poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
T W [ tajny współpracownik ] SB \"Gustaw\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

Rozbawiłeś/aś mnie tym tematem, dokładniej poglądami.
Naprawdę uważasz, że rozwiązanie jest tak proste?
To temat rzeka, ale po krótce, czytając te brednie, cieszę się, że naszym krajem rządzą ludzie inteligentni (niekoniecznie uczciwi), a tak płytkie poglądy, sfrustrowanych (może bezrobotnych) ludzi, można traktować, jako ciekawostkę.
Co byłoby, gdyby pracodawcy nie unieśli ciężaru podniesienia płacy minimalnej?, fajnie byłoby przez rok, później 30% firm ogłosiłoby upadłość, pracownicy wraz z szefostwem firm zasililiby szeregi bezrobotnych i Polska byłaby krajem mlekiem i miodem płynącą krainą.
Wiesz ilu ludzi musi pracować na jednego bezrobotnego, emeryta, rencistę itp?
Takich przykładów są setki, ale...
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

tak... i ze wszystkich jak wchodziłem. Kilkam tą niebieską strzałkę no i dalej mam ten ekran wszystko gra pięknie tylko że non stop WAWA ! Próbowałem przełączyć na inny kanał np. i na każdym to samo dają...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

TAK :) Ja te zdawalem u Ferenca, in stuktor supe, mona pogadac o wszystkim, zatrzymac sie na fajeczka, popodrywac ... takze w porzadku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

Jak moge pograć w Counter-Strike ? Co mam zrobić? Co ściągnąć? Gdzie zainstalowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

tylko do 19? szkoda bo juz sie nie lapie;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

jasiu kładzie piżamkę i idzie spać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

A co Ty szymonek byś zrobił jak byś zobaczył że Twoja żona zabawia się wibratorem,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

Sprzedam Żuka. stan b.dobry. Zadbany na gaz. Wymieniona kabina i rama. Cena 1700z. Cena do negocjacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

A na kluby sportowe ostatnio dali ok 30 tys do podziału - to jest jakaś paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

Tak Takos - z tego co wróble ćwierkają , znalazło tam zatrudnienie kilku radnych . Wyczuli pismo nosem , że nie zostaną wybrani i uwili sobie nowe stołeczki . Ja slyszałem o niejakim Kozłowskim , który obiecywał kiedyś pomoc bezrobotnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

lomza23 jesli chodzi o oszczednosci jezdzac na basen w Zambrowie to czy na pewno dobrze liczysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

lomza23 weź się człowieku zastanów co Ty piszesz, zerknij sobie na oświadczenie majątkowe dyrektora MOSiRu Sasinowskiego a dopiero się wypowiadaj a nie siejesz propagandę

http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=7448

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

bo jeśli tak to pierd... swoją robotę i idę sprzątać:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T W [ tajny współpracownik ] SB \\\"Gustaw\\\" Czesław Dobroński nagradzany w Łomży

biedroneczko moja miła na obiadek ciebie schrupię :):)

_______xxxx_________xxxx
______xxxxxxxx _____xxxxxxxx
____ xxxxxxxxxx ____xxxxxxxxxx
___ xxxxxxxxxxxxx _xxxxxxxxxxxx
___ xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
___ xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
____ xxxxx**LOVCIAM CIĘ**xxxx
_____ xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx
______ xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
_________ xxxxxxxxxxxxxxx
___________ xxxx xxxxxxxx
_____________ xxxxxxxxx
______________ xxxxxx
_______________ xxxx
_______________xxx
______________xx
_____________x
___________x
________B
______U
_____Z
___I
___A
____C
______Z
________K
_________I

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org