czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

str 2 LO - http://lolomza.risp.pl/

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

Jest nad czym myślęć, świetny tekst w przeciwieństwie do niektórych komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

Zauważcie pewną prawidłowość zarówno poprzedni temat "znalezione w sieci" jak i obecny "Do przemyślenia..." wrzuciły na forum .... KOBIETY... :)

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

A co takiego się dzieje dookoła i jakież to zmiany czekają Ciebie, Evuuś? Wiem wiem, kto ciekawy niech nos wrazi do kawy, co też niniejszym czynię... chliiip, siorb, mlask, dooobra kawka...:)

Ale Ptysiak naprawdę fajny jest, nie stanowi nijakiego zagrożenia i wolę Go po stokroć niźli agresorów wszelakich...

Opiszta mi jak tam wiosna w Łomży, plizzzz! Czy mam założyć nowy topik w tej sprawie? a może mnie kto wyręczy?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

Wre!! Uwielbiam wiosne!! Przed moim blokiem drzewka juz paczkuja hmmmmmm coz za widok:))
Jedyna pora roku w ktorej chce sie naprawde ZYC:)
Zmiany z zimowego snu na wiosenna pobudke rzecz jasna:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: powiedział mi stasiek franek że odszedł marek jurek..o:)))

Ach, jakeś to pięknie ujęła...:)
Ale popatrz, niby się powielamy, a tu nasze temaciki idą łeb w łeb - inna sprawa, że to my same podbijamy je w górę :D.

Ludkowie kochani, a może ktoś zrobi łomżyńskiej wiośnie jaką fotkę, albo i dwie i wrzuci dla okrasy? Baaardzo byłabym rada!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org