niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Przemysław Wipler w Łomży

prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

taa sądownie się należy
pewnie jeszcze ta dycha -22%wat + koszty postępowania sądowego
czysty zysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

http://demotywatory.pl/1910865/Nie-ma-czego-kosic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

to dawno było i byłam tam baba tepa i wredna moze kierowniczka nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

a gdzie za tym laskiem?
jak dojechać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

dajcie spokoj za 14zł taka porcja że dziecko by się nie najadło... jednym słowem żal :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Dwa lata temu, zapytałem inkasenta o cenę zimnej wody. Powiedział mi że: ponad 7 zł za m/3 Czyli ponad dwukrotnie więcej, aniżeli w stanie Nowy York-USA.

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Zgadza się jeśli chodzi o to na jakiej podstawie jest dawany mandat czyli Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia,
podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.
Ale to miasto uchwala czy pies powinien nosić kaganiec zawsze,czy tylko wtedy jak jest bez smyczy,co miasto to inny obyczaj niestety,nie wiem jak jest w Łomży.Pozatym jak ktoś nie wie to i tak straż miejska dopierdoli mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=BG5Cf9D01jg&feature=related

Dawać ją do Teleexpressu lub Wiadomości ! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Bardzo fajna, dzika plaża jest za Laskiem Jednaczewskim. Jedziesz do Jednaczewa i przed wsią skręcasz na rozwidleniu dróg w prawo. Ewentualnie za mostkiem na Grobli Jednaczewskiej skręcasz w prawo, wjeżdżasz na nasyp i cały czas prosto.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Nie radzę kąpać się na dzikiej plaży. Na własną odpowiedzialność!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Podobnie jest na Śniadeckiego przy strzelnicy. Wcześnie rano nie daje spać ...dmuchawa w rekach pracowników spółdzielni. Czyści ona od rana chodniki a chałas jaki czyni nie do wytrzymania, podrywa wszystkich. Tak samo w upały trawa wyschnięta a tu ...koszą!!!
Psy dalej załatwiają się gdzie popadnie a własciciel przymyka oko a na zwróconą uwagę reaguje ...agresywnie.
Paranoja i debilizm. Czy tego nie widzi spóldzielnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Ja czekalam 8 miesiecy od zlozenia wniosku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

UCHWAŁA NR 413/LXIV/06 Rady Miejskiej Łomży z dnia 26 kwietnia 2006 r. w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Łomża

§ 21.
1. W miejscach publicznych psa należy prowadzić na smyczy, a psa wykazującego agresywność i psa rasy uznawanej prawnie za agresywnego dodatkowo w kagańcu.

http://www.lomza.pl/bip//index.php?wiad=3668

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

jedzie się wałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

podporzadkowanie sie prawu, w sposob niewidoczny, nadaje wlascicielowi psa pelna swobode,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Fajna plaża jest w Bronowie za mostem na Narwi. Kawałek za wieżą widokową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

najlepsza plaza jest kolo. Nowogrodu w balikach troche niebezpiecznie ale jest bardzo ladnie duzo piasku dobry dojazd polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

W Siemieniu. Naprzeciwko punktu widokowego.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

kąpielisko*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Teraz z fajnymi plażami może być problem, bo jest wysoka woda w rzekach i tak o...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Już raz byłem u wiesniaków z Mątwicy na dyskotece,wszyscy tam żygali,tylko ja jeden wymiotowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

jak widać budżetówka "górą".Ciekawe o czym to świadczy, pewnie w imię zasady czy się stoi czy się leży-pensja się należy....
1. Ratusz 11
Kasa- -9
ratusz w ogóle-1
wydz. komunikacji-1
2.PUP -7
3.Poczta 6
Plac Pocztowy-4
Ks. Janusza -1
Rycerska -1
4.Piekarnia OKRUSZEK -2
5.Poradnia ortopedyczna -2
6.Cukiernia CENDROWSCY -2
7.MASTOR -1
8.Okulista Nowogrodzka-1
9.Odział Ch.Wewnętrznych-1
10.Help GSM -1
11.Poradnia chorób zakaźnych -1
12.Górka Zawadzka-Administracja osiedla -1
13.Kraska Ks. Anny -1
14.URZĄD SKARBOWY -1
15.Sklep ALEX, Dmowskiego -1
16.Zielony Market, Broniewskiego -1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Administracja Forum !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Dzięki temu,Twój tekst jest widoczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

ktokolwiek widział,ktokolwiek wie albo detektyw Malanowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Polecam te gre:)

http://s3.gladiatus.pl/game/c.php?uid=192580

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

To tyle pewnie i ona wie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

Witam wszystkich.Składałem dokumenty w KWP Radom i nie potrzebowałem żadnego ksero oprócz świadectwa.TWO i TSF mam 16 pażdziernika w Legionowie.Aktualnie przygotowuję sie do tych testów,jeżeli macie jakieś sugestie które mogły by pomóc to proszę o kontakt papeti@wp.pl.A co do naciągaczy to jest ich pełno wszędzie,i sory ale moim zdaniem taka sprzedaż to nadużycie, a drugą myślą która mi przychodzi do głowy to czy "sprzedający" wystawią fakturę na której napiszą za co pobierają opłatę?Taki "legalny" interesik.A co do sądu to się nie boję ostatnio wygrałem sprawę ze Strażą Miejską .Jeżeli zaś chodzi o prawa autorskie to kolega nie wie co pisze i może was wszystkich pozywać... . Ocenę pozostawiam wam , a z drugiej strony takie posty powinny być automatycznie usuwane oto moja skromna opinnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

czy nie uważacie ,że jedna z tych przyczyn jest zwyczajnie brak patroli policji na drogach. Nie wiem czemu raptownie te patrole znikły , owszem są sporadycznie je można spotkać ale nie tak ja jeszcze ze dwa lata temu. Nie widzę chłopców radarowców a przydaliby się oj przydali bo co niektórzy jeżdzą jak chcą a każdy Litwin , Łotysz czy Estończyk to ma dokladnie w dupie nasze przepisy ruchu drogowego i nawet pod komenda policji na Wojska Polskiego zapierdala ile ma koni pod macha albo wyprzedza mimo zakazu. Fotoradary tez przestały spełniać swoja rolę bo kazdy już wie ,że tam gdzie masz to zwalnia - nawet w nawigacjach to mają. A pracy w wersji przenosnej to takiego radaru na drogach to nie widziałem oj nie widziałem. Słowem policja drogowa jest bo czasem ich widać ale tak naprawde ich zaangażowanie i zinteresowanie wpływem na to co się dzieje na drogach jest bliskie zeru czyli wcale tego nie ma. Jeżdza sobie chłopcy i wachlują powietrze a kolejni się zabijają. Ja wiem ,ze to nie jest podstawowy argument ale jeden z wielu i uważam ,ze bardzo istotny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Przemysław Wipler w Łomży

witam co polecacie jaka firme zeby zalozyc gas tak aby nie bylo partaniny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org