sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Lex buahaha ojejku zaraz się rozpłaczę. Daruj sobie naprawdę. O jakiej prawdzie ty mówisz? Możesz mi wierzyć, że te twoje nędzne wypociny na mnie wrażenia nie robią. Marianowo mi proponujesz? Sam się tam wybieraj. A czytaj moje wypowiedzi czytaj panie psycholog. Tylko spokojnie, bo się zaplułej,że ho ho. ArT następny pokrzywdzony? A co cię obchodzą te ataki "homo" broni swój swego co? A pierdoły to ty piszesz, sam nie wiesz o co ch chodzi. Przyczepiasz się o ataki a sam wyjeżdżasz z biebrzą. A bońcie się dalej pedały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Hahaha fajni jesteście nie ma co. Jak to jest, że te wasze wypowiedzi to takie lanie wody. Czemu Lex uważasz, że nie skończę mechaniaka? Nie martw się skończę. Złośliwość to nie to samo, co głupota. Każdy, kto ma inne zdanie niż to ty idiota? Masz bardzo niskie poczucie własnej wartości i starasz się to zmienić głupimi odzywkami. Powodzenia. Maciek-hehe tobie to już wogóle chyba nic nie powiem, bo zwyczajnie słów mi brak. A co masz do moich rodziców? I do charakteru? W mechaniaku jest wielu kretynów, ja do nich nie należę. Zresztą co ja się będę tłumaczyć. Pieńcie się dalej. A ja się pośmieję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Dobra, trzeba przyznać, że ta rozmowa jest bez sensu. Kłócić się można w realu a nie tutaj, zaczyna się to robić nudne. Ani ja nie ustąpie ani ty. Proponuję zamknąć temat. Chyba, że ktoś ma inne zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

i jak ze spotkankiem ??? pogoda jest fajna chyba sie zgodzicie ??
do organizatorow: kiedy bedzie to spotkanie ????
i czy cos nowego, ciekawego wymysleliscie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Już wiem pa czemu Allinka spać nie mogła... Bo te barany jej tak beczały za uszami, a najgłośniej te z Łomży...:)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Sposób na dobry i spokojny sen (dla dorosłych).


1. Godzinny spacer na świeżym powietrzu.
2. Lekkostrawna i nieduża kolacyjka.
3. 10 minut ćwiczeń przy otwartym oknie lub balkonie.
4. Prysznic z letniej wody.
5. 1 godzina ostrego sexu, żeby się dobrze spało.
6. Prysznic z zimnej wody.
7. Włączamy muzyczkę relaksacyjną,, do łóżeczka i śpimy jak aniołek.
8. Rano powtórzyć sex, żeby się cały dzień pamiętało.
9. Znowu prysznic z zimnej wody i jesteśmy wypoczęci i gotowi do pracy.

Jak jeż to nie pomoże, to zostaje wizyta u psychologa (psychoanalityka).

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Jak wszystko w życiu... raz jest a później tego nie ma :/ żeby nie bolało trza mieć dobre pieluchy ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Trzeba o piórka dbać dzień po dniu.
Cały czas!


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

O jakim poziomie mówisz? Proponuję, żebyś najpier zastanowił się nad poziomem własnych wypowiedzi.Naprawdę pozostawiają wiele do życzenia. I nie bądź taki sfrusrowany, bo zachowujesz się jak impotent.
Powodzenia i mniej stresu!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

skansen

powroty

na wiosne:)

na wsi

ups!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znaleźć antidotum na gupotę?

Ty, Kazik uważaj z tym siadaniem, bo to znaczy, że sie podnosisz i już nie będziesz "Upadły":D
pozdrowionka

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org