poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ONR Łomża

A Co z ochroną? Jest tam jakaś>? Czy każdy wchodzi na własne ryzyko?;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

jak strasznie napawa mnie śmiechem, ogłoszenie pewnej firmy, która zaznacza w każdym ogłoszeniu, że jest liderem w branży ubezpieczeń czy tam czegoś. Lecz niestety nie stać ich aby wykupić domene internetową i mieć poważnego meila, ale nie jakiś onet.pl czy coś innego. Żałośni są tacy 'liderzy'

Od razu was przestrzegam, przed takimi ogłoszeniami, z góry wiadomo, że dadzą najniższą krajową. Wyżej s**ja niż d**e mają. Niestety taka prawda.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

ad: " Chociaż jest niedoskonały to jednak ogranicza koszty ogrzewania."


Jak taki parownik ogranicza koszty ogrzewania ????? Kilodżule posłuszniej siedzą w kaloryferach czy może małe chochliki szybko uszczelniają okna gdy tylko zauważą ucieczkę ciepła ????


Parownik nie ograniczy kosztu, jest on tylko "w miarę" (+/- 30 %?) obiektywnym sposobem rozliczenia kosztu pośredniego jakim jest koszt energii ogrzewającej budynki (w tym klatki schodowe, pralnie, suszarnie, kiepsko zaizolowane węzły ciepłownicze i inne takie tam...)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Kurde zrobili błąd że w Twoim szpitalu psychiatrycznym zainstalowali internet...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

z zycia wziete, dlatego nie rozpisuje sie, przykre wspomnienia
a z ciebie jest debil , won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

witam
Najlepsze rozwiazanie to liczniki siepła do każdego lokalu - tylko to jest drogie i jeszcze współczynniki dla każdego mieszkania tzn szczytowe środkowe itd ale komu z lokatorów chce się tego dochodzić?
Pozdrówkainżynier28 napisał(a):

> Te podzielniki ciepła to lipa.Wszystko jest brane z sufitu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Debilem był lekarz który Ciebie nie wyskrobał
Przykrych wspomnień nie wypisuje sie na forach publicznych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

to ty sie lecz, takiego slownictwa uzywasz jakby cie rodzice nie wychowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Może i jestem chamem ale intelektem nie dorastasz mi do pięt;-)
Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

mnie zastanawia czemu dokonano zmian w 2 i 4 przykazaniu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

szczebiota ale ty masz nasrane!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

1. ŁKS 84 lata tradycji Perspektywa 8 – dajcie im szanse
2. Rywalizacja podnosi poziom sprawia ze się rozwijasz
3. ludzie, którzy nie mieszczą się w składzie ŁKS mogą trenować i grać
(Jakoś im to wychodzi skoro są w IV lidze)
4. Perspektywa to także zaplecze dla ŁKS, do tego kupa młodzików, którzy chcą grać a nie żłopać piwsko.
5. Co tydzień masz mecz
(stadion został wybudowany, aby go używać a nie na pokaz)
6. Kibice Perspektywy, to także kibice ŁKS-u
7. Czy na prawdę uważacie, że IV ligowy klub ma grac na kartoflisku jak stadion jest wolny?

Gratuluje postawy Kibicom ŁKS-U, obyło się bez wyzwisk i zapewniliście kulturalny doping swojej drużynie. Dzięki takiej postawie jest szansa, że jak wypełni zostanie rozbudowana trybuna będzie zawsze pełna.

Na mecze naszych drużyn chcą przychodzić całe rodziny, co było widać w niedziele.

Mam apel do kibiców ŁKS, pamiętam takie mecze gdzie potrafiliście porwać cały stadion do zabawy. Tego nie było na ostatnim spotkaniu, a wieże ze gdyby tak było na następnym meczu zabrakłoby miejsc na trybunach (To także pieniądze do klubowej kasy). Los tych klubów i piłki w regionie jest także w waszych rękach i gardłach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Szczebiotka chwalisz sie czy żalisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

tajniak vel andreo to coś dla ciebie, wykaż troche inicjatywy i załóż własną działalność, nie będziesz musiał narzekać na pracodawców, weź przyszłość w swoje ręce, leniu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

ale ja mam dobre, padlo naglosnienie, koniec, kropka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

hehe a może ty padłeś? koniec i kropka haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

gdzie to w końcu jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

indar myslisz sie wiem ze jest taka opcja bo sam wylaczalem tylko nie pamietam gdzie...koko251 poszukaj dobrze w ustawieniach tel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

ooo spokojnie Panie Profesorze spokojnie...
zagalopował się Pan ...
można nie lubic niektórych osób ale nie wszystkich???
fakt Polska wolny kraj ale nie wrzucaj wszystkich do jedengo worka.
jestem Łomżynianką i jestem z tego dumna nie wszyscy muszą Nas lubić ....
nie pozwole obrażać siebe jak i innych Łomżyniaków ....
ale skoro tak sie wyrażasz na Nasz temat to tylko świadczy o Tobie i Twojej inteligencji.. jak ktos takie słowa wypowiada czy tez pisze to widocznie czegoś zazdrości.
ale to Twoj problem :)
Pozdrowienia z Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

W najbliższą sobotę. Wstęp wolny. Info w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

zycia nie oszukasz! z gowna bata nie ukrecisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

A potem co by zrobili na komisariacie . Tobie przypieli miano konfidenta i odesłali z kwitkiem .

