czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Co znaczy PTYSIU NA PREZYDENTA...?? spokojnie nie róbmy sobie jaj z Ptysia... Fakt faktem mógłby dać jakiś wykład, kazanie, prelekcję, odczyt, tudzież udzielić się w innej formie. Ot taki mały taniec brzucha...
Ale nie popadajmy od razu w paranoję, nie dajmy się ponieść emocjom, poza tym nie płoszmy chłopaka... (i teraz będę jak najbardziej poważny - bez Ptysia to forum to nie będzie to forum) Tak więc nie dajmy mu powodów do opuszczenia nas...

Pozdrawiam... zwłaszcza Ptysia :)

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

brak mi slow na naszych politykow z tego co zaobserwowalem to robili oni wielka laske ze sie zjawia na uroczystosci nie bede wypowiadal sie o tym co o nich mysle powiem tylko ze jesli sie nie zmienia czek nas niebawem druga argentyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

ea ja na to jak na lato ... Dajcie juz mu spokój :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Nie wiem o których łomżyńskich radiach mówicie bo ostatnio nie mam wogóle czasu na słuchaniejakiegokolwiek radia... nie ważne lokalne czy nie lokalne...
Ale jak znam życie mowa jest o maksymalnie 2 rozgłośniach, podczas gdy 3 nikt nie bieże pod uwagę. Otóż w tej trzeciej jest taki cykl... codzienny - i to nie od soboty minionej ale od dawna ... nazywa się to "papież nadzieji" - naprawdę niesamowicie zrobiona audycja. Polecam.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Papież to teraz temat numer 1 więdz sie niedziwcie.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Oh, jaka pomyłka z mojej strony :)
Uszkodzony <> uruchomiony :))
Jak już ktoś poradził, tryb awaryjny.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Zwróćcie uwagę na sklep spożywczo-przemysłowy "ZODIAK - BIS" przy Al. Piłsudskiego. Oni pracują chyba zawsze. Nie ma znaczenia, czy są święta, czy pogrzeb jednego z najwybitniejszych Polaków...

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały włos ,bysmy mieszkali na Bialorusi!

Ptysiu - myślę, że chociaż tyle osób wypowiada się na tym forum, niektórzy piszą tu od początku, to jednak jakby ktoś zrobił ankietę pt."Zdjęcie którego forumowicza chciałbyć zobaczyć?" to myślę, że większość głosów zostałaby oddana na Twoją osobę. Osobiście sama jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz i jak najbardziej jestem za propopzycją ogniska, którą zapodał c3po (dla niewtajemniczonych c3po to zastępca Kierownika Internetu).

Aha, jeśli mam być szczera, to po trosze rozumiem Ptysia i jego odpowiadanie prawie na każdy post. Ja mam to samo jak czytam jego posty, zaraz chcę coś napisać odnośnie jego odpowiedzi, ponieważ w jakiś niewyjaśniony sposób inspirują mnie i swoimi celnymi ripostami chcę podzielić sie z innymi, ale powstrzymuję się żeby nie wyjść na taką co się czepia.

I Ptysiu, żeby nie przyszło Ci do głowy obrażać sie na nas, bo my naprawdę chcemy Cię poznać i naprawdę lubimy Twój styl pisania. No może czasami przeginasz, ale to tylko czasami, a niektóre Twe posty to prawdziwe perełki. I właśnie tych perełek zazdroszczą Ci inni i dlatego się Ciebie czepiają. Bo czy ktoś zaproponował ognisko innej osobie oprócz Ciebie? Nie! Bo taka propozycja to jest nobilitacja do napisania kolejnych 2000 postów. Przemyśl to i zgódź się na to ognisko.
Wg mnie to bardzo fajny pomysł.
Jednym może się podobać innym nie.
Ale tak to jest. Każdy ma swoje zdanie...
..............................................................

Pozdrawiam:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org