czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Wszystko jest możliwe co bedziena meczu :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Carmello, grabos92: jak macie pisac takie głupoty to lepiej się nie wypowiadajcie w tym temacie, wszyskich kibiców biało-czerwonych zapraszam na mecz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Jedni mówią że bloki, inni, że pomnik prezesa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Zbychu, Kołakowskiego nie znalazłam, ale będę szukać dalej. Chwilowo czytam Ryszarda Sadaja, bo on z Krakowa i go lubie.
Kazik, Greeley będzie następny, jak znajde. Chociaz, Ptaki... mnie nie podeszły. Dzięki za rady i chcę więcej. pozdrowionko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Maciek, czyzbysmy świętowali tego samego dnia? A to ci niespodzianka, nigdy bym na to nie wpadła. Pozdrowionki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Ptyś powiedz... o co tak naprawdę Ci chodzi? Po co ten temat?

Gdyby 5 osób powiedziało Ci w tym temacie żebyś sobie stąd zmykał, to byś to zrobił...? Niejedna osoba już Ci radziła taki krok i nic.

Czego Ty oczekujesz? Jak na mój gust jedynie tego, aby o Tobie mówiono. NIeważne czy dobrze, czy źle. I to jest najbardziej żałosne.

Ot takie sobie przemyślenia me, o 15.26 w sobotę. Podczas kiedy powinnam zajmować się czymś zupełnie innym.... :)

I błagam nie pisz 'ale o co chodzi', może zastanów się i spróbuj mi udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Pełnym zdaniem, któe wcześniej kilka razy przeczytasz. Powodzenia. :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Polska wolny kraj Łomża wolne miasto gdzie chcesz to ... żucaj pety. Łomża chyba na wszystko ma pieniądze tylko kiedy postawią dla mnie pomnik ?

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Ja chce wrucić do tego co napisał Guziec Tz. oto mi chodzi >>
>>Autor: guziec (80.240.185.---)
Data: 15-04-05 12:15

Jak już został poruszony temat statystyk postanowiłem wrzucić roczne podsumowanie tego forum. I oto jakie są tego wyniki:

Wszystkich wiadomości: 18622
Średnia dzienna: 50.88
Popularny temat: Re: KONKURS

Dziesięć osób najbardziej udzielających się na tym forum:
ptysiu91
ryskago
maciek
+polak+
śLeDcZy
Zbych
ADALL
adamus
Grzesiek_Mazurek
Abcd

No i oczywiście gratulacje.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
http://4lomza.pl

i ja widze że mam 4 i 5 miejsce w tych najbardziej rozpisujących się :P żeby połączyć wszystkie moje posty to ja bym był na 1 miejscu <D>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

uomrzan o co dokladniej chodzi ?

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Kultury proszę. Polak czy tobie przystoi pod takim nickiem pisac takie skruty? A gdzie jest wasze ,,Zło dobrem zwyciężać". Od siebie należy zacząć naprawiać świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Zanim zdobędziesz, to co ja zdobyłem w swoim życiu, to do końca swego życia tego nie zdobędziesz, sądząc po twoich wypowiedziach to raczej do nauki za bardzo nie przykładasz się, inteligencją też nie grzeszysz. Nie chcę być złym prorokiem, ale Twoją przyszłośc widzę w czarnych kolorach, chyba że bogato wydasz się za mąż, ale kto zechce nieuka.

Pozdrowienia.

Ps. Jeżeli napisałaś taki temat, to sądziłem że masz trudności w szkole i prosisz o poradę.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

A kiedy są te Drzwi Otwarte???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

... :)
Cisza zabija.
Słowo buduje.
Szum przeszkadza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybory 2007 Waldemar Pędziński

Nie chcesz zapinać pasów? Nie zapinaj, ale proszę Cię żebyś w razie wypadku wtedy leczył się na swój koszt, albo z oddzielnego ubezpieczenia! Dlatego właśnie ten przepis został wprowadzony i wyobraźcie sobie, że wraz z wprowadzeniem obowiązku używania pasów zmniejszyły sie koszty leczenia po wypadkach w stosunku do pozostałych wydatków na leczenie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org