sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

oj koniec juz koze tego tematu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Szczerze mówiąc mi to rybka. Forum jest od wypowiadania się na jakiś temat, a nie czepianie się do kogoś o byle co. To indywidualna sprawa co kto myśli i co pisze ...Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Panowie ,w Augustowie jest kilka takich uliczek ,bo nikt sie nie zastanawiał czemu powstała pierwsza.Dla mnie osobiscie to wszystkie uliczki moga wygladac podobnie,bo tez nie pale.Nie za moje pieniadze ta uliczka sie reaktywowała i mam to w du..ie co na niej bedzie,niech tam nawet karuzela stoi.Nie wiem czemu to ludzi boli ze jest cos inaczej niz na kazdej innej ulicy.

Polak :kto tam wali w jedno miejsce?Tam bida ,ze az głowa boli,takze petowniki wiele nie zmienia ,ale i nie zaszkodza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

W Łomży nikt nie dba chyba o swoje miasto ? Każdy gdzie chce tam wyzuca śmieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

może nie każdy z was wie ale Łks powstał dokładnie 77 lat temu, tak więc życzymy sobie aby piłkarze wygrali dzisiejsze derby i dali kibicom kolejny powód do radości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Ale o so chosi??

:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Ptysiu ty byś chciał żeby w Łomży tako wygladało jak na obrazku obok żeby był wielki Czerwony plac pokryty czerwonym polbrukiem wielki ratusz i na ratuszu twój wizerunek Takiego dumnego władcy takiego dużego Grodu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Mialem wrażenie, że polcja chciała za wszelką cenę doprowadzić do bijatyki z kibicami ŁKSu. Groźne miny, psy, blokada ulicy, "wyławianie" nie stawiających oporu mlodzieńców.....
Brawa kibicom ŁKSu, że nie dali się sprowokować bandytom z policji. Kolejny raz udowodniliśmy, że nie damy się sprowokować nikomu - nawet najgorszym łajzom z policji.
Gdyby tych "silnych" policjantów nie bylo wszyscy rozeszlibyśmys się pokojowo (tak jak zawsze). Przez głupie decyzje policjantów przez chwilę zrobilo się groźnie (na szczęście i na przekór głupocie policji i dzięki mądrości spokojnych jak zwykle kibiców ŁkSu chwila była krotka).

Apel do policji - w Łomży bylo i mam nadzieję, że zawsze będzie spokojnie - nie prowokujcie. Dzis wasza prowokacja nie skonczla sie nieszczesciem - na szczescie. Nie wasza to zasluga lecz tradycyjnego spokoju kibicow z Lomzy. Wy wykazaliscie sie wyjatkowa glupota i checia do bijatyk.
Apel do wladz LKSu - policja powinna bzc mniej widoczna i nie powinna prowokowac do bijatyk....

P.S. Po raz pierszy w Łomży byłem "obmacany" na bramce. Jesli ja jestem podejrzany to podejrzani są takze klerycy z seminarium - moze chodzilo o sex ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

Policja zawsze wzystko posuje !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sejmik wojewódzki z siedzibą w Łomży

CHCWD - Za Nie Przemyślane Słowa i Czynny !...!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org