niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Kim jest prowadząca ten program?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

ania1987 - poprzeczkę bedą Twoje koleżanki obniżały wraz z wiekiem,jak same będe dużo oczekiwały,a mało dawały ,więc nie będą miały takiego zainteresowania i z wiekiem zaczną się zmieniać na lepsze :-)

a jesli macie znajome normalne lub same jesteście takie to piszcie do mnie

na gg 25-808-597.

Lub możecie dać znajomej - normlanej,lub przynajmniej w miare normalnej :-)

żeby było bez żartów,bo to i tak gg tymczasowe....

Chodzi tylko o zwykłe popisanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

albo na zaplecze zaprosi ;d heh w wyjasnieniu okolicznosci ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Posiadam własny lokal handlowo-usługowy w Łomży przy dworcu PKS. Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes zapraszam do współpracy może zawiążemy spółkę. Lokal posiada wszystkie media , pow. 22 m2. Przyjmę tylko poważne oferty. Jak nie chcesz pisać na tym forum to pisz na mail extraspeed@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

madziaw

może już dostrzegłaś,że wszyscy się z ciebie smieją!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

ale gdzie je przegonić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Może ma ktoś namiary na neurologa dr Krzywdę,gdzie przyjmuje,telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Ja polecam plaze na rudzie za piszem.Czyste jeziorko ,a 25m od brzegu woda siega 150cm ,raj dla malych dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

polecam basen w Mikołajkach, jest basen, w którym spokojnie małe dzieci mogą się kąpać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

bardziej smieja sie z ciebie alibaba , a z Madzi nie widze powodu do smiechuu... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

pasaż na małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

I dziewczyny zdejmą mini :( a założą jeansy, ewentualnie te paskudne getry :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

o tak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

madziaw

a jak tam kontakty z ochroniarzem?


posunęło się coś do przodu w waszych kontaktach?


pewnie ten usmiech z jego strony to jakaś twoja iluzja?

ajak tam kontakt zczeczenem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

a co zostawią ?

gołe tyłki?

ty chyba lepiej dla płci brzydkiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Mam nadzieję , że forumowicze mi pomogą
Z domu przy ulicy Staffa 10 oddalił się czarno -biały kot , reaguje na imię Maks Na szyi ma czerwoną obrożkę , Maks jest bardzo zadbanym kotem. Na Maksa czeka dwoje wiekowych właścicieli
tel-86 218 30 27

proszę bez komentarzy , bo nawet Jaś Smietana w takim wypadku okaże zrozumienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

ojej to straszne ale ostatnio mój młodszy bart wspomniał że w tych okolicach jężdżąc z kolegami autem złapali takie kotka o którym mówisz, oblali go paliwem wsadzili do rynny deszczowej w bloku i podpalili podobno górą wyskoczył i samotnie przebywa na jednym z nich cóż biedna więcej mogę ci poradzić najwidoczniej był mało oswojony skoro wyszedł i nie wrócił wyrwali chwasta ..... ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

to konopandzie czy jak jej tam trzeba w d....ę wsadzić laskę dynamitu i podpalić długi lont i niech czeka ..................................debil i już debila nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

do Bad4u, opisz proszę jak wyglądał WZ. Jestem strasznie ciekawa, ten etap jest przede mną i troszkę się obawiam.

Z góry dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Wołają, wchodzisz, witasz się i słyszysz: Proszę się nam przedstawić i coś o sobie powiedzieć. Dlaczego do policji? Są przecież inne ciekawe zawody. Jakie mamy piony w policji i w jakim się widzisz. Gdzie widzisz siebie za 5 lub 10 lat. Proszę wymienić ustawowe zadania policji. Zna pan(i) słowa roty ślubowania? Jakiego prawa nie można drugiemu człowiekowi odebrać? Na koniec podziękowali, wstałem podałem rękę jednemu i drugiemu na do widzenia i czekam teraz na tele. grr nos mnie boli ;) przynajmniej już się nie obawiam laryngologa z mswia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

ha Ty podaj to ja napisze do Ciebie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

