niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

zgadzam sie, ze to zadna korzysc dla miasta. no okej swietnie, bo odage mieli, ale co z tego, to nie wszystko, szkoda ze zabrakło w tym estetyki, sensu, jakieś glownej mysli i czegoś na czym mozna by bylo oko zawiesic. Jasne, ze agencje modelek kosztują i to wymaga ogromu pracy, ale po co pchać sie z czymś co sie nie nadaje do pokazania na scenie? czy Łomża jest najgorsza i zadowala sie byle czym ? no błagam, jak TO moze byc lepsze niz nic?! wolalabym na miejscu Pomysłodawcy i organizatora ocenić swoje możliwosci i poświęcić czas, nawet jesli mialo by to byc bardzo duzo czasu. Tym 'wydarzeniem' narobił sobie koleś wstydu moim zdaniem i nic nie zyskał (jestem pewna ze nie tylko w moich oczach) DZiewczyny, nawet jesli nie są modelkami, to mogly sie troche ogarnąc, jesli to za duzy stres dla nich to niech sie nie wyrywają, bo jak widać nic dobrego z tego nie wyszlo. Nic dziwnego, ze prowadzace przeniosly sie na wybory miss. Po co na pokazie mody opowiastki o 'modelkach'? wtf ?;o po za tym oczekiwałam( czy tylko ja ? ) ze jesli ktoś organizuje pokaz mody to ma zamiar na nim pokazywać wlasne projekty:P A jesli to 'fashion street' to chyba nie powinno to polegac na wybraniu ciuchow ze sklepu przez jednego kolesia (styliste). Czy osoba odpowiedziala za to wydarzenie ma pojecie o swiecie mody ? Bo nie trzeba mieć nawet wielkiej wiedzy na ten temat, zeby sie zorientować że cos tu jest nie tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Wracali z akcji w Rosji...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

haha najlepszy komis :d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

jak je kupowałam to za każdą płaciłam 200zł a jaka cena Ci pasuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Witam! Potrzebuję podpowiedzi, z czego można zrobić baner reklamowy? Konkretnie- gatunek materiału by było widać wyraźnie napis i nie rozleciał się pod wpływem pędu powietrza? Będzie umocowany do paralotni. Dzięki z góry za pomoc:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

najlepiej kupic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

http://www.wieland.com.pl/content.php?artwyb=43&dzial=Drukarnia&menu=Drukarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

sz4k4l Paru ludzi ci tłumaczy, że strazacy wracali z Moskwy. A Ty uparcie nie przyjmujesz tego do miejsca gdzie powinien być mózg. Jadą nie z Pierdziszewa pod Łomżą ale ponad dwa tys. kilometrów, więc się nie dziw, że chcą być jak najszybciej wdomu, bo jak się komu coś stanie w Polsce muszą być gotowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

Adam Szalak.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezależny ma być Urząd Miasta i urzędnicy – nie Rada Miasta

zajmij się sobą ,a nie czeczenami...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org