty z mną nie dyskutuj tylko weź odpal swojego tico i schowaj go do garażu aż do wiosny,przyjdzie duży podmuch wiatru wraz z śnieżycą to wywieje te maleństwo na oponach szerokości mojego palca u ręki w pole albo w drzewo i zawiśnie na gałęzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

a ja lubię scoobiego i dziewczyny z niego ;) i chętnie je ogrzeje.
Lubię tam kupować zawsze mogę liczyć na jakiś rabat i radę co do wyboru odpowiedniej zabawki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"

to dekoderów nie ma.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękne słowa Kornela Morawieckiego\\\" prawo to nie matematyka, owo prawo ma służyć Narodowi, bo w przeciwnym wypadku, staje się bezprawiem\\\"



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org