środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Re: XtraVert
Popieram w całej rozciągłości.
Nie widzą sensu rozwodzić się nad obłudą innych, ich pozerstwem itp..
Ja zastanawiam się nad sobą i nad tym czy ja potrafię się zmienić.
Propozycje i pomysły, które w ostatnim czasie do nas docierają w związku ze śmiercią Papieża i które moim zdaniem są pokazówkami, są przeze mnie ignorowane. Po prostu.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Mi się wydaje, że to przypadek. Wystarczy wziąść inny kalendarz, lub inną strefe czasową i obliczenia biorą w łep. Zresztą wszystkie te astrologie, numerologie wywodzą się z pogańskich wierzeń, więc takie zabawy z udziałem papieża są troche nie na miejscu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Policja na pewno bedzie czuwac nad bezpieczenstwem podczas mszy zalobnej i marszu. Zawsze jst z nami docenmy ich prace. Podobnie straz i pogotowie. Te sluzby pacuja abysmy czuli sie bezpiecznie i mogli w spokoju uczestniczyc w tych historycznych jakby nie bylo wydarzeniach dla naszego miasta.
Jeszcze raz - docenmy to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Zapomnialem dodac ze jeszcze Radio Nadzieja pracuje. To dzieki tym ludziom mamy ksiazeczki, rozglos informacyjny naszych inicatyw i jutro tez beda nas informowac o tym co sie dzieje w Łomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Jeśli ktoś ma ochotę zerknąć, to zapraszam :
http://www.lom.vectranet.pl/~bogunow/gal/27/index.html

dabz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

A skad wiesz ze Brzezinski sie stal "raptem" religijny? A moze zawsze byl wierzacy? I skad ta pewnosc ze pojechali za panstwowe a nie za swoje?
Wszyscy ciagna ile moga z panstwowego koryta, a nasz prezydent nie wydaje mi sie zeby mogl brac wiecej , lub mniej niz moze, badz powinien.
Mnie osobiscie denerwuje fakt Kwacha, ktory jeszcze niedawno z premierem drwili z papieza wychodzac z samolotu i calujac ziemie.. Oczywiscie byli pod wplywem.. A teraz jacy to oni nie pokorni i skruszeni po stracie papieza....
bleee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

a ja jestem temu przeciwny.
Faktycznie wygląda to niesamowicie, ale ... tylko przez kilka wiosennych tygodni.

A teraz uzasadnienie...
trzeba by całą dolinępogłębić, albo postawić tamę żeby zalać ją na wysokość conajmniej 2-3 metrów, co z tego że lustro wody nad dnem znajduje się na wysokości około 20 - 30 cm. Takie warunki są najlepsze do powstania bagna i zarastania, a co za tym idzie powstawania siedliska komarów, much i innych dręczących owadów.
Znając też nawyki okolicznych mieszkańców... a to szambo wyląduje w zalewie a to jakaś krowa... i już pożywka dla flory bakteryjnej ... i już cała masa innych wykwitów,glonów... i badziewia.
Poza tym jak to napisał Wadolek część (duża część) piwnic już w tej chwili jest zalewana, więc jeśli lustro wody miałoby zostać podniesione jeszcze bardziej to piątnica powinna zmienić nazwę z Poduchownej na Venecjańską (czy coś w tym stylu).
A patrząc na to od strony praktycznej... jakie korzyści mogły by płynąć z tego zalewu?? Ja jak narazie widze same minusy...

I żeby nie było że nie wiem o czym piszę ... mieszkam w takim miejscu że wodę z wylewu mam dosłownie 30 metrów od domu... po drugiej stronie ulicy, i wiem o czym pisałem powyżej...

Pozdrawiam.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

POWAŻNE FOTKI:)NAPRAWDĘ NIE MOŻNA SIE ZA BARDZO PRZYCZEPIĆ DO PARU NIEDOCIĄGNIEĆ:)POZDROWIONKA DLA AUTORA:d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

Widzialem zdjecia z osiedla krakowskiego na ktorych stoja akademiki. Studenci tak rozlozyli palace sie swiatla ze wychodzily na kazdym akademiku kilkupietrowe "krzyze".
Oto zdjecia:






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List do Putry - skopiuj i wyślij!!!

około 10 tysiecy jak podają media

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org