niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Market / y ...

Nie chcę kopiować tekstu, więc podaję link: http://www.q4.pl/?id=19&o=90. Mam nadzieję, że admin mi to wybaczy.

Co o tym sądzicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Czekajcie, czekajcie. To dopiero początek. Znajoma już kurz zdmuchuje z Sybilli, czy jak jej tam. Zaczną się wróżby, niesamowitości, przepowiednie. Ludziom za mało emocji.
A swoja drogą, trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Papież zmarł w opinii świetości, i kto wie czego mozemy sie spodziewać. Już dzieją sie wielkie duchowe pzremiany, ludzie po -nastu latach idą do spowiedzi. Zreszta sami widziecie co się dzieje. I dopóki to nie trąca ideami rodem z "Wróżki" to OK. Pożyjemy, zobaczymy co sie bedzie działo.
Przecież i u nas na forum pojawiły się "lęki " co do koloru skóry przyszłego papieża, boimy się co?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić woreczki. Trzeba było się uczyć zadawać się z właściwymi ludźmi, należyć do odpowiedniej partii, zdobyć elektorat, i w odpowiednim czasie wystawić kandudaturę w wyborach i już jest się prezydentem i rozjeżdża się wraz z kolegami za państwowe pieniązki. Ciekawe czy Wy będąc na ich miejscu postąpilibyście inaczej. Przynajmniej pojechali oddać hołd Ojcu Świętemu. Wy, zamiast w spokoju modlić się za duszę Ojca Świętego, innych krytykujecie jakbyście sami byli ideałami. Do krytykowania każdy powód jest dobry. Pomimo odmiennych poglądów uszanujcie te ostatnie dni żałoby za Papieża, zachowajcie trochę spokoju.

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Wszystko kiedyś przeminie, kiedyś przyjdzie czas na ostatnie pokolenie w dziejach tego świata, a czy następcą JP II będzie nie europejczyk? Myślę że powinien nim być ktoś z Ameryki Południowej - tam jest najwięcej katolików. Europa zatraciła się w swojej wierze - popatrzmy na zachód - tam rzeczywiście widać zachód wiary.

Boże, daj naszemu Ojcu Świętemu pokój z widokiem na Polskę, naszą i Jego Ojczyznę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Juz tam jesteście. Ja nie mogę. Duchem i sercem jestem z Wami i naszym Papieżem.
Pozdrawiam.
Ata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Myślę iż jako zwykli śmiertelnicy zbyt mało jescze wiemy o sobie o istnieniu życia wiecznego oraz wiele nie dopuszczamy do swojej wyobraźni.
A jutro CIEKAWYM ZBIEGIEM okoliczności jest zaćmienie częściowe słońca widoczne na półkuli południowej jest to bardzo rzadkie zjawisko.
A jak ten fakt my zwykli śmiertelnicy wytłumaczymy. Ciekawostką jest to że media u nas mało mówią i nie rozgłaśniają tego faktu.
Pozadrawiam wszystkich nie do wiarków

gaston

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Proste trzeba chodzić do sklepów itp. i czytać ogłoszenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

być - "to się jest" stosując naukę tego człowieka. A tak, to można być codziennie nawet w pracy. Myślę, że bardzo wielu z nas nie roumie tego... prawdziwe czczenie pamięci po wielkim człowieku jakim był papież to nie tylko marsze, nie tylko zabieranie głosu w dyskucji czy lepiej, żeby dzwony biły o 7 rano czy 21.37.... to przede wszystkim pamięć o nim... to powiedzenie sąsiadowi, któremu nie mówiliśmy od wielu lat "dzień dobry" - dobrego słowa, to wybaczenie wrogom, to przekazanie 1% z podatku na cele spóleczne, to "nie plucie" na kogoś o innym kolorze skóry, o innym wyznaniu, to szanowanie ojca, szanowanie matki, to naprawa szkód jakie wyrządziliśmy, to ... w końcu - cieszenie się życiem, życiem zgodnym z zadami moralnymi... ZROZUMCIE TO... trzeba robić nie mówić

(sam się trochę rozgadałem...)
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

markolo5 za chwile napiszecie że babcie Juzie zaczyna 'rwać" w kolanie a kotka urodziła 4 kociaki i uwaga... wszystkie czarne.
Powagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Zdjęcia świetne tak jak i panująca tam atmosfera:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market / y ...

Ptysiu przy pisaniu swoich wypowiedzi zacznij korzystac ze slownika Jezyka polskiego.Niestety widac u Ciebie ciagle braki....
Wracajac do tematu, zgadzam sie z Toba *eVe*, przesadzaja z tym wszystkim.Moim zdaniem leprza bylaby audycja poswiecona papiezowi, o konkretnej godzinie i ewentualnej powtorce nastepnego dnia.Nasi wybitni radiowcy mogliby zgormadzic odpowiedni material a pozniej go przedstawaic...chyba byloby to znacznie ciekawsze niz ciagle powtarzanie tego samego...
Pozdro for All



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org