poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

To bylo dobre u nas sie mowilo "Madziu pocaluj pana...":) Pamietam jak kablowke zalozyli i przez caly dzien ogladalismy kreskowki na CN i wcale nie przeszkadzalo nam ze nie byly po polsku:)Potem sie vive niemiecka ogladalo z tym murzynem (Mola?),i spiewalo Scheiße (tic tac toe:)Pamietam pierwsze piosenki Kasy,Norbiego i Stachurskiego:) A jeden zespol disco polo mial nawet murzyna:) Dziewczyny spiewaly cigle Anite Lipnicka i Piaska :) i Just5 :p "Kolorowy swiat"? A wtelewizji bylo jeszcze ziarno (jest jeszcze?) i domowe przedszkole(chyba jeszcze jest?) najlepsze dobranocki byly w niedziele(smerfy,gumisie,myszka miki) a po dobranocce starsi ogladali dziennik:)A pamietacie taki modny kanal rtl7? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

ooo, milo, moze sie pojawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Ja zawsze lubiłam oglądać "7 Dni Świat". I oczywiście MTV oraz Vivę (tak tak, to był Mola Adebisi bodajże). Gdy byłam w starszych klasach podstawówki większość dziewczyn słuchała albo Backstreet Boys, albo Kelly Family i obie strony przerzucały się wyzwiskami. To były te czasy, kiedy wyszedł pierwszy album Liroya i Wzgórza YaPa 3, w NBA rządzili Jordan, Pippen, Rodman & spółka, którzy przez sezon 95/96 przeszli jak burza wygrywając 72 z 82 meczów (ah, to były jeszcze te transmisje na dwójce, z Szaranowiczem i Łabędziem), a potem zdobyli kolejne dwa mistrzostwa, aż przyszedł lockout. W polskiej lidze grali Zieliński, Wójcik, Szybilski, Krzykała, Miglinieks, Walker czy też McNaull. Jeździło się na łyżworolkach, bo wrotki na czterech kółkach były już "passe", na przerwach i pod ławką na lekcjach czytało się Bravo, Bravo Sport, Popcorn, a dziewczyny także Bravo Girl. A w sklepie na przerwach kupowało się Tegesy (takie cieniutkie chrupki).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

troche w tym prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Witam. Może ktoś wie jak wymienić klawiaturę numeryczną w nokii n95. Kupiłem nowy panel większość już zmieniona tylko nie wiem jak wymienić tą klawiaturkę. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

wejdz sobie na youtube. I sobie wpisz rozbieranie n95 i tam będą filmiki i bedziesz widział jak i co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Witam, czy jest ktoś kto byłby w stanie doradzić mi zakup tego typu słuchawek? Nie znam się na tym kompletnie, a chcę żeby prezent był dobrze dobrany. Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Przedstawiciel Sennheiser'a - p. Wiesław Kulczyk, Aplauz-audio. Wszystkie wiadomości na temat produktów Sennheisera ma w tzw. "małym palcu". Potrafi rzetelnie doradzić odpowiedni produkt w zależności od potrzeb. Tel. 22 751 42 39, 751 42 44.Pozdrawiam.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?




AKG K 141 Mk II Studio - polecam :).Zadne z powyższych nie mają startu.Lub też wyższy model AKG- ale to już inna cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEBY JA NP POLECAM GORĄCO Sennheiser HD 580
PRACOWAŁEM NA TYM SPRZĘCIE PONAD 2 LATA W STUDIO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Ja nagrywam na sluchawkach sennheiser hd 212 pro i jestem zadowolony,dobra jakosc,swietnie sie slucha muzyki i jesli nagrywasz muze to polecam sa dobrze wyciszone i nie zbieraja otoczenia..polecam dobry towar za dobra cene.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Rafał aka Milena. Nie zakładaj kilku kont by potwierdzić swoje urojenia... Trzymaj się bliżej ziemi fantastko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

budka była zbita z desek pomalowanych na zielono a z drugiej strony straży pożarnej był kowal i fajnie było się przyglądać jak kuje konie itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Dajcie jakieś przepisy na codzienny obiad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Zajaczek i gry Video, wypozyczalnia i kino w wiezowcu na Zeromskiego :) Gra w kapsle na kraweznikach, zjazdy ze strzelnicy na sankach, nartach. Wycieczki na bazanty za nowy szpital. Strzelanie z procy, kusze wlasnej produkcji, rurki z magi hahhaa, bylo ostro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Ja to kupuję 2-3 ćwiartki kurczaka, gotuje na nich pyszny rosół a mięso mam na drugie danie do ziemniaków i surówki oczywiście podsmażone na patelni w przyprawie do kurczaka..;)) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Orientujecie się jak wychodzi kosztowo wynajęcie sali do grania np SP9, SP10, Piątnica? Do kogo się zgłosić itp.
Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

co robicie aby poprawić sobie humor...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

mistrzowie.org

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Masz rację snakdak.

