poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NASZE MIASTO-to debest!!

Ja polecam Jędrusiową Zagrodę w Piątnicy. Wszystko super. Sala, kuchnia, obsługa i do tego pokoje do wynajęcia dla gości. Miałam tam swoje wesele. Pani Beata jest świetna, kompetentna, podpowie i doradzi we wszystkim. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

Najlepsze w domowym SPA, full natural :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

w łomzy to trudno nawet o prace w roznoszeniu ulotek:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

Kur*wa juz sie zapytać nie można ? może ja sie nie ucze co ? po szkole mam chyba czas... jak nie wiesz , nie znasz odpowidzi na pytanie to nie odpisuj do holeryy... nikt cie o zdanie nie pyta . swoje teksciki to mozesz dzieciom albo zonie gadac ale nie mi !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

to nie tak leciało "wysoki, przystojny brunet, twarz budząca zaufanie, dobrze zbudowany i nieźle się trzaska" hahaha, nawet nie pamietam skad ten cytat :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

Zrobiłam zakupy w Stokrotce tej przy dworcu i bardzo miło było, pani kasjerka uprzejma :) Aż mi humor poprawiła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

NATYCHMIAST, TYLKO KIEDY I GDZIE , JAK NAJSZYBCIEJ NAWET DO PARYŻA POJADĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

A cio to jest pański aniołek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NASZE MIASTO-to debest!!

Pracowałam w tej firmie i potwierdzam że z tym oszukiwaniem to prawda. Rok temu mieli siedzibe na ul. Talesa teraz to nie wiem. Wiele osób starszych sie nabiera ( i nie tylko) więc radze uważać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org