poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oto POlska

Wypad z baru.

Ja sie z nikim moim menem nie dziele


Wypierdalaj Michalina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

od kiedy birzuteria pisze się przez "rz"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

ludzie nie odzywać się do DZIECI NEOSTRADY I TROLLI ..!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

lomza23 i co z tego ze Ty widzisz problem? możesz się tylko pożalić na tym forum nic innego Ci nie pozostaje, pozdrawiam i nie denerwuj się tak Brzeziniak już nie będzie dalej prezydentem, a skoro już kasa zaklepana to co żałować ludziom pieniędzy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

a o jaka bizuterię pytasz??? wiem ze w kolnie są różne sklepy ale mają różną bizuterię i nie taką jak na rynku.W sklepie odzieżowym przy supermarkietach kupiłam ostatnio bizuterię z drewna naturalnego,wiem że mają filipińską a także duży wybór innej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

TE MICHALINA NIE WYZYWAJ NIKOGO OD TAKICH I OWAKICH .............. !!!!!!!! A CIEŻKO POŁAZIC NA MIJEŚCIE OD GROMA I CIUT CIUT JEST JUBILERÓW W ŁOMZY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

proponuje by ustali z puszkami pod stokrotką i zaczeli zbierać na dług :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

Prawie jak W kamiennym kur.wa kręgu....brazylijska jeba..a parodia serialu.napewno znajdzie zainteresowanie wsród niektórych forumowiczów...Polecam z całego serca wysiadlem przy 124odcinku.Ale jestem stary jak bulka z biedronki moze to dlatego...
A dla was kochasie w nagrode talon na zakup szpongów do panczenictwa rozmiar XXXL sztuk 2....pozdrawiam i CDN....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

Autor: szymonek (---.introlan.pl)
Data: 25-11-10 22:59

wklejanie fotek jest bardzo proste , ale to już jutro popołudniu, odezwij się to wszystko powiem. Pa





już jest popołudniu - odzywam się, szymonek ! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto POlska

jk kuoisz co za nie bede zdziwiona

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org