piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"PO stronie obywateli."

czy ktos wie czy powstana jakies nowe ogrodki na starowce? mam nadzieje ze wkoncu nasze wlade miasta sie opamietaja i pozwola na powstanie ogrodkow !!i oczywiscie zmiejsza troche oplaty za nie bo podomiez zadaja naprawde duzo!!!! wkoncu turysci przestana sie dziwic czemu tak tu jest u nas ze nic sie nie dzieje na starowce!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Kefas...nie bede z Toba polemizowal bo nie sadze zeby to mialo jakikolwiek sens,ale zauwaz sam jak zakonczyles swoja wypowiedz.Nie uzywam polskich znakow bo mi sie nie chce wiec o czym Ty wogole piszesz!A Ptysiowi nauki nie zaszkodzi,nic do niego nie mam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Widzieliście w którym momencie zamknął się ewangeliarz?
26 minuta - to by się pokrywało z 26 letnim pontyfikatem :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

szkoda na nich słów - ale fakt że to co wyprwaia MW to już nawet nie lekka przesada, to wielkie nieporozumienie. Chłopaki nawet nie wiem co wam napisać , szkoda mi was bo widac że psychę macie skrzywioną od młodzieńczych lat pozdro dla Giertycha - już nawet on się do was czasami nie przyznaje . Tak więc kochani nie dziwcie się im - sieroty czasami tak się zachowują - naprzekór zdrowemu rozsądkowi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Ehh no to sie dużo dowiedziałam. A z tym, że mechaniak jest spoko to bym nie przesadzała;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Byliśmy Jesteśmy Będziemy.

MW jest najprężniej działającą młodzieżówką w Polsce:) i to mnie cieszy. Agent22 chyba ty tylko masz takie problemy, my mamy unormowaną świadomość i nie patrzymy na kobiety tylko z perspektywy cielesnej, bo to byłby szowinizm. My widzimy ich piękno nie tylko fizyczne ale i duchowe. Myślimy głową a nie "główką" jak chyba jest w twoim przypadku. A co pan Giertych ma do nas, że ma sie przyznawać czy też nie ??? my mamy swoje władze i to one odpowiadają za nasza działalnośc. Młodzież Wszechpolska istniała jeszcze długo przed LPR więc, to, że teraz połączył nas wspólny cel to nie znaczy, że Liga i MY to jedna bajka.
Krzysioo masz coś do sierot ?? czyżby pojawiła się dyskryminacja w twoim poście ?? takie tylko ironiczne pytanie....
pozdrawiam :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

W tym względzie chyba bijemy też rekord, że jako miasto (byłe wojewódzkie) mamy tylko jeden szalet w szczycie hali targowej o którym malo kto wie bo nie ma strzałek do niego kierujących. Kiedyś facet w biały dzień włamal sie na pocztę przy postoju taxi aby nic nie zabrać ale co nieco zostawić, gdyż istniejący obok szalet od lat jest nie czynny. Może komisja bezpieczeństwa i porządku publicznego dostrzeże wreszcię tę czasami bardzo ważną i nie cierpiącą zwłoki sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Nie jestem kierowcą samochodu :( ale oni chyba dobrze radza :D niewiem :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

a nie mowilem gole babki im przeszkadzaja na okladce ale golego faceta na starym rynku popieraja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

tak wogole to jestem mieszkancem starego rynku no moze nie w samym rynku mieszkam a jakies 50metrow od niego wiec tez slysze co tam sie dzieje i jakos mi to nie przeszkadza!!!czemu innym ludziom mieszkajacym na starowkach innych miast polski jakos to nie przeszkadza tylko w Lomzy jest wieczny problem.Zgadzam sie zeby ogrotki byly czynne gora do 23.00 wylaczajac jakies zorganizowane imprezy typu koncerty,co do szaletow tez mam zastrzezenia bo naprawde mozna by bylo ten problem jakos rozwiazac!!moze starowka choc w lato nie bedzie straszyc pustkami juz po 19.00 bo turystow wbrew pozorom przybywa, a centrum lomzy przenioslo sie na al.legionow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Grzyb juz to napisałem !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Może ktoś wie jak nazywa się ten utwór, który możemy usłyszeć w ww reklamie? To ten sam, co w czołówce programu "Wieczór Historii" na Discovery.

Proszę o pomoc, być może któryś z szacownych forumowiczów zna odpowiedź?
Szukałem wszędzie i niestety nie udało mi się znaleźć...

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Nadzieja zawsze umiera na końcu...
Pozdrawiam Benie :))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Polecam strone : http://reklamy.tv - muzyka z wiekszosci reklam :] Tytul i wykonawca. Ale tej jeszce nie ma:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

A już wcześniej na to wpadłam. :)Nikt nie wie. Weta ma stronkę, a przynajmniej do niedawna miała..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "PO stronie obywateli."

Rzecznik, czy wodnik?? :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org