Srający na chodnik pies nie jest uwzględniony w kodeksie karnym .


Zamazanie twarzy nic by nie dało , zakaz jest całkowitego przedstawiania wizerunku . Ja bym nie omieszkał pozwać człowieka który by umieścił bez mojej zgodny jakiejkolwiek części ciała po której mógłbym zostać rozpoznany .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

co wy z tymi konfidentami, boicie sie zglaszac a pozniej narzekacie na gówna na chodnikach, to jak chcecie z tym walczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ja też polecam ''Sympatię'' naprawdę warto.
kuba_lomza nie zmyślaj bo to nie prawda ja kupowałam tam 2 karty jedna do tel a 2 do aparatu i za 2gb do tel nie zapłaciłam dużo z tego co pamiętam tak samo i do aparatu. A co do obsługi to jest baaardzo miła ale jeśli przyjdzie taki buc ustanie i nie wie czego dokładnie chce albo zacznie marudzić to się nie dziwcie oni też tracą cierpliwość. Albo któryś z pracowników miał zły dzień. ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

w zoologicznym przecież możesz kupić..

---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ja mam tanio... składasz zamówienie, 2-3 dni (jak coś rzadkiego to do tygodnia) i masz co chciałeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

nie ma ochrony :D

---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a z tymi pozwami, to chyba się "amerykańskich" filmów zaoglądałaś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

*naoglądałaś, SD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

mogę zawieść 4 osoby + bagaż, jak jesteś zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

to było iśc i jej zwrócić uwagę, zamiast cykać fotki z ukrycia.

internetowa ciota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

na co komu ochrona :D padł i wszyscy wpadli w panikę haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ten wątek służy do dyskusji i zadawania wszelkich pytań w sprawie powstawania żeńskiej drużyny piłki nożnej dla dziewcząt w wieku licealnym. W sprawie zgłoszeń proszę się kontaktować telefonicznie pod nr 505-483-533 od godziny 16 lub poprzez maila: monica.12@wp.pl.

Narodził się pomysł trenowania dziewcząt, które lubią sport i chciałyby nauczyć się grać w piłkę nożną, by następnie przejść do poziomu bardziej zaawansowanego. Koszt miesięczny byłby minimalny na pokrycie kosztów wynajęcia sali i dojazdów instruktora. Nie wykluczone jest, że po okresie przygotowawczym drużyna wystartowałaby w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

O której godzinie? Na Xbox'a czy PS3? Jakie nagrody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Jest jakieś info w necie? Bo niechce mi się iśc specjalnie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Zna ktoś może wynik?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

szpenio od kiedy stadion jest własnościa ŁKS, bo chyba miasta Łomża czyli wszystkich mieszkańców.
I nie pisz głupot jak nie rozumiesz podstawowych spraw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

tak i ja jestem wynikiem tego związku - idiota



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Dołączam się do pytania powyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Nie jestem pewien , ale to chyba ona :):)


http://www.youtube.com/watch?v=E2M1b4NRsGE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Świetny przykład to go nam daj , zrób fotkę i wrzuć na forum . Czekamy kolego co chce kopiować tytułowego świra z komedii fabularnej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

chyba jakies nowe , skoro o nim nie slyszalam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Zapis do 23 chyba w sklepie, od 10 sie zaczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

powaznie pytam , jezeli bagaznik jest duzy,skroce moj pobyt warszawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Pewnie jacyś literaccy dyktatorzy narzucili inną interpretację, jak kur wa zwykle !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a i jeszcze jedno tak jezdzimy do sledzi na studia a oni nie moga przezyc i zal im tylki sciska ze jestesmy lepsi niz oni a wtedy prawda wychodzi na jaw kto wyzej kra niz krake ma : bialystok!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

w tym roku Fifa rozwaliła PESa, niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

No to co wysondowaliście popaprańcy na temat uprzejmości łomżan ?????

Bo ja oprócz tradycyjnego syfu nie wysondowałem nic:):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Widzę, że temat nie chwycił, widocznie ekipa od zagadek łomżyńskich nie zagląda już na forum...
Abstrahując, linka dla kolegi Brzęszczykiewicza:

http://historialomzy.pl/lomza-ulica-polowa/

fota nr.: 26

Dwuznaczności symbolicznych w zabytkach regionu można znaleźć więcej, przykładowo freski w XIX kościele w Drozdowie.

http://historialomzy.pl/kosciol-w-drozdowie/

fota nr 16 - Tutaj w symbol trójcy świętej (trzy splecione koła) oraz w pierścień ognia (mający symbolizować wszechobecność świętego ducha) wpleciono oko iście ludzkie - bogaty gąszcz rzęs i błękitna rogówka (jakby żywcem przeniesione z broszur demaskujących braci oświeconych).

