poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

oj biegneeeeee!:))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

Hola Hola panie dziku.Co do muzyki twej,to nie mam z tym problemu,robisz to co lubisz i to jest spoko.Nie przepadam za tego rodzaju hh,takiej mieszanki chłopaka z blokowiska i chłopaka który próbuje pokazać jak życ innaczej,umoralniać i dawać rady.Pamietam cie za młodych lat,mieszkałeś w blokach które wiekszość nazywała slumsami,a którym do slumsów było bardzo daleko.Po prostu bloki jak wszystkie w całej łomży.Tyle.Czy jarałeś sie hh od zawsze?Możliwe,choć świta mi coś że krzyczałeś też oj,oj,oj.Pewnie nie wiedząc nawet o co w tym chodzi.
A co najważniejsze to czułeś dumę!!!ze zdjęć z ryśkiem peją,po którym teraz tak jedziesz.Byłeś konkretnie nakręcony na jego punkcie,sprostuj jeśli tak nie było?!Nawet na naszej klasie wrzucałeś te stare zdjęcia z nim,a miesiąc wcześniej pisałeś że to pajac z zadużą czapką?!Czy powiedziałeś to mu w oczy?Panie moralista?
Dziku rób to co robisz,ale nie umoralniaj ,i nie myśl że masz monopol na prawdę.Co do tego dissu,to jeśli nawet tede miał rację(choć uważam że nie miał) to nie jest odpowiednią osobą aby kogokolwiek umoralniać.To że on się chował za podwójną jak typ wpadł na scenę,to nie znaczy że wszyscy tak powinni.
Chetnie powiem ci to prosty w oczy jeśli zawitasz kiedys w łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

Prusa 8 i Piekna 3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

Pod Łosiem, Sympatia itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

Ach to były czasy. A jak fajnie było skakać po dużych płytach na budowach. Nikt ich wtedy chyba nie pilnował. Całe dnie grać w gumę (pamiętam jak wyciągał się gumę ze spódnic i łączyło się z nastu kawałków). Podchody i rysowanie strzałek po klatkach - aż dziw, że nikt nas wtedy nie dorwał. Gra w dwa ognie - zbierało się całe osiedle i nieraz przychodziło się do domu w siniakach od piłki. A teraz jak już zauważył ktoś wyżej puski - z drugiej strony na wybetonowanym boisku trudno było by pograć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

A pamietacie ten z zabawkami na Malachowskiego? ,albo te serki waniliowe na sniadanie, albo irysy z sezamkami,oranzade na miejscu:),albo jak ze soba to Ptysie:),tam gdzie teraz skatepark jest bylo chyba pole a przy dziewiatce zawsze lezaly plyty.Pamietam jak Papiez przyjechal i wszyscy poozdabiali okna.A jak sie szlo kolo sadku co zboczency sie tam zawsze krecili to pachnialo pieczywem:)(jeszcze pachnie?) A pamietacie basen przy ogolniaku,taki nieduzy to potem jak w dziesiatce wybudowali to wszyscy sie przeniesli i modne bylo chodzenie na basen:)A potem juz wcale nie tak dawno otworzyli intercosmetic i wszyscy poszli sie opalac;)No dobra a pamietacie jeszcze mleko w butelkach?i ocet z buteka na wymiane?albo jak szlugi kosztowaly 2,50? Pamietam ojciec tysiace zarabial;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: za MIŁOŚĆ do Ciebie kraju mój!

ten sklep z zabawkami mialo byc...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org