sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
minister od rolnictwa

Szkoda, że nie uściśliłem wcześniej:

Ten komputer miał Internet podpiętą Neokur*e przez modem USB - SpeedTouch (sprawdziłem w systemie), a karty sieciowej nawet nie posiadał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minister od rolnictwa

Taaaa, nie będzie? W tydzień napisałeś 100 i Ty chcesz nam wmówić, że nie będzie 2000?
Ja nie wierzę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minister od rolnictwa

Neo128 to on napewno nie miał podpiętej (prędzej neo1024, albo2047), maksymalna przepustowość tego speedtoucha to 8Mbps, więc ten 1Gbit/s to musiał być jakiś błąd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minister od rolnictwa

Rozbawilas mnie,ale niech Ci bedzie.Dalsza dyskusja nie ma sensu,bo czy masz racje czy nie to i tak musi byc po Twojej stronie.Jeszcze jedno,staraj sie uzywac slow,ktorych znasz znaczenie.To tyle i zegnam!!!Powodzenia w szkole



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minister od rolnictwa

Allinka, wspólczuję, wiem jakie to okropne jak nie można zasnąć. Razdko miewam takie stany, ale się zdarza. I nie cierpię tego strasznie. A tymczasem ja już idę spać,a Tobie życzę szybkiego zaśnięcia.

Dobranoooooc (właśnie ziewam) ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org