Poza tym trójkąty z okiem opatrzności takie jak przed wejściem do DPS na Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

no tak jak się płaci to rzecz jasna że się wymaga, ale można się jakoś dogadać, bo dj też człowiek tylko trzeba normalnie porozmawiać, osobiście znam dj'a z unikatu i uważam że jest w porządku i jak ktoś o coś prosi to nie ma problemu z niczym ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Na starych torach kolejowych jest ich mnóstwo :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam,

Dzisiaj bylam u szeptuchy z Podlasia w miejscowosci Rutka niedaleko Dubicz Cerkiewnych.Cudowna kobieta, staruszka 80 letnia pomogla mi z calego serca.Prosila mnie zeby powiedziec o niej bo chcialaby pomoc wiekszej ilosci osob.Mialam depresje,problemy ze zdrowiem i pecha juz czuje niesamowita sile jej uzdrawiania.Czuje sie spokojniej i szczesliwiej.Naprawde polecam ta pani Hanna jest najcudowniejsza staruszka jaka poznalam.Dodaje iz nie wziela ode mnie ani grosza a placi sie u niej co laska.Leczy choroby, zdejmuje uroki..bardzo ciekawe dla osob wierzacych w takie rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

trza tira wziac jak szczebiotka chce jechac....powaznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Toć to grzech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Autor: władziu
witam. mam dowas prozbę
a mionowicie nauczyciel od technologi kazał nam zrobic cos takiego:
Jagby ktos miał cos takiego gotowego na kompie czyby mito pzesłał na meila: wladek34@gazeta.pl
Ewentualnie moze to byc za jakąs nieduzą odpłatom z mojej strony zgury dzienki pozdro


władiu, zacznij od j. polskiego
swoją drogą takie zadania w pierwszej klasie podstawówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

tak mów sobie ze jestes lepszy , dowartościowuj się chociaz slownie cia majdo.

Kocham na was patrzeć na forum jak wam żle i nie dobrze w tej norze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ha ! Witaj Agynes i inni walczący z podzielnikową hydrą :)

Dla ludzi którzy nie wiedzą że podzielnik to lipa wklejam watek umieszczony przeze mnie na forum Żabianki. To nie czary, to się dzieje na prawdę ...

Całkowity koszt ogrzewania mieszkania 57m2 wyniósł 7172,52 PLN a po uwzględnieniu przedpłat w kwocie 1850,40 PLN niedopłata wynosi 5322,12 PLN co stanowi kilkaset procent więcej niż planowane zużycie ciepła w moim mieszkaniu.

Ilość jednostek to ok. 2600. Dla porównania mieszkanie pode mną posiada zużytych ok. 280 jednostek.

Jak to się mówi SZAŁU NIMA :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Chciałabym się dowiedziec jakie obowiązują teraz ceny za zespół na wesele? Z góry dziękuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Możesz coś więcej powiedzieć o tym jak Ciebie przyjęła, jak mówi, jaki ma "styl"...?
Mówiła Ci coś o przeszłych wcieleniach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Co nie co obiło mi się o pewnych kręgach ludzi za czasów komuny.Po 89r. niestety nic nie znalazłem.
Być może nadal działają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

100mario, właśnie, zbłądzili i Ty razem... z tym XXI wiekiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

z tego co mi wiadomo to od 2500zł min.nawet do 3000 tys.
a jak chcesz to mam namiary na super zespól na wesele-satysfakcja warantowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

niewiem ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Przepraszam 4444 za te dopytywanie, to już ostatnie pytanie. Ważne dla mnie. Jakie widziałaś w jej domu obrazy, (czy krzyże?), figurki, itp.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

niema



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

i dofinansowany przez miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

W sumie to jeżeli ludzie w XXI w. wierzą w instytucję kościoła to czemu nie w moce "Szeptuchy"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a ile kosztuje tam u nich car audio zrovic jakos zeby to w miare gralo glosno i czysto ;)))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

szukam pieknego krysztalu na przezent
czy jakies ladne okazy sa produkowane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ja też :):):):):):):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Polecam www.zespolcool.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a pomylilo mi sie, to tu wlasnie pisze :) myslalem ze to sonda na bialostockich stronach :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a ja słucham jakości FLAC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Vito omijaj szerokim łukiem !

