poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

hahahahaha lukasz432 został sprowokowany, czyli fani disco-polo są agresywni? "Polish euro dance" na YouTube nie ma, jest na wrzucie- lubię to, ale to nei jest chyba do końca disco polo CO NIE!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

Autor: Mondzio (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 24-08-10 17:11

maruda niestety nie interesuje mnie reka ;)


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


To się schyl .Ale nigdy nie proś . :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

jak myslicie gdzie najdalej mozna dojechac pociągiem odkryłem trase z olsztyna głównego do ułan bator w mongoli hehe jedzie sie tylko149godz przez białoruś rosję kazachstan to jest tylko 5dni heh co ciekawe klikanascie godzin przed ułan bator jest stacja o nazwie ostatni punkt5171km ciekawe o co chodzi pewnie ze do mongoli tylko tyle km to tylko6przesiadek z2godzinnym spacerem po moskwie ja bym chyba polegl jednak i przez tajge w rosji pociagiem niepojechał a wy dalibyscie sie skusic pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

Tak, to właśnie to..Kolej transsyberyjska- http://www.transsib.com.pl/.Twój Tytuł wskazuje na inną treść zapytania..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

Słucham prawie wszystkiego po trochu... To znasz Polish Euro Dance ?!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

to jakie to niepasteryzowane jak ma taki długi termin przydatności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

zapomniałem dodać że to było około godziny 19.50

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dot.art .i zdjęć o modernizacji parku przy Prusa

o tobie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org