sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samo - obrona

Budują dwa nowe bloki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samo - obrona

A CZY ZUPA NIE BYŁA ZA SŁONA>???????????//

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samo - obrona

kostra napisał/a - że rad BAB dobrze zrobiło iż wstrzeliło się w ten przedział czasowy. Powiem więcej, Radio Bab zrobiło coś jeszcze lepszego - podzieliło swój czas antenowy na dwie części od rana do 18 i od 18 do chyba 24. I tojest zajedwabisty chwyt - radio dla wszystkich - od kobiety pracującej począwszy a na Ptysiu91 skończywszy.
Ale ... nie sama ramówka i muzyka tworzy radio. Ktoś zaraz może mi powiedzieć, że jestem niekonsekwentny, że zmieniam swoje zdanie chorągiewka na wietrze. Nie ja nadal jestem antyBAB. AntyBAB z jednego względu - niefachowości. Poza tym fajnie jest że młodzi ludzie bawią się w radio, że ktoś im dał szansę, ale... ile raz w kółko można powtarzać te same teksty...
Jeżeli tylko poprawi się "jakość mówców" jestem jak najbardziej za! A póki co jestem przeciw!

pozdrawiam

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org