Duze, fajne, komfortowe i tragicznie awaryjne. W moim Vitku psulo sie wlasciwie wszystko. Poczynajac od wymiany wahaczy po 20 tys km a skonczywszy na spaleniu (z dymem) predkosciomierza. W miedzyczasie wymiana: alternator, pompa wodna, wahacze x3, sprzeglo, tarcze hamulcowe, urywajace sie linki od dzwigni zmiany biegow. Nie pamietam juz co wiecej, bo auto sprzedalem jakis czas temu. A sprzedalem go kiedy uslyszalem wycie dochodzace z silnika. Wolalem juz nie czekac na efekt. Nowy nabywca wiedzial ze bedzie dramat, ale kupil.. jego sprawa. Pomijajac jego katastrofalna awaryjnosc auto wrecz doskonale dla prowadzenia malego interesu a takze do wyjazdow calej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

moja rada to trafic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Polecam VW transporter



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam!
Czy ktos z Was zamawial perfumy u goscia, ktory jako jedyny kontakt do siebie podaje e-maila perfumy26@yahoo.com ?? Chcialbym zamowic jakies perfumki, slyszalem ze ma bardzo dobre, ale czekam tez na Wasze opinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

ludzie opamiętajcie się. jestem klientką tego salonu, miałam okazję poznać właścicielkę, jak również jej pracownice i niestety po tym co tu przeczytałam NIGDY więcej się tam pojawię!

jestem zszokowana ww. wypowiedziami.. każdy postępuje chce, jeśli te fryzjerki chciały odejśc z salonu, to miały do tego pełne prawo, a osoba która je oczernia robi to oczywiście z zazdrości i chęci zemsty. W Łomży ludzie ciężko znoszą konurencję, ale skoro jest wolny rynek to każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada.

Ja zraziłam się do tego salonu, bo oczywiste jest dla mnie kto pisze te komentarze... wystarczy skojarzyć kilka faktów, a ja jako stała klientka chcąc czy nie chcąc, słyszałam rózne rozmowy pracowników tego salonu...


Żałosnie to wygląda. niech się każdy lepiej zajmie pracą i zdobywaniem klientów poprzez świadczenie swoich prosesjonalnych usług, a nie poprzez niszczenie konurencji... "bo jak zniszczę konkurencję, to klient z musu trafi do mnie"

nie spodziewałam się takiej brudnej zagrywki.

mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, bo nie było to moim zamiarem, jednak nie dałam rady dłużej milczeć.

telebim



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

w końcu jakiś mądry pomysł w Łomży !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

telebim-ko nie chce mi się czytać wszystkich postów, z reguły czytam pierwszy i ostatni, Twój na Twoje nieszczęście jest ostatni, więc go skomentuję. Twoje słowa:" ludzie opamiętajcie się. jestem klientką tego salonu, miałam okazję poznać właścicielkę, jak również jej pracownice i niestety po tym co tu przeczytałam NIGDY więcej się tam pojawię! ". Podsumuję krótko: jesteś zwykłą idiotką ! Jeśli jutro założę wątek, że masło powoduje porost owłosienia na klatce piersiowej to przestaniesz jeść masło ?
Zwrócę się do Ciebie po imieniu IDIOTKO żyj światem realnym a nie wirtualnym, bo tu w tym świecie wirtualnym każdy może napisać co chce a jeśli Ty sugerujesz się wypowiedziami często sfrustrowanych ludzi to tylko Ci współczuć.
mam nadzieję, że Cię nie uraziłem, bo nie było to moim zamiarem, jednak nie dałem rady dłużej milczeć.

_jackass_

PS: jakikolwiek jest ten Salon fryzjerski EDYTA to myślę, że świetnie sobie da radę bez klientek który na drugie imię jest IDIOTKA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

kiedyś wszedłem na wieżę ciśnień w Łomży... I co wy na to (?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

100mph i widać , ze dlatego mózg ci przestał działać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

świetny mecz. spotkanie o randze, jaką nie raczą nas często polskie kluby.

może nas (Lecha) uratować jedynie fakt, że im lepszy przeciwnik, tym lepiej i z większą mobilizacją grają Lechici...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Grunt to wysoka samoocena :):):)

Inni jak nas widzą, to już nie nasza sprawa:):):):):)):):)


Nieprawdaż ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Na rękę to się nazywa bransoletka, a co jubilerów pozamykali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

polecam perfumy FM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

spróbuj u dr. Kalinowskiej na Nowogrodzkiej, ja u niej kupuje soczewki, ale od jakiego wieku można je nosić to nie wiem, to chyba zależy od wady wzroku. Nr do niej: 604 308 002

