czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyżby zapomniano?

markac - dopisz jeszcze, że i nie masz żadnego paskudztwa.... i sprawa będzie zamknięta....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Miałem wypadek i złamałem noge. Jak uzyskac odszkodowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Jest w starym polmozbycie przy Szosie do Mężenina z tyłu od strony Zawad jest mały budynek. Zakłada alarmy, centralne zamki i elektryka samochodowa.

Pozdrowienia.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

A gdzie byłeś ubezpieczony? W szkole, czy w pracy - w zbiorowym pakiecie PZU, czy innym? Zajdź do tej firmy i się dowiedz. Wchodzi jeszcze w rachubę ZUS.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Najważniejszy jest odpowiedni stosunek muzgu do oleju w głowie, bo gdy nastąpi maleńka chociażby rozbieżność to póżniej efekt tego w każdej wypowiedzi będzie widaczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Nie Dajmy Się Oszukać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

To Prawda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Najgorsze jest to, że najczęściej na takie tematy wypowiadają sie osoby, które jeszcze nigdy nie były na stadionie (lub były pare razy) i tylko wieżą w to co usłyszeli, coś co przeczytali itd. Ludzie, napewno jak przyjdziecie na stadion z rodziną i nie będziecie wszczynać awantur to nic sie wam nie stanie.
do Coolboy'a : niewiem o co ci chodzi, bo czytając twoje wpisy można wywnioskować że na stadionie Łomżyńskim już dawno cie nie było. Mówisz, ze na stadion przychodzą sami brutale itd. Niestety sie mylisz, wystarczy przyjść na mecz a zobaczysz tam wiele pięknych kobiet :) i dużo całkiem "normalnych" ludzi. Tak zwani przez was "pseudokibice" to niewielka grupka, około 100-150 osób, wśród których też są normalni ludzie.

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Niestety muszę się z tobą zgodzić- najgorsze są stereotypy i bardzo ciężko je przełamać, ale trzeba próbować. Zauważyłem też, że bardzo często ludzie, którzy się napinają (na internecie, czy na osiedlu) nie chcą chodzić na stadion, bo już w realu sie tego boją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

Skret w prawo, przed stacja rysia (jakbys jechal na Warszawe od strony Lomzy), przejezdzasz tory i po lewej jest zaklad elektryka (Wojtek Modzelewski), dobry fachowiec, potrafi naprawic czesci, albo znalezc tansze zamienniki w przypadku skomplikowanych napraw.

Polecam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby zapomniano?

100% zgody

W środe wszyscy na mecz. Ludzie, bedzie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org