poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Beata Szydło otwiera restaurację \"Ewa&Przyjaciele\"

69

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

wiesz pchelka wygladasz na kogos niesmialego, nie wazne czy jestes kobieta czy nie, wazne ,ze umiesz sluchac i lubisz sluchac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

oj widze ,ze jestes jeszcze glupiutka :) wytlumacze Ci i pokaze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

Ta niby domnie pisała ale pogrzebałem dwa dni w necie znalazlem nie Anastazye lat 26 tylko Oxana Titova lat 23. znalazlem ja na portlu jak nasza klasa a w rosji nazywa sie http://vkontakte.ru/oksana___titova

nie trzeba byc na żadnych portalach randkowych
same Cie znajda .Zadajesz jej pytanie w mailu a ona wkleja gotowy list łatwo sie demaskauja po trzecim liscie powie ze Cie kocha i zapyta czy zasponsorujesz bilet do polski.Mysla ze nie da sie ich namierzyc.

Oxana Titova
http://blogs.privet.ru/user/oxana_titova?year=2009

http://im-not-fake.blog.onet.pl/Oxana-Titova,2,ID410619322,n

A tu jej kopia

Oxana Titova

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

domnisoara demolka , pardą za osobę męską a za żeńską jestem jeszcze bardziej że tak powiem ,jestem ZA!!! Załóż koszulkę nocną , wystarczy a ja będę w piżamce tylko śpiesz się bo do 20,00 już niebawem ...a tak na marginesie to ciekawe w czym przyjdzie jasiek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

dzieki. Nie piszcie publicznie nic tylko jak cos wysylajcie na e-mail. Temat wciaz aktualny. Jak bedziemy mieli juz konkretne informacje to tez dam znak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

Cześć wszystkim spodobała mi się dziewczyna z osiedla i nie wiem jak Ją poderwać może dacie mi jakieś wskazówki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

Po prostu powiedz jej Cześć któregoś dnia i nie zadawaj głupich pytań na forum. Jaj chcesz zrobić na niej wrażenie zrób to sam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

podejdz do niej zlap za tylek pszyciagnij do siebie mocno i powiec : JESTES MOJA !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

jasiu przepadl miedzy polnymi sciezkami i juz nie wroci

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

a potem ten co nie pil odwozi wszystkich do domu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

Jakaś obsrana ta Twoja wypowiedź. Zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie pasowało. Zarówno mieszkanie, dom jak i pole jest ważne, ludzie mają rożne wartości. Wydaje mi się ze ten wariant o wyburzeniach to jest dlatego, ze na tych polach po których miała by przebiegać obwodnica w niedalekiej przyszłości ekolodzy wynaleźli by jakiś rodzaj "granatowej żaby" i była by kiszka, na terenach zamieszkałych prawdopodobieństwo wystąpienia tej"granatowej żaby" jest z pewnością mniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\\\\\"Ewa&Przyjaciele\\\\\\\"

daccord

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"



< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

haha no gdzie jak gdzie ale po lesie samej biegac?:/ rusałka.. hah jest tyle miejsc na bieganie,.. do okola bloku:P bieznie , skejt, jakies tam alejki, na silownie idz pobiegaj:P ale nie LAS jest lepszy.. tam jest fajnie pojsc latem na spacer, komary ciapia.. rowerem sie przejchac piwo jakies trzasnac itp ale biegac w listopadzie o tej porze.. ajajaja a potem z placzem chodza ze ktos cos zaaplikowal..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

www.itex.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

No cóż, pewnie zaraz się znajdą osoby które wszystko wiedzą i stwierdzą, że tak było od zawsze, i że oczywistą oczywistością jest to, że numer 79XXX kosztuje 9+vat.

Ja również przez chwilę (dosłownie) miałem ich PP na stronie, ale jak zobaczyłem jak to wszystko wygląda od strony klienta, to sobie odpuściłem.
Sprzedaż programu polega na maksymalnej manipulacji i odpowiednim doborze słów kluczowych, aby zmylić i naciągnąć przeciętnego internautę. Niestety dla wielu serwisów, nie tylko warezowych, etyka przegrywa z możliwością osiągania dodatkowych zysków.

Dziwię się, że operator tego numeru Premium godzi się na takie manipulacje, z reguły regulamin jest bardzo jasny i surowy - musi być jasna i wyraźna informacja o kosztach sms-a, inaczej blokują konto, bo inaczej Operatorzy mogą im zablokować cały numer.

BTW, Ten program stworzyła i sprzedaje ta sama ekipa od słynnego testu IQ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

fanka bocianka

to prawda co mówisz ale ludzie wstydzą sie przyznać że zostali naciągnięci . I take firmy właśnie żerują na nie doczytaniu do końca umów. W końcu kto będzie sie dopominał w sądzie o 20 czy 50 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

To zobacz w Stawiskach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beata Szydło otwiera restaurację \\\"Ewa&Przyjaciele\\\"

a przecierz lomza to miasto jaka sciemka hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org