piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Nie może tak być żeby w cywilizowanym kraju młodzi,zdrowi ludzie otrzymywali zasiłki za free,czyżby w tym kraju,chociażby w naszym mieście nie było już nic do roboty?
Bo nie sztuką jest "kozaczyc"po mieście z koleżkami,nie sztuką jest wozenie dupska furką i nie sztuka jest branie za to kasy _sztuka jest zarobić "chociażby na czarno"na to wszystko a przede wszystkim na swoją rodzinę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Protagoras skończ tą propagandę.Wstyd mi za Ciebie "polaczku".

no nie napisał:
"Mi nie przeszkadza Czeczen który stanie "ramię w ramie"ze mną do pracy,i takiego Czeczena będę darzył szacunkiem ,natomiast nigdy nie będę szanował nieroba i pasożyta który ma się lepiej niż ludzie pracy!"

Szacunek za te słowa.
Lecz Protagoras chce wyrzucić czeczenów pod pretekstem dawania danin dla patologicznych rodzin.Ja np. będe zapierniczał za 2.500zł miesięcznie ,a taki alkoholik za free będzie dostawał 1500zł.TO JEST KPINA.

Bądźmy ludźmi.ZUS już teraz liczy dni i godziny.100 czeczenów nie jest problemem.Problemem jest chore polskie środowisko.NIEROBY.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

problem z integracją uchodzców czeczeńskich jest i narasta błyskawicznie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby nabrał takiej ekspresji jak zamieszki we Francji czy innych krajach europy zachodniej. Ja powiem więcej panowie z brodami nigdy ale to nigdy nie zintegruja się z nasza cywilizacja chrześcjańską, europejską. My dla nich jesteśy bandą zboków , wykolejońców , frajerów do rzucenia na kolana. Oszwem są sporadyczne przypadki ,że niektórzy z nich zdają sobie sprawę i staraja się nawet całkowiecie zrezygnować ze swojej trdycji i zwyczajów dla całkowitego zintegrowania się z narodem kraju który udziela im schronienia ale w ostatecznej rogzywce dostają od swoich (tych z brodami) w czape i to ci ostatni decyduja o obrazie czeczenów. Tak więc rozumię dobre intencje i marzenia pana typu no nie i innych ale są to tylko marzenia które nigdy sie nie spełnią . Wy panowie w przyszłości prędzej będziecie ich ofiarami niz partnerami. Czy dojdzie do tak tragicznych secenriuszy to nie ulega zadnych wątpliwości to tylko kwestia stopnia nasycenia liczbą uchodzców i ich determinacja i wkurzenie z powodu wypchniecia ich na margines zycia społecznego. A to ,ze na takim marginesie wyląduja , laduja to nie ulega żadnym watpliwościom. Polski katolik w żaden sposób nie zaakceptuje zwyczajów i zasad wiary panów z brodami i odwrotnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

to dlatego że dzisiaj święto policji ;-] ups sory...wczoraj było;-)
i czego sie tak burzysz ? Co? Policji brakuje? to zostań krawężnikiem;-)
tak jak wszyscy teraz;-)
Ojeeej jaka szkoda...Policji nie ma na drogach hahahah;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

to nie miejsce na reklamę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

tak to jest jak sie zbyt wysoko mierzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Co ty masz do tych Litwinów ? Właśnie kilka razy panowie w tirach na litwińskich Estońskich blachach puszczali mnie czy to przyłączenie się do ruchu albo skręcenie w lewo nie to samo co BL BGR BKL itd. ustaną specjalnie nie puszczą albo jak widzą że chcesz zmienić pas to jeszcze gazu dają ,no to więc widzisz jaka kultura tacy kierowcy ,a drogówka nic nie zmieni jak ktoś ma zapierdal@ć to i tak bedzie to robił i go tam mandaty nie przekonają .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

nie jest tak płytko ;p moze kiedys było teraz do konca mola przy wzroscie 180 nie masz gruntu wiec nie powiedział bym ze płytko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

zatrudnisz polaka za granicą i tez powstają morderstwa ,polak też jest nie bezpieczny ,złodziej i bandyta tylko nie którzy ,,,,,,,.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

brak policji a jak kogoś złapią to lament na forum,bo mandat ,,niesłusznie'' dostał

