piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Solidarność ogólnowojewódzka?"

SxxxK sam jesteś żenada

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Tak włąśnie jest to sie nazywa okradanie własnego kraju...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

degreg-jak tam nic do was niemam,moi kumple należa do MW,ale napewno nie zaprzeczysz, że wszyscy albo wiekszosc macie przekonania rasistowskie???????bo tak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Ponoć chcą się jednać z powodu, że przed pierwszą bijatyką jak Jaga grała w 1 i 2 lidze kibice z Łomży jeździli na ich mecze.
Tylko ciekawie dlaczemu z naszymi kibicami sie awanturowali ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Ksiądz Karol WOJTYŁA to wielki człowiek, przezwyciężał swoje słabości, choroby. Dla Nas Polaków to powód od Dumy, że mieliśmy takiego Papieża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Hahaha. Dobra - przyjmijmy że tak jest. Teraz czekam na dowody. Tylko prosze: tym razem napisz więcej niż jedno zdanie z max 5 wyrazami!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Tak. Śledczy miewał czasami, choć rzadko przejawy inteligencji ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Powód do dumy to będzie jak będziemy choć trochę do niego podobni!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Macie jakiegos linka do kibiców Jagi? Moze trza zaprosic ich na nasze forum i pogadac. Mowi o normalnych kibicach a nie o takich którzy chodzą na mecze tylko po to by zadymy robic. Mysle ze takie pojednanie to dobra rzecz. Najwieksze kluby w polsce jednoczą sie, więc dlaczego my mielibysmy być gorsi. Przecierz nie musimy sie ''kochac'' z kibicami innych drużyn ale szacunek dla przeciwników jest jak najbardziej wskazany. Wczorajszy przykład jednego z meczy pokazał że mimo pojednania doszło do rozruby, ale nie spowodowali jej ci, którzy przyszli by dopingować swojej drużynie tylko normali huligani (na stadionie umieszczony był transparet ''pojednanie dla papieża''. Takich ludzi nigdy sie nie pozbedziemy ze stadionow, ale nie mozna załorzyc rąk i bezczynnie patrzaec na to co sie dzieje tylko trzeba starac sie zapobiegac temu. Przez takie ''pojednanie'' na mecze ŁKS-u będą przychodziły całe rodziny. Ja na stadion boje sie zabrać siostrzenice, wiele osób też nie przychodzi bo sie boi. Kiedyś, do pamiętnego meczu z Jagiellonią na mecze przychodzily cale rodziny, duzo kobiet z dziecmi, z wozkami. Starajmy sie robic tak, by mecz który bedzie grała nasz ukochana drużyna był dla nas odprężeniem, przyjemnością, formą spędzenia wolnego czasu a nie dylematem iść czy nie iść ''bo w ryj można dostać''. Inicjatywa dobra, potrzebny jest dialog z obu stron. Może niedlugo oba kluby spotkają sie w II lidze (mam nadzieje że ŁKS awansuje, nie życze Jadze spadku) i czy ten mecz musi być zapowiedzią następnej wojny ????????? ...................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Jaki Ptysiu - takie forum.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

jaka cienka taka będzie Łomża :/

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Ja też pracowałe. stukałem w klawiature :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

EEEEE ja sie tu z toba nie bede kłucił. I co to da ??...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Solidarność ogólnowojewódzka?"

Zaraz po formacie zainstaluj Linuxa, żeby mieć pewność, że problem się nie powtórzy :)
A na poważnie, jeśli system mówi o tym, że plik jest uszkodzony, to pewnie tak jest :). Wejdź we właściwości dysku C:, zakładka "narzędzia" i sprawdzanie błędów". Dalej sobie poradzisz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org