Autor: Milena_ (---.centertel.pl)
oraz
Autor: 111Rafał (---.centertel.pl)

to ta sama osoba, świadczą o tym ilość wypowiedzi oraz atak na Ciebie, za obnażenie jej wątpliwego spisku. (to w stylu Mileny_ co dało się już zauważyć)
Jeżeli tego komuś mało, to fakt, że oboje autorzy popełniają identyczne błędy ortograficzne i interpunkcyjne, świadczy o tym, że to jedna i ta sama osoba.
Założenie przez Milenę_ tematu obrażającego dentystkę oraz kolejnego nicku 111Rafał świadczy tylko o tym, iż to wszystko, to jedno wielkie kłamstwo.
Czekamy, czym jeszcze nas zaskoczy Milena_.
Tak na marginesie, to pewne, że Tobie jest potrzebny lekarz, ale z całą pewnością, nie stomatolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

szczebiotka ty jesteś kobitka światowa i radosna no to mnie rozśmiesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Mi też się zdaje, że takiego niema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

ja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

http://4lomza.pl/banner/101015121001.swf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

hahaha ale z ciebie porażka siedzisz na kilku nickach i pierdzielisz głupoty wiesz co ci powiem najlepszym pracodawco zawsze był i jest ten który nie pracuje dla innych tylko pracuje dla siebie ,więc masz proste rozwiązanie bez se dotacji pomysł i otwórz ***** mać firmę i będziesz zarabiać 10 tysięcy albo 60 tys. na miesiąc proste ? więc bez sensu takie jakieś rankingi ,ranking możesz zrobić kto w Łomży najwięcej zarabia wtedy się dowiesz jak se pracodawcy sami siebie cenio ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

A teraz parę HITÓW z tamtych lat dla kobiet.
Niewolnica Isaura,
W kamiennym kręgu,
Ptaki ciernistych krzewów.

I facetów:
Shogun
Nosferatu wampir (o samochodzie).
...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

fajne masz strobo pewnie twuj stary brał piguły i u was w domu tak było 24h i teraz tak lubisz hehe


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

w piątki o 23.00
wstemp wolny

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

ja pamientam trabanta sąsiad miał inim burczał ciągle

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

mam ochote stuknac kogos mlotkiem po palcach,
nie jeszcze nie zgupialam , to zarty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Szczebcia

Nie pogromca lwów Ci potrzebny :):)

Pogromca lwic będzie bardziej na miejscu :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

inspektorka napisała..."A Słyszałem nawet i o pobiciach!" kiedyś w nickach już się pogubiłeś i wyszło że andreo i tajniak to jedna osoba, teraz masz kolejny nick inspektorka, ale już ci się pier ten cały teatrzyk i piszesz w formie męskiej. Czy nie lepiej energię na pisanie nic nie znaczących żali pod kilkoma nickami, wykorzystać na stworzenie własnej działalności gospodarczej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

nie wiem ktorym okiem trzeba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

hahaha jaka zwala;]



Nie ma to jak Bonio man, uskuteczniam aż nie mam oka w płuca mnie uderza chmura głęboka. Rozrabiaj skuna, rozrabiaj haszysz byle by nie trwało to sto lat, przytkaj dyfer pal poluma małolat. Skuna top, skuna moc, pali lola Bolek i Tola (O ***** policyjna radiola ty weź to schowaj)xD



http://www.youtube.com/watch?v=6XqUMAI1RM4


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

na 15-ie lat pracy w Łomży nie trafiłem na uczciwego pracodawcę.Zawsze próbują giąć prawo pracy na swoją stronę. Jeśli się mądrze postawisz i do tego jesteś coś wart to możesz coś zyskać.Pamiętaj jednak,że możesz stracić jedyne źródło dochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

hej szukam sąsiadów konewka80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

23Emilka - jak dokładnie przeczytasz mój post (4 w górę) to zobaczysz, że o dostawcy Internetu nawet nie wspominałem.
Raczej chodzi mi o inne podobieństwa.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Były 3 ankiety - hh.pl, rapgra.com oraz onet.pl - we wszystkich jednogłośnie wygrał Tede wg około 75% internautów (nawet na znienawidzonym hiphop.pl ludzie postawili na TDFa). Prawda jest taka, że po Granieckim spłynęły wszystkie disy Penera, a przez AH24N2 Rysiu z wkurwienia ruchał sceny z pianą na ryju, skandował "jebac tedego i całą rodzinę jego" i grał disy na koncertach przez prawie pół roku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

Radio Łomża - do dnia dzisiejszego pamiętam ich jingel - "Chce się budzić i zasypiać z Tobą - tu Radio Łomża", zwykłe nasze łomżyńskie nie co teraz no i oczywiście w póxniejszym okresie BAB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa segregacja na bogatych i biednych po POwsku?

A jak nie wiesz co zakupic.... to bierz BMW X 5 ;) " KRÓL sZoS "

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org