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

amen :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam
Czeka ktoś na MS w Poznaniu?
Ja tsf miałam 17 lipca i cisza :-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

do tych, którzy tam przygotowywali się do egzaminu: jakie są Wasze doświadczenia z tym związane? zdecydowałam się na zrobienie prawka i teraz zastanawiam się tylko który ośrodek wybrać. Słyszałam kilka dobrych opinii o ziko, dlatego zanim podejmę ostateczną decyzję, chce je potwierdzić jeszcze tutaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ten gosc ma perfumy dobrych firm, jakies Hugo Boss, Dolce Gabbana, Lacoste itp.
@AFMF brales cos od niego, czy slyszales tylko ze sa lipne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

o blond hodzi ?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Dzień Dobry panie śniegu :P :) Dobrze że pada ! Kierowcy zima Was znów zaskoczyła... A to wariatka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

równie dobrze może to być działanie fotoshopa i właściciela zdjęcia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Polecam allegro :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ta "Pani" ekspedientka jest dla wszystkich bardzo nie miła taka blondynka. Odstrasza klientów tego sklepu. Znam tylu ludzi którzy robili by tam prezenty dla znajomych zakupy ale niestety ta "pani" odstrasza wszystkich swoimi wypowiedziami i stosunkiem nawet do potencjalnych kilentów. Jeśli ten sklep chce zarobić proszę o zmnianę ekspedientki bo przez tą "panią" wiele tracą. Dodam że jest to kobieta, dziewczyna w blond włosa w wieku ok 29(może 34lat)-40(max) lat. Jeśli przeczytają to właściciele sklepu mam nadzieję że wezmą sobie do serca rady mieszkańców.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

tak google jest najlepsze dla najgłupszych, wyleczy chłopa na pewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Zgadzam się z Draculą. Tylko pani Śliwecka, polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Po za tym że obsługa nie miła itd. to niezła reklama sklepu się tu zrobiła. Nie wiedziałem nawet, że taki istnieje a tu masz! Teraz pujdę z ciekawości zobaczyś co to za "france" sprzedają i oczywiście co;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ile kosztuje kurs na kat B i A razem , może ktoś przerabiał ten temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Nie moja tylko wszystkich bo na to pozwalają!Już nawet pisać nie chcą tak się boją!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

czuje dume lozma reprezentant co za żal
jaką ty dume czujesz dziku? uciekles z lomzy do usa i udajesz ze jestes jakims raperem
dalej nagrywasz wypociny po piwnicach na nielegalu i gadasz ze coś osiagneles
co osiągneles ?
nic
kompromitujesz sie promując swoje wypociny na 4lomza
bo gdzie indziej cie nieuslyszą
uciekles do stanow i udajesz teraz gangstera z bronxu a tym czasem miales kochane i wspaniale zycie w lomzy podczas dorastania
pytanie z czego masz dume? ze ktorys z nanych raperow dal ci ze soba cyknac fotke?
heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Donald brednie piszesz ha ha ha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a to związku z tym, że dobrowolnie wrzucają na budowę swojego kościoła a nie księdza w sutannie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

witam
czy słyszał ktoś z was może o turnieju mma który ma się odbyć 30 października w Ostrołęce? jakieś konkretne informacje posiadacie??... podobno ma startować kilku chłopaków z Zambrowa w tamtejszego fight klubu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam, szukam transportu do Niemiec więc mam pytanie czy wybiera się ktoś do Hannoveru w dniach od 10-12 listopada??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

na ks.janusza przy skate parku nowy blok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

tak i ty z łomży na nich 30 na raz Adaś napierdalaj cwela



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Można szukać innej pracy ale istnieje duże ryzyko ze trafię na takiego samego obywatela a prawo jest równe dla wszystkich i należy je szanować!W dodatku nie wytrzymuję fizycznie i psychicznie pracy na okrągło i niskich płac!Już sam nie wiem co robić !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

pamiętam to wszystko:))))

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Wszystkich ludzi powinno sie tak samo obslugiwac,skoro tam pracuje powinna byc mila i uprzejma i nic nie usprawiedliwia jej zachowania,ani praca,ani placa ani miasto.Takim zachowaniem przyczynia sie tylko do tego ze mniej ludzi bedzie tam przychodzic mniej kupowac,mniejszy zysk dla sklepu a co za tym idzie mniej pieniedzy dla pracownikow.A powiedzmy ze by byla najmilsza obsluga z Lomzy i nadskakiwala klientom przyczynila by sie do tego ze ludzie chetnie by tam szli to by napewno tez dotarlo do wlasciciela sklepu a co za tym idzie...? Niestety tak nie jest wchodzac do tego sklepu masz wrazenie ze znudzona ekspedientka mysli wlasnie:po co przyszedles i tak nic nie kupisz... Nie narzekajmy na miasto i place,jacy ludzie takie miasto,jaka praca taka placa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Łyżwy na żabki przykręcane do butów i śmiganie rzeką do Krzewa albo do Lednaczewa i z powrotem :):):):)

Zjazdy na sankach na muszli :):)

A na wiosnę kry na wylewach i pływanie na nich :):)

Czasami się trafiło że kra pękła i trzeba było na drugą przeskakiwać :):):)

Ekstremalne zabawy :):)


Człowiek nie miał czasu do domu zajść , a teraz ?????????

