sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Damiano wiem że tak robisz ale napewno nie ja !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

zróbmy na bonie!! bede miała blisko do domku =) Ptysiu tylko wstrzymaj się z tym 2000 postem jak bedzie troszkę cieplej! bo zamarzmniemy na tym ognisku!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

ptysiu - to ma cie zmusic do tego, ze zanim napiszesz kolejny post pomysl i zastanow sie co chcez napisac - a nie piszesz by pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Ptysiu... ja nie chce Cię obrażać... jestem od tego naprawdę daleki, na swój sposób lubię Cię czytać, ale na dłuższą metę jest to trochę ten teges... uciążliwe zastanawiać się co post "co podmiot liryczny chciał powiedzieć" Lub też "jakie męki i katusze przeżywa bohater wypowiadając te słowa, czy jego krucjata ma wogóle sens" Bo kimże jest Konrad Wallenrod czy Hamlet w porównaniu z naszym "podmiotem liryczno-dramatycznym" czyli Tobą Ptysieńku... Oni nic nie przekazali Światu, za Twoje pełne dramaturgii wypowiedzi są poprostu celną ripostą i odzwierciedleniem sytuacji społeczno ekonomicznej na zakaukaziu.
Tak więc pisz pisz... i nie przestawaj, bardzo lubię co rano zajrzeć tu i prychnąć nieprzełkniętym jeszcze łykiem kawy prosto w monitor i klawiaturę, nic to że już się kleją (bo słodką kawę pijam) czytam Cię uparcie co rano, i cały czas dążę do bycia takim jak Ty .. ale jakoś mnie się nie udaje. Moje posty są zbyt rozwlekłe, za długie i wogóle nie kleją się ... ale JA SIĘ JESZCZE NAUCZĘ... obiecuję to Tobie i Wam drodzy Forumowicze...

Pozdrawiam...

----------------------------

Każdy ma jakiegoś Ptysia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Nie polecam sklepu przu zbiegu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego.
Bardzo nie miła obsługa !!! Sprawdź na al. Piłudskiego przy "Alkoholach Świata".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

To wylącz wszystko i dopiero usuń a jak chcesz cos usunać wogle z kompa to SHIFT+DELEATE !! i po sprawie...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

dobra dobra az taki ciemy to nie jestem ale chodzi o to ze to w moim przypadku nie dziala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

moze i ptysiu zacznie mysleć, ale to też sie pewnie kiedyś okaże...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Na szczęście wszystko chyba wraca do normy. Moi nawróceni znajomi, którzy najbardziej "przeżywali" żałobę zaczęli znowu chlać i się bawić, z gg poznikały opisy ze świeczkami i krzyżykami. Tak swoją drogą ciekawe - ilu z nich było przez ten tydzień u spowiedzi...

Pasterz odszedł - barany zostały.

pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

no niestety u mnie problemy z tym sa a restart niestety tez nie pomaga dodam ze do kosza latwo tez wejsc nie chcialy ale sie usunely ale teraz z kosza nie chca

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Żenada jak posty Ptysia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

c3po masz mój respekt :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

Nadzieje trza mieć...

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dyrektor szkoły może wyrzucić księdza?

mam pytanko czy polecacie kogoś w Łomży gdzie wywołam tanio i dobrze zdjęcia. chodzi mi ze tanio bo mam ich ok 500 do wywołania i nie chciałabym zabulić za to dużo kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org