piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Ptysiu, ja Ci mówię, nie igraj z ogniem...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Włodek, nie jestem hasłem reklamowym na bilbordzie, żeby w każdym poście powatarzać moje imię, a w niektórych straszyć nim. Retoryka, ale nie kosztem Ptysia i Maćka.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Oj, widzę Evuuś, że Pan Bóg jak dusze rozdzielał to jedną zdaje się podzielił tak, że część weszła w Evuusia a część w Ryskę, bo i mnie wiosna najbliższa ze wszystkich pór roku, tym bardziej, że ta wiosenka jest dla mnie tak niezwykła... tak niezwykła, że ech... choć smutnawa nieco... Ale nic to - przeżyjemy jakoś, bo życie to fajna sprawa...
Wczoraj szłam brzegiem Wisły i widziałam motylka :). Szłam w dół rzeki, czyli w Waszym kierunku, kędy Narew z Wisełką się łączy...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Charaktery, powiadasz... hmm, fakt ja ekstrawertyczka o melancholijnej naturze, Ty zaś tyż ekstrawertyk, jeno choleryczny. Rzeczywiście, mieszanka wybuchowa, chłoliera!

Już Ci mówiłam, że muszę, bo inaczej się uduszę, a jak się uduszę to już nie będziesz miał na kogo psioczyć, MACIUSIU!

A z tym "do każdego postu..." to lekka przesada, dopiero mogę zacząć..., ale jak powiadają "niejednemu chłopu Maciek", trochu ich na świecie przebywa.

Acha, w życiu trza być gorzko-słodkim, bo inaczy to jest nudno, co nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Musza jeszcze coś dorzucić, bo takem się zlękła tych trzech 13-tek, że hej!
:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O co chodzi z tym umorzeniem podatku przez Prezydenta?

Pewnie wszyscy w klasie i w szkole :] na apelach sie udziela ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org