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=284770&t=284770

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

jak handelek?dużo zainteresowanych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

A co policja pomoże w czyjejś głupocie i braku wyobraźni? Co z tego, że stoją na drodze, jeśli kierowcy ostrzegają się o ich obecności?
Zazwyczajc kierowcy na chwile dostosowują prędkość jazdy do nakazów kodeksu drogowego i znaków, by po chwili jechać wedle woli. Ile to razy na trasie po wypadku kierowcy zwalniali, by po 5 minutach jazdy znów "grzać" co najmniej 110 km/godz.? Policja nic nie poradzi na ludzką głupotę. Musieliby chyba stać co 10 km, żeby to coś dało. Prawda jest taka, że na drogach jest mnóstwo samochodów. To kierowcy powodują wypadki a nie samochody, które są narzędziami w ich rękach. 95% wypadków to wina kierowców. Rzadko zdarza się inna przyczyna katastrofy, choć i to nie jest niewykluczone.
Fakt, drogi w naszym kraju są w wielu miejscach w fatalnym stanie. Dlatego należy pamiętać, żeby dostosować jazdę do warunków na drodze. Będąc kierowcą należy pamiętać, że nie jesteśmy sami na drodze. Samo prawo jazdy to tylko uprawnienie. Nie świadczy ono o naszych umiejętnościach ani wyobraźni. Samochodu się nie prowadzi, bo to można robić również na bocznych nie uczęszczanych drogach. Samochodem się kieruje, co oznacza że trzeba mieć oczy do okoła głowy i trzeba myśleć również za innych i w miarę przewidywać zachowanie innych użytkowników drogi, co nie jest taki proste i przewidywalne w 100%. Poza tym czy warto dla tych 5-10 minut ryzykować życie swoje, swoich bliskich lub osób trzecich? Dlatego jazda samochodem staje się loterią, wrócę lub nie wrócę?
Przepraszam za tak długą wypowiedź, ale mam nadzieję, że choć jeden kierowca weźmie to sobie do serca i przemyśli co nieco. Pozdrawiam zmotoryzowanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

plytko to jest po prawej stronie blizej lasu sam przechodzilem na druga strone w czwartek a kolo mola nie ma szans na przejscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Witam.czy w niedzielę schronisko ARKA jest czynne ?
z góry dziękuje za odpowiedz.








Bo ja wiem ze ty wiesz ze on wie ze oni wiedza ze my wiemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

A nie wiecie może jakie ceny w barze Alicja, bo słyszałam że tam też organizują ?
I czy w barze Savana na Łomżycy też robią coś takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Chcialam sie dowiedziec czy PKS jezdzi bezposrednio do Czerwonego Boru bo slyszalam ze zatrzymuje sie gdzies przy szosie. Czy ktos orietuje sie gdzie dokladnie i jak daleko trzeba isc zeby dojsc do Czerwonego Boru???????
Czy ktos moze jezdzi tam samochodem do pracy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Każdy dzień jest dobry na przygarnięcie pieska, więc OTWARTE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

z tego co piszecie było tam dużo ludzi, nikt nie próbował mu pomóc?? ktoś musiał to widzieć. Byłam z rodziną na plaży w Piszu, biegał tam głupi pies, gryzł dzieci, te krzyczały i nikt nie reagował, złapał chłpoca z ręke i pobiegłam po męża który poszedł na chwile do samochodu, mąż z kijem odganiał kundla od dzieci, nikt mu nie pomógł, zadzwoniliśmy na policję i przyjechali z chyclem, policjant opierniczył innych plażwiczów, nawet rodzice chłopca pogryzionego dup nie ruszyli, znieczulica straszna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

dzis w nocy bmw jechalem 175 i wjencej nie chciala isc a vektrom 190 ale zakrencik byl to sfolgowalem do 140 .... fajnie siem jezdzi jak niema patroli ;)))))))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

popoieram stacja paliw Wiejska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Skins, Weeds ;) chyba najlepsze jakie oglądałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 80% badanych Polaków-Nagrania kompromitują ich uczestników.

Już widzę te dystrybutory z nalepką "Wyprodukowano dla Biedronka" i znaczącą poprawę osiągów naszych silników ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org