czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nasze Słone Białostokskie

Ptysiu jak dostrzegłem na tym forum bez ciebie byłoby tu nudno. Jest jak jest każdy ma prawo czy to poprawnie czy nie wypowiedzieć się na dany temat. Podziwiam cię że dajesz radę być wszędzie. Tak trzymaj i rozsławiaj imię Bawełna, bo ona staję się być zapomniana.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasze Słone Białostokskie

odpowiedz na to jest prosta to jest Trojan i nic wiecej ;] musisz formatke strzelic zapewne :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasze Słone Białostokskie

Coolboy zgadzam się z tobą co do tego, że z kibicami Jagi nie musimy wcale za sobą przpadać, ale należy się szacunek. Dobrze to ująłeś. Wczoraj w TV też słyszałem tekst dotyczący kibiców Cracovii i Wisły : "Nie musimy się kochać, ale nalezy się szacunek". Przy takim podejściu znikną wszelkie wulgaryzmy ze stadionów, no i poprawi się frekwencja, co przełoży sie na lepszą grę gospodarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org