I to jest nasza Polska rzeczywistość , prawda życia a nie polityczne zakłamanie jakie głosi rząd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

stefanek1
rozbawiłeś mnie:) a że się to zdarza rzadko i nie chce być wredna, a że ruda jestem to Ci coś zacytuje:
"Transfer - przekazywanie lub przelew pieniędzy z jednej instytucji finansowej do drugiej albo wartości dewizowych z jednego kraju do drugiego, lub przejście zawodnika (zwłaszcza piłkarza z jednego klubu do innego za odpowiednia sume pieniedzy"
Transport - przewóz ludzi lub ładunków różnymi środkami lokomocji; też środki przwowozowe...itd"
Pozdrawiam serdecznie. Już załatwiony TRANSPORT:)**

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Bad4u
Z jakiej kwp jesteś, ile pkt masz i kiedy zlozyles abo??
Ja mam zlozyc abo maja 2 miesiace na sprawdzenie jak dostane poswiadczenie to wysla mnie na komisje.
Pozdrawiam








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

widać, że alibabę zazdrość zżera po jej wścibskich wpisach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

podobała to mało powiedziane :) widząc ją pierwszy raz była w szoku :) (pozytywnym)

komplet zawierał:

dużą foto książkę w okładce z eco skóry , książka ma 14 rozkładówek (28stron)
zdjęcia na płycie - 580 zdj z przygotowań, ślubu, wesela i pleneru
płyta z godzinną prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym
internetowa galeria dzięki której goście z daleka mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia

Jak za to wszystko to cena była stosunkowo niska :)


foto książka wygląda tak (ta na dole)

http://lh6.ggpht.com/_O-X3Ml3ac34/TFcj-GpCI-I/AAAAAAAABu8/lh8LV0_LNnQ/s1600-h/IMG_1433%5B2%5D.jpg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Teksty bywają bardzo obraźliwe nawet w ustach 30-latków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

co będzie tym razem?


może taniec organizatorów na rurze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

NOFX właściwie to mam to gdzieś, ale tutaj występujesz pod nickiem NOFX, a nie pod imieniem i nazwiskiem jako osoba publiczna. Dlatego to twoje straszenie sądem jest nie tyle śmieszne co żenujące i może świadczyć jedynie o przeroście ambicji nad treścią. Proponuję skocz do najbliższej przychodni na konsultacje i daruj sobie te pogróżki, których przestraszyć się mogą co najwyżej przedszkolaki. A przy okazji panie publiczny na tym forum obowiązuje zakaz reklam co notorycznie pan uskuteczniasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Szukam w google, ale ani na ich żałosnej stronie, ani nigdzie indziej nie mogę trafić na numer telefonu do łomżyńskiego MOSiRu. Jeśli ktoś ma to bardzo proszę o podanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

polo disco

do kogo to napisałeś , bo nie wiem czy mam się do tego odpowiednio odnieść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Ty szczebiotka się nie udzielaj bo i tak nie wiesz o co chodzi...;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

gomez: Poczytaj dokładnie na temat tego jakie kursy możesz pokończyć. Moi znajomi, aby na początku trochę się rozkręcić w szpitalu wieszali ogłoszenie, że przychodzą na wizyty domowe na masaże. I tanio robili masaże ludziom, którzy stale potrzebują pomocy, tj w ramach rehabilitacji, po wypadkach, ludzie starsi, w śpiączce itp.
Później robili swoje wizytówki i zostawiali w motelach itd, gdzie nie mają salonów masażu itd.
Wielu moich znajomych zarabia w ten sposób pieniążki jakich nie będzie zarabiać większość naszego społeczeństwa. Tylko trzeba się kręcić za pracą, nikt sam się do Ciebie nie zgłosi jak Ciebie nie zna.
Jak jest jakaś tablica ogłoszeń np: w poradni rehabilitacyjnej to powieś ogłoszenie.

Piana często udaje wartość, a balon jednak pęka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artykuł 4lomza kontra PRAWDA...

Ola zmartwie Cię , wszystkie tem monety i medale są warte góra 200 z, no chyba, że ten dolar ma dobry rocznik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org