poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie

cholera na zabawe wiejska , tam wszyscy sie cochaja o siebie
no nie dno
dno
dno
dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie

i muszę się przyznać, że źle Ci policzyłem, bo naliczyłem składki ZUS.

wychodzi na to, że liczą Ci ZUSy bez składki chorobowej... czy aby na pewno masz dwie umowy zlecenia, a nie jedną normalną umowę o pracę ?

jeżeli masz dwie umowy zlecenia, to w najgorszym przypadku powinni zapłacić Ci 1584,98 (to już bankowe ;] ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie

Jako ze sie juz nieco starzeje to i cos od siebie dodam: hotel sie Polonez nazywal, Poludnie to sie dopiero zaczynalo budowac :). drewniane domy w srodku miasta, fontanna przy szkole podstawowej nr.4 "Ch...ki rynek", pochody pierwszomajowe, czarno-biale filmy fotograficzne i wywolywanie w domu, lista przebojow trojki, rozglosnia harcerska, ZMW, pzpr, dyskoteki w hali targowej, slup ogloszeniowy przy poczcie, pewna niedziela bez "Teleranka", pora na Telesfora, Sonda, taki program dla mlodziezy w czwartki tylko tytulu nie pamietam, zrob t sam z p.Slodowym, zbieranie znaczkow i pocztowek, na plaze zie chodzilo przy "starym moscie", "niewidzialna reka", wojny pomiedzy szkolami i osiedlami (waryniak i waltera), ubikacje w parku przy waryniaka!!!, rower czajka, motorynka, java (nie mylic z komputerami), cz, mz, wsk, komputer spectrum z 48 kilobajtow pamieci, 16 kolorow i programy z tasmy magnetofonowej, i najlepiej jak z Grundiga, tylko jeden ogolniak w lomzy, osiem podstawowek, milicja, sb, tygodnik Razem, papierosy klubowe, sporty, carmeny i caro, jabole i gorzalka po 13, wypady na dlugiej przerwie z ogolniaka na piwko do sklepu przu szkole. Oj latka leca:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie

osoba , do ktorej mam zaufanie , zawsze wyciaga mnie na tego typu wyjscia.
zazwyczaj jestem niechetna, ale potem ciesze sie ogromnie.
lekarzy nie lubie, i staram sie ich unikac,nie lubie i nie znosze jakiegokolwiek kontaktu fizycznego , toleruje tylko jeden , ten z moimi dziecmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org