czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Musza odejść! Już, teraz

zamaracha ja się nie dziwie ,że może problemów nie robisz na drodze, ale nie zdażyło ci się przez te 37 lat by jakiś koziołek chciał Tobie auto porysować?
Ja jeżdzę od 5 lat.Przejechałem około 50 000km i powiem ci z mojego doświadczenia ,że czasami to łatwo o komedię na drodze.
Nie nawidzę niedzielnych kierowców i nie pewnych pieszych.
Jak chcesz przejść przez ulicę to idź pewnie ,a nie czaj się jak Tommy Lee Jones w ściganym.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

korzystam z uslug przynajmniej raz w miesiacu, czasami raz w tygodniu i do dzisiaj zyje. kwestia jest co tobie dolega - u mnie w bardzo latwy sposob przesuwa sie dysk w dolnej czesci kregoslupa i powoduje to bol przy chodzeniu. jednorazowa wizyta najczesciej pomaga, ale sa (byli) ludzie ktorzy podobno stracili zycie po zabiegach przesuwania dyskow/kregow szyjnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Jest nie gorsza od tego z Siedlec Pani rehabilitant na Sadowej , koło Związku Nauczycielstwa Polskiego. W wielu przypadkach skutecznie pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Tam tylko opłaty umieją pobierać a ratownika nigdy tam nie było i nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Ten chłopak był z gminy Radziłów i przyjechał ze znajomymi chciał z kolegą przepłynąć zalew ale niestety nie starczyło mu sił aby dopłynąć do mola .
A poza tym ja jeżdze tam codziennie i żadnych opłat nie ma więc i ratownika nie ma :(

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

dokladnie , skoda fabia troche inaczej wyglada, zamiescilem nowy temat w zwiazku z tym , wysmiewajac redaktorka ale usuneli :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Młody czy stary żadna róznica ,trzeba myśleć tym pustym baniakem, woda jest nie bezpieczna sam się kiedyś przekonałem .

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Dawno tam nie byłem, ale z 5 lat temu to przeszedłem ten zalew z jednego końca na drugi z głową nad powierzchnią, jestem wysoki ale tam jest w sumie płytko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

IST!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Wcale nie jezdza tak szybko ci estonczycy itd bo najczesciej jest tak ze 90 km/h i koniec jego jazdy takze wiecie nie poszalejo za zbytnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Hezjot Play jest idealny do tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Maniuszek a po co ci to potrzebne ksiazke piszesz szczylu ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

jedna z przyczyn jest brak infrastruktury drogowej. czemu 20 lat demokracji a u nas miedzynarodowe trasy sa dalej w centrach miast? to wina kazdego rzadu po 90tym roku za taki stan rzeczy. niech skoncza gadac, ze brakuje kasy bo podatki z paliw powinny w zupelnosci wystarczyc plus kasa z eurokolchozu ale jak sie sprzedaje wszystko na lewo i prawo pod haslem,,prywatyzacji,, to nic dziwnego ,ze dziura budzetowa coraz wieksza, a kasa zamiast na drogi idzie na latanie wyzej wspomnianej dziury



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Mam prawie 40 lat, więc pohamuj się ze słowami.
Nie pytam o imię, nazwisko i pesel przecież.
Pochodzę z tamtych okolic, dlatego zapytałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Siema. Pytanie do osób posiadających internet z tej firmy i grających w CS'a, a mianowicie mam neta radiówkę 1MB i podczas gry w csa łapię straszne lagi są to chwilowe lagi tzn. 10-20 sekund potężnej ściny potem 1-2 min spokoju i znowu ping skacze do 300-400. Mam pytanie czy u was też zdarzają się takie sytuację??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

dziękuje bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

mustapha,nie rozpędziłeś się kolego to my w/g ciebie mamy poznawać czyjeś obowiązki?,co mnie co nas to interesuję ,my jestesmy u siebie ,moze niech oni poznają nasze obowiązki !a potem porozmawiamy "przyjacielu"!
Fakt Polacy pobieraja zasiłki za granicą ale jak sam slusznie zauważyłeś ok 1000e,a jak zapewnie wiesz 1000e,to jak na zagranice to niewiele,a o wiele mniej niż zarabiają rodowici mieszkancy więc jednym słowem nie pierd...głupot i nie wprowadzaj ludzi w bład,gratuluję zrytej główki pol,poprawnością!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

Proszę pomóżcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

tebodin.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

bardzo dobrze

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

u Wojtka w Piatnicy ul. Wesoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

HMM no nie wiem rozwarzałem M-Splat mój kolega tam był i mówił że było świetnie tylko niebyło miejsca na odpoczynek typu ogniska lub grilla a wy co oniej myslicie może ktoś był????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

jarnuty albo kraska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Musza odejść! Już, teraz

zadna rewelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org