piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Dzisiaj nad ranem, ok. godz. 5:30 przy ul. Hetmańskiej zderzyły się dwa pociągi, w tym jeden z cysternami na składzie, które na skutek zderzenia wybuchły i momentalnie stanęły w ogniu, na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej, w tym również z Łomży, podobno nikt nie zginął, ale akcja ratownicza trwa dalej, a kłęby dumy unosiły się nad całym miastem. Ciekawe kto zawinił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

udowodnij ,że są to oszczerstwa wyssane z palca czekam cierpliwie. możemy nawet spotkac się w sądzie- jak masz oczywiście odwage ha ha

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

a wie ktos który dentysta jest dobry.? i do której sa czynne gabinety? bo co ja zrobie jak pojde a okaze sie ze zamkniety

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

allegro. co to servis ogloszeniowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

100mario dobre sobie światowcu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Od odszkodowań powypadkowych jest OC obowiązkowe zresztą - zanim napiszesz pomyśl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

ZAPOWIEDŹ MECZU Z LEGIĄ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Chatka w takim razie według Ciebie gdzie należy szukać?
Bo puki co jak na to patrzę to aż mi się wszystkiego odechciewa,nawet szkoda gdzieś wyskoczyć i palić benzynę w aucie :D.Przynajmniej człowiek zaoszczędzi.
Z tego co już zaobserwowałem te fajniejsze dziewczyny są już poprzebierane i często zajęte,chłopaki nie próżnują,no ale niestety nie każdemu gładko i szybko pójdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Bo to juz norma w tym mieście... że przy otwarciu byle kiosku już są men in black...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

tak dokładnie koniec świata już tuż tuż , ponoć jak też mówi przepowiednia Nostradamusa i Baba Vangi to 10 listopada ma rozpocząć się III wojna światowa . A to już za 2 dni .

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją
- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny
- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny
- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym,

Katastrofę ekologiczną już mamy przez BP , co prawda nie morze czarne ,ale katastrofa była .

Kryzys w europie i w Polsce dzięki Tuskowi mamy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

a co , dochodowe to poświęcimy ... ;]]]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

Najpierw były zapisy na bilety na krytą trybunę. To się zapisałem w sklepiku w hali targowej, nawet pesel mój pani spisała i od tej pani usłyszałem, że w piątek bilety będą w klubie. W piątek w klubie usłyszałem, że będą w poniedziałek w sklepiku. A dzisiaj - poniedziałek - ok. 11.00 sklepik był zamknięty. No i póki co to mi się odechciało. Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale uznałem, że na ten mecz powinienem iść. Kto wie, może bym się nawrócił ....na II ligę chodziłem...Szkoda, że taka fatalna organizacja...Wiem, że prawdziwym kibicom żadne trudności nie są przeszkodą, ale chyba czasami warto pomyśleć o takich jak ja i paru moich znajomych, którzy też biletu póki co nie zakupili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

A więc tak:
był pewien problem z biletami, ponieważ drukarnie nie zdążają z drukowaniem tych ulotek z pasibrzuchami, a więc było opóźnienie z biletami.
Spróbuj ponownie, ale w innych godzinach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

masz czas to pal drewnem i węglem, jak nie to gaz potem opał bo najdrożej wychodzi

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest Joachim Jojo Brudziński

na trociny, tylko musisz przewidziec duze pomieszczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org