Dzieci nie mają czasu z domu wyjść:(:(:(:(:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

to dalej pisz na forum, na pewno ci pomoże... i faktycznie nie szukaj innej pracy a nuż trafisz na takiego złoczyńce jak setka innych u których już pracowałeś. Ale ty żałosny jesteś andreo vel tajniak vel inspektorka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

A właśnie, posypki z żużlu. Pamiętacie żużlowe parkingi przed blokami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

To było najlepsze :):):):):):)

Się grało w piłkę na tym czymś a potem w domu doszorować się nie mozna było :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ktoś ma? jak sie sprawuje? Wie ktos gdzie jest ich siedziba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Intertor mnie interesuje nie interneo moj blad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Macie jakieś pomysły na dobry zespół weselny?? podajcie namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

u ruskich

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Po raz wtóry kłania się kultura osobista bezimiennego prowincjusza schowanego za monitorem.
Więc jakie tam twoje personalia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

POdobno te pomierniki a w zasadzie ich część główna czyli te pałeczki z cieczą nie mają atestów oraz nie są produkowane zgodnie z normami UE
Tu rodzi się pytanie : czy nie naruszono prawa pobierając dopłaty do czynszu?
Bo jak można tłumaczyć różnicę w zwrotach i nadpłatach na jednym bloku w jednej klatce jednym pionie i w perspektywie 2/3piętra która wynosi ok 920zł?
teraz pytanie do ludzi którzy startują do wyborów z ŁSM czy podobnie będzie wyglądało zarządzanie a raczej rządzenie naszym miastem?
pozdro dla myślących

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ja nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Oczywiście podpisuję się obiema rękami i nogami pod wypowiedzią autora postu. Jeżeli ma to zaszkodzić innym osobom to uważam, że dobrze postąpił autor ostrzegając większość osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a co wy ja od razu sadem straszycie

przestańcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ma ktoś jakieś dokładniejsze info dot. tych rejestracji ? :) Sebo pewnie mówimy o tym samym SUVie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam

Mam takie pytanko , ponieważ chcę na święto zmarłych sprzedawać znicze , początkowo chciałem w białymstoku , ale tam już nie można kupić ,,działek'' do sprzedaży , czy ktoś z Was sprzedawał te znicze w łomży bez żadnych pozwoleń , działek itp... ? Planowałem uderzyć w jakieś drozdowo czy coś ew. Łomża jak by dało radę to jakoś ogarnąć ? Oczywiście nie mam własnej działalności , ale podobno gdzieś czytałem , że znicze tak jak na święta można bez działalności , bo to tylko zarobek 2-3 dniowy , ile w tym prawdy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

otwarty dzis ktorys jest? ma ktos numer?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

po pierwsze czy ktos sie pyta przy rejestracji po ktorej stronie jest kierownica samochodu sprowadzonego z niemiec francji lub wloch? itd:) jesli ktos chce to zarejestruje;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

dzis dzwonilem na komende, jutro mam byc na partyzantów zgłosic zdarzenie , tylko nie wiem czy to cos da. Dlatego proboje tutaj , musiał ktos widziec tylko czy ten ktos czyta to forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Witam, jestem w momencie poszukiwania dobrego wózka dla dziecka. Interesuje mnie wózek wielofunkcyjny (gondola,spacerówka, fotelik) dobrze aby był nie zbyt ciężki, zwrotny i w dobrej cenie. Proszę o opinię jaką firmę wybrać ?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

takie informacje sa dobre, tylko skad pewnosc ze to prawda;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

hheeheh widać chłopie jakie ty masz pojęcie o rej auta. Musisz posiadać badanie techniczne i nie wazne że teraz uznają badania UE bo i tak w większości każą robic to od nowa , a jeżeli trafi ci się że uznają że masz ważne badania z UE to i tak w tłumaczeniu dokumentów wyjdzi ci że to lhd lub rhd , poz tym dodatkowo w wydziale komunikacji dekoduje się numer VIN więc zapomnij że ci go toś zarej. chyba że w jakimś zapierdziowiu na wsi za kawe mieloną hehehhe.
Także nie pieprz głupot jak nie masz pojęcia oc co biega znawco na wygnaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

jesli chodzi o handel to bedziesz mial silną konkurencje- jest tego wbrud wszystkiego; do Drozdowa nie masz po co jechac miejsce jest tam juz zaklepane, w Łomży pewnie też zostaje Ci tylko rynek i to życze powodzenia- częsta kontrol skarbowa i walka o miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Zgadzam się zakup na allegro albo bezpośrednio u producenta- u niektorych można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

to ona przyjmuje prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Tak mam zamiar zrobić ale proszę o wasze opinie na temat -jakie marki polecacie?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

bardziej chodzi mi o opinie uzytkownikow bo kontakt posiadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

608438037 zadzwoń. Człowiek wiele razy sprawdzony, godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Dr.Poppe lub dr.Siemion.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

