poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STOP AGRESJI NA TYM FORUM

@kuba, sprawdz ceny tych gier i podaj jeszcze raz cene...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

wiec ta nowa pani to szczebiota!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

No to zrób coś z tym :):):):):)

Zapobież nieszczęściu :):):):):)

Podejmij środki zapobiegawcze :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

100mario"Bardzo zdrowe podejście do tematu. Innym się udaje (wylewać pomyje) więc i mi wolno.
Ciekawe, czy byłbyś równie zadowolony, gdybyś czytał takie rzeczy na swój temat.
Bo niby skąd wiadomo, że to prawda?. Z "ust" Mileny płyną jedynie obelgi, a konkrety?, jeżeli wogóle są..."

Gdzie wylewam pomyje? Jak bym spartolił komuś zdrowie czy cokolwiek innego to bym się wstydził czytając coś niepochlebnego na swój temat i to byłaby dla mnie nauczka.
A niby skąd wiadomo że ludzie chwalący tą dentystkę piszą prawde, gdzie konkrety? ble ble ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

http://www.youtube.com/watch?v=W2R9YTXJeWE&feature=related
aj!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Zapraszam chętne do gry w żeńskiej drużynie piłki nożnej na spotkanie organizacyjne w piątek 29.10.2010r. o godz. 16.20 pod Katolickim Liceum Ogólnokształcącym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

piekna 3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Ja mówię serio.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Kochanie kim kolwiek jestes,ta miejscowka po starej szkole gdzie MAM BUDOWE, to moja miejscowka z MOIMI DYNIAMI.A oprócz Dyn nie zauważyłes sporych wilczorow?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Mr X,jesli jestes zainteresowany to odezwij sie na email: kamalegro2@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

A jakiś kontakt do tej miejscówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Autor: shook (---.lomza.mm.pl)
Data: 26-10-10 22:29

Ja sie nie wybieram, ale jesli jestes napalona nimfomanka, z duzymi cyckami to chetnie sie przejade i Cie zabiore :)


Bardzo inteligentna odpowiedź. Typowa dla kretyna mającego kompleksy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Autor: shook (---.lomza.mm.pl)
Data: 26-10-10 22:29

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zrób to na ścianę, jak robią to wszyscy w twoim wieku :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Cały świat musi przeprosić Izrael za zbrodnię Holocaustu!

P@wcio wolałbym kupić byle gdzie aby nie na Prymie:) "dość tanio i dobrą" w Łomży tanio nie ma nigdzie a dobrą na jakiej podstawie to oceniasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Tak jak już ktoś wcześniej napisał PKS, polecam, dobre paliwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Kolesia zagięło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Po pierwsze panie Fedor to ja nie rozmawiam z osobami ,KTORE UZYWAJA JAKIS FORUMOWYCH NIC NIE ZNACZACYCH KSYWEK I NICKOW(to tak na poczatek).I nie ze nie rozmawiam z niezjajomymi NIE,poprostu twoja znajomosc mojej osoby i tego jakim to bylem oj oj oj zamyka temat.SORRY.

Jesli chodzi o Rycha Peje to swietny raper i do tej pory czuje dume ze moglem zagrac z nim na scenie caly koncert,bo jak by nie bylo to ikona i jeden z najjj raperow na polskiej scenie hh.A napewno jeden z 3 najlepszych w Polsce.Wiec tu tez mysl a nie wnioskuj ok?

To ze jest zajebistym raperem,nie znaczy ze jest wspanialym i godnym nasladowania czlowiekiem-facetem(bo co za facet bije kobiety,kopie je i opluwa)tylko....TYLE W TYM TEMACIE.

Co do zaduzej czapki to tez myslisz fakty i osoby...ale jesli myslisz ze to na peje to pewnie nosi za duze czapki i chusty heheh nie ja to powiedzialem tylko ty.Wiec temat zamkniety.Dla twojej spokojnej swiadomosci(choc nie mam zwyczaju rozmawiac z nickami czy ksywkami(bo nie mam pojecia kim jestes,i szczeze mowiac nawet nie chce wiedziec,chyba ze masz na tyle ikry by napisac swoje imie i nazwisko i podac nasza znajomosc lub jakikolwiek przyklad i plaszczyzne na to ze sie kiedykolwiek znalismy ,wtedy mozemy pociagnac temat) to mowilem tu o guralu ,ktory dla mnie jest bialym murzynem i widzialem jak sie zachowuje w usa widzac murzyna.. zreszta pewnie niebawem bedzie tworzyl z jakims duet..heheh,ale to tak na marginesie.

Bycie zajebistym raperem,muzykiem,skinem,punkiem---nie czyni cie zajebistym mezczyzna czy czlowiekiem.To ze jestes kozak w jakiejs dziedzinie nie znaczy ze jestes taki na codzien dla innych9nawet moj idol van dame do dzis znam kazda walke i muzyke podczas jej na pamiec i moze bede mial szczescie cyknac sobie zdjecie z gosciem ktory zawsze byl jest i bedzie moim idolem jesli chodzi o sprawnosc ,ale jesli chodzi o jego zycie prywatne to dno...bo bije swoje kobiety...a juz plyciej to chyba nie mozna.

Troche sie rospisalem,ale chcialem zebys/scie zrozumial o co mi chodzi.DOBREJ NOCY..NIEZNAJOMY FEDORKU...no chyba ze sie znamy,albo przynajmniej znasz mnie ty "kolego?,ziomku"

PS. WROCMY DO TEMATU PLYTY...OK?!!!5.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Szczyt obciachu - relaksy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Radzio

Nie świruj jarząbka :):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Wracając do problemu. Składki są odliczane wtedy i tylko wtedy jeżeli umowa zlecenie to Twoja jedyna praca. Jeśli jesteś zatrudniony a zlecenie jest dodatkowe to wtedy tylko chorobowe i podatek. Za to jeśli jesteś studentem do 26 roku życia a to Twoja umowa to wtedy tylko podatek. Jest sporo możliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Baza byłego wzgsu tankuje już z 3 lata ropę nie było problemu do tego cena chyba tańsza od pksu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STOP AGRESJI NA TYM FORUM

Lol , ale się tego nazbierało :):):):)

Aż człowiek odmłodniał o kilkadziesiąt latek :):):):)

Dawajcie więcej :):):):):):):):)

Niedziela godź .9,00 I edycja 4 pancernych .

Zamiast do kościoła to do kumpla przed tv :):):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org