sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A ja głosuję na p. J. Poteraja...

a jakie masz chlopaku auto??? napisz dam ci namiary na klub, a w Łomży jest kilka osób które do różnych klubów należą, a łomżyński to chyba tylko automobil

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Wie pewnie z auchtopsji:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

I Biały Rajd – Człowiek Drogą Kościoła

Szkoła Nowej Ewangelizacji im. św. Fidelisa przy Klasztorze Ojców Kapucynów w Łomży organizuje jednodniowy rajd pieszy na trasie Łomża – Drozdowo – Łomża. Rajd pod hasłem „Młodzież w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II” odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia.
„Weź instrument ze sobą, dobry humor, wygodne buty i płaszcz przeciwdeszczowy” - namawiają organizatorzy rajdu.
Do udziału w I Białym Rajdzie – organizatorzy namawiają wszystkich. Nie ma ograniczeń wiekowych, ale osoby niepełnoletnie powinny wędrować pod opieką dorosłych lub w grupie zorganizowanych. Zbiórka do wymarszu o godz. 8.30 na muszki koncertowej przy ul. Kapucyńskiej, planowany powrót około godz. 19.00.
Prowiant i napoje – w tym i kiełbasę na ognisko - uczestnicy Rajdu zapewniają sobie sami.

Bliższych informacji o Rajdzie udzielają Jolanta Tarnowska tel. 600853936 i Ewa Napiórkowska tel. 0501133377

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=3930



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

sorry pstysiu91 cos mi sie tu twoj nick wkradl :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Tak przy okazji, nauczanie na jutro:

"Obchodzono wtedy w Jerozolimie uroczystość Poświęcenia świątyni.
Było to w zimie.
Jezus przechadzał się w świątyni, w portyku Salomona.
Otoczyli Go Żydzi i mówili do Niego: «Dokąd będziesz nas trzymał w niepewności? Jeśli Ty jesteś Mesjaszem, powiedz nam otwarcie!»
Rzekł do nich Jezus: «Powiedziałem wam, a nie wierzycie. Czyny, których dokonuję w imię mojego Ojca, świadczą o Mnie.
Ale wy nie wierzycie, bo nie jesteście z moich owiec.
Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną
i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki.
Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca.
Ja i Ojciec jedno jesteśmy»."
J10, 22-30
http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=349#W22



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

obawiam się Maćku, że w Łomży nie znajdziesz takiej osoby. Oczywiście mogę się mylić, ale jakiś czas temu rozmawiałem z kolegą, poszukującym tak jak Ty, jakiegoś tresera na miejscu... po poszukiwaniach musiał posłać psa do szkoły do Białegostoku...
biedna psina gimbusem taki kawał musi dojeżdzać ;) i książki targać za sobą...

Swoja drogą gratuluję świetnego wyboru - owczarki niemieckie są jednymi z najmądrzejszych i najbardziej zrównoważonych psów - a przy tym są niezwykle piękne. Uwielbiam tą rasę.

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Biorąc pod uwagę moje samozamykające się oczęta pomijam wszystkie punkty i odrazu przystępuję do punktu 7 ino bez muzyczki
Najlepiej zasypia mi się podczas (w zasadzie słuchania) powtórek relacji z sejmowych komisji śledczych emitowanych późnym wieczorem w Telewizji Białystok :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

to ja już wolę grać w pasjanse, są bardziej kolorowe i nie wydają dźwięków. Vlad - dobrej nocy życzę.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Dzinki.
Zachęcona przykładami idę się położyć, poudaję, że śpię - dobrej nocy życzę wszystkim, którzy jeszcze czuwają. A.

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

wlasnie klade sie spac...dobranoc;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

W Hucie szkolą pieski przed tuż koło mnie. Szczekanie słychać wówczas przez caaaały dzień, a ja dziecka uśpić nie mogę :(.
Wprawdzie lubię psy, ale... za dłuuuugo się gotują, więc...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

A Pan Jacek to zawsze tak wpada i wypada... Nawet nie zdążę Go przywitać a On już pożegnany... Pewnie dostęp do kompa ograniczony... Rozumiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

dla wyjasnienia ze jestem swirem to dodam ze trudno nie byc jak sie zyje w ciemnogodzie i jest sie ateista.

ciekawe jak wy przestrzegacie slowa bozego i tego co mowil papiez?

pozdrowka dla dżasty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Vlad, dzien dobry:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Potrzebna jest krew grupy A Rh - dla umierającego dziecka. Kontakt na nr telefonu 604 947 367.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Abcd: a skąd u Ciebie taka pewność? Wiesz więcej niż inni? Więcej niz sam Papież, który prosił o modlitwy w swojej intencji, zapraszał na pielgrzymki i spotkania?
Wiesz "napewno", że on tego nie potrzebuje. :) Gratuluję!

Chciałeś skrytykowac, ale się powstrzymałeś. Jednak nie udało Ci się do końca. Udało Ci się za to wyrazić swoją opinię nie wprost!

A co do Ciemnogrodu. Jeżeli "w Ciemnogrodzie" jest każdy, kto nie zgadza się z wizją świata bez Boga, bez wartości, bez moralności i humanizmu, bez możliwości okazywania swoich uczuć - to witam w Ciemnogrodzie! Wprowadzam się pierwszy!

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

Papieżowi może i nie, ale ludziom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

E tam, od razu gorszy...:) Ja bym to nazwała "zbuntowany" nieco...

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ja głosuję na p. J. Poteraja...

heueh tak właśnie jestem z II LO :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org