To on, a nie ona :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Mam pytanko, do osób wspierających Milenę_, oczywiście, że dobrze jest znać opinię o usługach, ale mam wrażenie, że wspierając dobrze się bawicie kosztem nieświadomej swoich czynów kobiety. To raczej bełkot napisany pod wpływem emocji, nad którymi Milena_ nie potrafi panować, dobrym tego przykładem jest jej wypowiedź "urok". Czy tak zachowuje się racjonalnie myślący człowiek?. Więc pytanie, czy w sądzie (bo moim zdaniem tylko tam, ta kobieta dowie się co znaczy odpowiedzialność) będziecie równie mocno ją wspierać?, może się zrzucicie na ewentualne finansowe zadośćuczynienie (co jest rzeczą naturalną, przedsiębiorca zawsze wycenia straty finansowe spowodowane utratą zaufania Klientów)?. Bawcie się dalej kosztem nieświadomej kobiety i prowokujcie, a niech się bardziej pogrąży!!!. Milena_, mam nadzieję, że otworzę Ci oczy, przemyśl przynajmniej słowa - beznadziejnego i zacofanego człowieka..., może w ten sposób zaoszczędzisz sobie kolejnych, tym razem poważnych zmartwień.

Polecam KK art.212 oraz orzeczenie 4lomza, "Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy" w celu uniknięcia nieporozumień kto tu jest odpowiedzialny.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Zabawa w chowanego (najlepsze wieczorem,albo w nocy ;]), zabawa w syfa( ganianie z butelką wypełnioną piachem,ten co dostał brał i ganiał następnego, a ganianie odbywało się na sporej przestrzeni haha to naprawdę była świetna zabawa:P), "włamywanie" na dach i podziwianie okolicy . Mecze osiedlowe na Wecie albo ósemie, wojny osiedlowe, albo bitwy w lany poniedziałek w parku Jakuba Wagi. Oranżada w butelkach za 50 gr :D, gumy turbo i inne "serie", napoje w torebkach, andruty, gumy kulki zamiast 10gr reszty, cudowne lata podstawówki w sp 2, co tu gadać zajebiste dzieciństwo na blokowisku,a teraz naprawdę jest masakra i szkoda tych współczesnych dzieciaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

A JA POLECĘ PANIĄ DR. KATARZYNĘ CZECHOWSKĄ. PRZYJMUJE NA SŁOWACKIEGO 7a. Jest SOLIDNA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Muszę Cię zmartwić firblade,że nie wszędzie jest odgrzewane w mikrofalówce więc tak nie oczerniaj uogólniając ,druga sprawa kiedy ostatnio byłeś w Łomży i jadłeś tu kebaba,bo widzę,że z Niemiec piszesz w tym momencie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Śmiało mogę polecić firmę kalisto, robili mi kuchnię i inne meble do mieszkania, terminowo, solidnie, chętnie doradzą, a co do ceny?, robiłem kilka wycen mojego projektu i... wybrałem ich. Myślę, że warto się z nimi spotkać i porozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

100mario posłuchaj cymbale jeśli nie masz pojęcia co czytasz i nie znasz się na danym temacie to się nie udzielaj zacofana osobo nie będę z toba dyskutować,więc nie wypisuj głupot bez sensu "racjonalnie myślący człowieku" wiadomo kim jesteś zapewne szostakowską-choromańską albo kimś kto jej kibicuje.A jeśli chodzi o osoby,które według ciebie mnie wspierają to rzeczywiście nie masz pojęcia o czym tu piszesz.Człowieku nikt nikogo nie musi wspierać prawda jest jedna i koniec o tych usługach śwanca wartych ww "dentystki".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Milena to napisz w końcu w czym rzecz, bo jak narazie to nic nie napisałaś. Napisz o co chodzi, o jak a usługę i na czym polega nieprawidłowe leczenie. Będziemy wszyscy wiedzieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

W tej sytuacji pozostaje tylko zastosować się do zasady:

" Nie dyskutuj z idio..., najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".

Szkoda, że nie czytasz lub nie rozumiesz tego co piszesz.
Moim zdaniem temat się wyczerpał, pozdrawiam i wytrwałości życzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

w chowanego po piwnicach:)
deserki truskawkowe czasami można znaleźć w sklepach, a kapsle były fajne - trzeba było sobie flagę nakleić;)
A pamiętacie pisanie kart pocztowych do hmmm koncernów samochodowych? Już nie pamiętam dokładnie po co i na co i czy to były te firmy produkujące auta, ale pamiętam wysyłanie kart pocztowych. Adresy krążyły po osiedlach:)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

