sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polski żołnierz zginął w Iraku

jeśli kogoś faktycznie to interesuje, to utwór ten został napisany przez Sergeia Prokofieva, polski tytuł: "Romeo i Julia".

Pozdrawiam

cz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Masz rację Ryskago, oj masz.... :]

Co do ogniska, ja bym Ptysiowi nic nie zrobiła... przecie to mój promyczek w nudny dzień.... jak mam zły humor, wskakuję na forum, szukam wypowiedzi Ptyśka i już mi lepiej... ;)

A tak swoją drogą to z Ptysia równy gość, nawet kulturalny, rzeczowy (co ma się rozwlekać, napisze krótko i po sprawie), pogodny, wolno czyta i wolno rozumie, ale wyrośnie z tego. Może. ;) Moglłby się w sumie mniej ludzielać w tematach o których nic nie wie i nie ma zamiaru nic powiedzieć... ale... :)

Pozdrawiam wiosennie
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

forum 2LO:
www.echo2lo.prv.pl

Pozdro>>>>>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Tak wszystko nazwiemy na moją cześć !!! i koniec pasuje ? Krótko zwieźle i na temat :D :|

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

OOO tak.. forum imienia Ptysia od tego można by zacząć...

a co do tego teminu... obserwuj licz i kombinuj... przeca to ma być PTYSIOWISKO na cześć 2000 posta. Tak więc może zaczniemy obstawiać kiedy to nastąpi.. jest już eŁKSówk@ to może i Ptysiówk@???

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

marta50
Nie czepiam sie do Twojego braku inteligencji.....to jest Twoja prywatna tragedia.Szkoda tylko ze moj wychowawca juz nie uczy w mechaniaku,on z pewnoscia by Cie nauczyl jak nalezy sie odnosic do innych, zwlaszcza starszych.
Po pierwsze powinnas przeczytac uwaznie moja wypowiedz,nie napisalem ze jestes lalunia tylko poprzdzilem przez slowo "jesli" czyli wszystko powinno byc jasne!!
Widze ze Cie to urazilo ale to juz nie moj problem.O Mechaniaku malo wiesz bo dopiero jest to Twoj 2 rok..hmm ciekawe czy nie ostatni,w tej szkole nie monza byc niczego pewnym.
Po drugie jakie ma dla Ciebie znaczenie jakie sa kierunki ksztalcenia skoro juz tam sie uczysz.Sadze ze uczysz sie w LO,chyba ze w do mechaniaka juz przyjmuja ludzi tak rozwinietych intelektualnie jak np. TY.
Wybacz ale nie bede prowadzil wiecej z Toba polemiki,Twoja wypowiedz "mowi sama za siebie".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku



Strona internetowa Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego:

www.klo.lomza.info

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Macie problemy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Jeden kleszcz na 200tys. ma tego wirusa i zawsze tak było. Myslę, że tę panikę rozpętały firmy produkujące szczepinki (tak jak z grypą, przeciw której najlepszy jest czosnek i miód, a nie te ich nietrafione z reguły mikstury).
Nie dajmy sie zwariować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Co do postu wyżej to mam dwie tezy:
Albo Ty Ptysiu wiesz co będzie i nam powiesz
Albo nie wiesz i nam nie powiesz
(ale oczywiscie napiszesz nam o tym, że nie powiesz nam, bo nie wiesz)

Pozdrawiam :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Nie wiesz w jakiej?
Otoz Ci powiem,w Mechaniaku,a dokladnie w LO, ktore istnije w dawnym ZSM.....Czyzby nastappil koniec edukacji w tej szkole?Aj nie fart....Jak zwykle pewnie wine beda ponosic nauczyciele bo nie nauczyli sie za ucznia na zajecia.Powodzenia w dalszej edukacji..

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Mogliby coś zrobić w Nowogrodzie. Majówka na stadionie to była jedna wielka lipa, ale za to z Nowogrodu mam zaje... wspomnienia - tam było super.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Szanowny Maćku,

A może byś tak zrobił podobne zestawienie np. za dzień 12/04/05??

