sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Umpa umpa drum drum bass drum...

No co, to był D'N'B :P

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

marta50, za bardzo sie irytujesz.Czy ktos w swoich wypowiedziach Cie atakuje wyzywajac od ..........??Tylko Ty to robisz, nikt nie probuje prowadzic rozmowy na takim wlasnie poziomie jak Ty.Uwazasz sie pewnie za dorosla osobe,chyba czas zmienic swoje zachowanie.Ublizajac ludziom nic dobrego nie pokazujesz.Mozesz pisac co chcesz,wyzywac itp. ale to tylko bedzie swiadczylo o Tobie.Do marianowa nie musze isc bo jedna szkole srednia ukonczylem i wystarczy.
Powodzenia i mniej stresu!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

NEWS!!!! Helloł!
Siemanko!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

ktos gdzies kiedys powiedzial:
"Kluczowym elementem jest woda...
3-4 krople na szklanke wódki" ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Dlaczego mianowicie cinżko ma byc następcy JP2? Może dlatego, że kościół nie lubi rewolucji, a tenże będzie chciał pogonić do przodu? To go za uzdę i powstrzymają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Niech zakupią jeszcze spluwaczki po 700 zetów za sztukę i postawią obok petowników, bo małolaty zanim sie uwędzą po każdym sztachu ślinotokiem ciekną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Gratulacje dla ciebie ... szybki masz napęd bo otym już wszyscy dawno wiedzą.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

algeroth nie zrozumiałeś o co mi chodzi. To nie ma nic wspólnego z katolicyzmem. Nie należę do osób szczególnie wierzących. Poprostu Jana Pawła II bardzo ceniłam za to jakim był człowiekiem. On zasługiwał na miano papieża. Czy jego następca też będzie taki dobry..nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Będzie inny... co nie znaczy zaraz gorszy. Liczę, że wreszcie ustawi nasz polski, rozwydrzony materialnie kler na właściwym, miejscu i nauczy cnoty pokory i ubóstwa. A JP II naszych napominał ciągle, żeby tak nie gonili za dobrami doczesnymi i sam dał piękny przykład: nie zostawił żadnego majątku, ale za to miliony pamiętających serc....nasz kler też zostawi, ale odwrotnie. Nie mówię tego złośliwie, ale w trosce o polski Kościół, który marmuje swoja wielką siłę moralną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Polecam Wańkowicza Melchiora!Trochę reportaze trącą myszka ale język!!!!!Klasyka.Szczególonie "Tedy i Owędy".Mniam , mniam!!!!!!Na nim i Sienkiewiczu zasmakowałem czytania.Pozdrówko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Brakuje postu justyny :P odpowiedź jest prosta.... Kto nie chce zapomnieć-nie zapomni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

!!!Udało mi się usnąć ok 2 i do 6.30 ani razu się nie obudziłam!!!
Nie pamiętam też snu, a drugim moim nocnym problemem jest pamięć bardzo realnych snów. Wtedy rano staję wyjątkowo zmęczona jak po jakimś przeżyciu, a nie odpoczynku.
Dzięki za rady i wsparcie.
Do przeczytania nocą. A.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

Cinżko mu będzie, bo każdy go będzie porównywał z Karolem Wielkim...
A ponieważ trudno w świecie o ludzi z taaaką charyzmą jaką miał JPII, więc zapewne będzie przyćmiony... Na pewno powinien kontunuować dzieło papy-pielgrzyma i wyłazić do ludzi, tym sobie na pewno ich zjedna...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

dla wyjasnienia ze jestem swirem to dodam ze trudno nie byc jak sie zyje w ciemnogodzie i jest sie ateista.

ciekawe jak wy przestrzegacie slowa bozego i tego co mowil papiez?

pozdrowka dla dżasty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystyna Hoffman kandydatka do Sejmiku!

moge oddac zamiennie arh+ wiem ze istnieje taka mozliwoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org