A guma Donald była najlepsza na świecie - szkoda, że nie ma jej - tego smaku nie da się zapomnieć.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

piszą, że można je kupić jednak w Niemczech - wiecie coś?:))
http://www.samosia.pl/pokaz/145154/sa_mozna_kupic_gumy_donalda_i_turbo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ile się płaci za korki za angielskiego i kogo możecie polecić dla ucznia z podstawówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

http://www.youtube.com/watch?v=qNqVyBpK0Ow&feature=related

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

No dobra i jeszcze jedno:))) Pamiętacie taki zegarek? Modny był baaardzo:0

http://www.youtube.com/watch?v=3qf1r1RDT_Y&feature=related

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

po tym filmiku sobie przypomnialem ze zawsze sie patrzylo ile koni ma i ile na godzine poleci,pamietam jak moj koles mial w hu... kasy i kupowal naraz z 50szt i zabieral historyjki a ja bralem gumy bo on wyrzucal.to byl szal.hmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Ja znam nr do osoby ktora jedzie w poniedzialek chyba sroda i piatek.wyjezdzaja z suwalk to zanim dojada do ciebie to juz prosto do celu lecisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a ja o kalisto slyszalem z goła odmienną opinię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Moze jednak ktos widzial?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Tak?, o widzisz, co człowiek to opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Dzięki ponury.
A może jeszcze kogoś polecacie.Chodzi o zbadanie wzroku i wystawienie recepty na okulary dla osoby dorosłej.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

widzisz, baba ci pokazała ze im drogi sie nie zagradza :) tu nikt ci nie powie bo zaraz okrzykna takiego kapusiem albo spoleczniakiem . Ale jak KIEDYŚ spotkam takie granatowe porysowane auto to dam znać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Tak samo ja mam wózek do sprzedania dokładnie z tym czego szukasz, kolor granatowy, a firmy nie patrzyłem bo w piwnicy stoi dłuższy czas.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Chyba sam zaczne szukac . :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

no to lipa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Raczej wątpię , żeby to było doklejanie PL , fakt widziałem jego chwilkę , ale wydaje mi się , że to było tak oryginalnie , poza tym miał wejść przepis ( i właśnie nie jestem pewny czy wszedł ) , że WSZYSTKIE pojazdy , również te z Anglii miałby mieć pozwolenie na rejestracje w Polsce , bo nie wiem czy wiecie , ale litwa , niemcy , francja ma normalnie pozwolenie na rejestracje takich pojazdów ( zwłaszcza na litwie to widać , jak ktoś z Was tam lata ) Ogólnie w całej europie można rejestrować , tylko Polska jest odmienna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Poczta pajacu , a *** Cie to interesuje co ja tu piszę ? Nie chce to nie pisz nic !

Temat już ogarnąłem i handel będzie ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

elo-pro.litwa jestem tam co tydzien ale nigdy niewidziałem tego.przy rejestracj musisz miec zaświadczenie od diagnosty atam ztwierdzi gdzie masz kierownice chyba ze jest zabytkowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

google ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

pamietacie kasety magnetofonowe,i muzyke z okien jak wyszedl Scyzoryk...;)?i te ciagle przewijanie do poczatku,dzisiaj wystarczy jeden "pyk":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

nioch nioch xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

dobry jest tez w Sultanie na ks. Anny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Dj Domek jest na facebooku pisz osobiście :) Ale widzę ,że nie złego sylwestra kręcisz skoro chcesz z chile Dj sprowadzać . Na bogato ;) szacun .

http://www.facebook.com/pages/Santiago-Chile/Dj-Domek/111504786243

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

ja tam bywam często i jestem zadowolona z obsługi i podejścia do klienta,
oby inne salony mogły pochwalić się takim personelem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

każdy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

dobra okolica... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

super... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

dobre... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

najlepszy jest magnes... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

najlepiej to posiedzieć w domku... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

a jest w łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Te konary drzew ścięte leżące pamietasz? Tam chyba SP miała czesto WF hehe. Ja pamiętam jeszcze z okolicy baraki - sale katechetyczne chyba w nich były. Boże, jaka to była okropna część osiedla - budy, lasek hehehe pola;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Polecam zespół muzyczny SoVeR... chłopaki naprawde super grają... polecam... mam do nich kontakt... 503 327 897... Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Może jakaś porada prawna by się przydała, a potem może zbiorowy wniosek do sądu?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

A może byście tak na ostatniej swojej zmianie, o ŁKS-ie wspomnieli, bo przez tyle lat milczeliście w tej sprawie! Długów już w klubie nie ma, możecie Go śmiało dofinansować za pieniądze ze sprzedanych działek. Liczę na Was "kochani" radni że ostatni raz się wykażecie. Liczy na Was także ŁKS - ten ŁKS co powstał zanim Wy na tym świecie się pojawiliście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

TAAAAAA i jescze co tyle co w ten klub poszlo hajsu to dawno np moglibysmy miec miejska stacje benzynowa dzieki ktorej tankowalibysmy taniej wg mnie zero hajsu dla lks bo to strata pieniedzy dziwie sie browarowi ze znowu wpakowal sie w ta bagno jak to mowia nie wchodzi si edwa razy do tej samej rzeki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

normalnie prosto i bez owijania w bawełnę

a może on też kocha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

Mais c'est vrai que tu te laves, Szczebi? A może tylko tu te leves? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR Łomża

rtl7

I Bawarskie przypadki :):):)):):):)

Pamiętam pamiętam :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org