:D

Pozdrowienia

PS. Ja umiem liczyć tylko do trzech: raz, dwa, trzy,.... dużo...:)). Widzisz? Dalej jakoś mi nie idzie, bo w swoim czasie na matematyce skupiłam się na logiczno-filozoficznych walorach tego przedmiotu, toteż we wszelkich obliczeniach sadziłam byki jak się patrzy (wieczne kłopoty z koncentracją :))
Możesz zatem ograniczyć się do pierwszej trójki...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

racja, kleszcze były zawsze.
teraz jest ich jednak więcej - ergo, więcej też jest tych "zarażonych".
Dla piesów polecam FrontLine (SpotOn).
Nie radzę chodzić na wycieczki na górki w okolicach Bony - mam wrażenia gorsze niż FranzMaurer.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

lepiej chyba jednak liczyć (niekoniecznie przed snem) barany - jako że czas zodiakalny jak najbardziej na to pozwala - zgłaszam się jako pierwszy - born 19.04 :)

baran prawie byk :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

no to ja poczekam dlużej, bo u mnie Waga konkretna: 14.10 ( i na dodatek rok klęski pod Tanenbergiem) ;D

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

zalew???
przez caly okres powojenny buduja bulwary i konca nie widac podobnie jak linie kolejową - w koncu zrezygnowano.

co do zalewu to zadam pytanie jakiej wielkosci mialby byc.
jesli jego powstanie mialoby zniszczyc krajobrazowy urok doliny Narwi, bogactwo flory i fauny to jestem przeciw.
Uwielbiam czasem pojsc na "Bone" i patrzyc na te rzeczne wykretasy i starorzecza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

To kto by za mna tęsknił tylko szczerze :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Jak są kleszcze to może całe wakacje przesiedzieć w domciu ?? bo co to bedzie jak się wszyscy zarażą :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Ale o co chodzi Ryskago-22 Ptysiu91-15 itd...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Jedzcie se do Gdańska Albo innego większego miasto i idzcie na miasto tak dokładniej na starówke i zobaczycie co tam się dzieje a nie tak jak unas :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Ptysiu nie musisz uciekać z forum ja też kiedyś miałem tutaj problemy ale już nie bo mało osób wie kim jestem I więc już zaczepek nie mam. A co do ciebie To Właśnie Pisz mniej i jak zaczynasz pisać to pomyśl czy warto to zamieszczać na forum co piszesz i czy to mądre. Pomyśl Ja ci tylko radze . DoBRE RaDy WuJka BaRtKa .


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

A juz się wydawało, że wygrał Ptysio...:P

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Mi to rybka :)
Z tego co czytam, to głównie problem tkwi w postach w stylu:
"nie wiem, więc nic nie powiem".
Unikaj tego a się nie będą Ciebie czepiali :) - Ja się przyzwyczaiłem.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Bueheheheee

zamknie się w sobie.... :D dobre, dobre, Ptyś miałby się nie ozdywać... hmm...

najgorsze jest to, że przygotowania przecież ruszyły... ludzi zawsze można jakoś odwołać, zadowolić ich na jakiś czas bardziej odległym terminem, ale Doprze ma już musztardę..... to straszne ;)

ale Jasta kusi los, oj kusi, kusicielka jedna :> jeszcze Ptyś się rozpędzi, nabierze wewnętrznej siły równej mocy 2000 (nie wiem czegoś ale czegoś baaaardzo mocnego) i się rozpisze na dobre... to by dopiero było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

ptysiu91: odejdź i zabierz ze sobą +polaka+. Wróćcie, jak osiągniecie wyższy poziom rozwoju niż małpa.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku


wychodzę z założenia, że jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia, to poprostu lepiej się nie wypowiadać. Być może właśnie z tego powodu sama nie zbyt często komentuje posty ;P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polski żołnierz zginął w Iraku

Robia to co kiedyś.... zarabiaja na sprzedawaniu meczy.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org