niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk obciachem Europy

jański nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Gość z ogłoszenia piaskuje git i nawet dość sprawnie. Podobnie jak ty maciek_11 zastanawiam się teraz nad lakierowaniem. Niby dobrze to wygląda, ale czy wytrzyma? Może ktoś bardziej doświadczony podpowie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Proszę panstwa już trwa wielkie szaleństwo przed Harcerzakiem i ABC Tłumy ludzi stoją w kolejce po bilety!!!. Sam widziałem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

no generalnie dobre urządzenie ale ja mam zabudowany balkon i starczy mi tak jak jest teraz! ale sąsiad z parteru rozważa zakup się zgłosi jak ze zmiany zejdzie tyle że dziś piątek to i do 2 się przeciągnie rano bo on taxi jeździ

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Dran masz w zupełności rację i popieram także Ciebie :)

Pozdro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

uuuuuuuuuuuuuuuuu temat rzeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

po 20 pod farmalem zawsze jest konkret ekipa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Hej,chcesz kogos fajnego poznac i nie pijącego to daj namiary do siebie są normlani chłopacy na miejscu też :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ze niby to ty jestes ten normalny????fajny i niepijacy to albo alkoholik na odwyku albo jakis swir



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ani jedno,ani druge kolego sądzisz po sobie,to wybacz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

wszystko sie prawie zgadza z tym ze nie na muszli tylko do muszli(klozetowej) plyta eminema mi wpadla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

mam pytanie do osob które posiadają taką niezbyt estetyczną blizne. czy staracie sie to jakoś ukryć, zasłonić czy uważacie, że to nic takiego?
ja mam bliznowiec dość dużych rozmiarów i wole to zasłaniać ale nie zawsze mam pomysły. a co wy robicie z tym bo wiem ze sporo osób posiada taką bliznę.

jeśli ktos ma pisać, ze ludzie mają gorsze problemy i tragedie to lepiej sie nie wypowiadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

polecam BioOil dobry środek na takie sprawy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

malmal lepiej szybciej dawaj na priv info bo sąsiad mówił że właśnie do niego dzwonił koleś z Rybaków że ma podobnom sprawę i może ci termin dobry uciec a on na Rejmonta właśnie kończy i by podbił do cie i obczaił co i jak no i wiadomo cena też ważna podstawa dyskusji. zostawiam to pod twojo rozkminkę tylko szybciej czas to pieniądz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ściemka ściemka i tyle w tym mieście się nic nie dzieje ! chyba że na statoil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

dlatego jeszcze raz polecam atak na Siemień większą grupą wtedy będzie spoko. jak coś można nawet taxi wziąć polecam p. Janka Godlewskiego szary merc tanio i dyskretnie nie kłapie dziobem naokoło kogo wiózł gdzie itepe wiadomo jaka ta Łomża nieduża można się wbić na minę ale nie z tym typem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

spoko! urodziny mam w sierpniu. a w którym roku ? hmm w każdym ! jeszcze tak nie było żebym nie miała ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

a widzisz i tu docieramy do głównej zagadki więc zróbmy tak że powiem tylko tobie bo po co inni mają wiedzieć na tym dziwnym forum. bądź o 21 na ogródku tylko napisz jak będziesz ubrany i czy jesteś wysoki czy niski i czy blondyn czy brunet. możesz być z kolegą nas jest dwie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

michalina widze ze z ciebie dobra alkoholiczka jest w ciagu dnia wyprobowac tyle rodzaji WIELKI szacun heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Ja sobie przekłuwałam na długiej i nie moge narzekać. Co prawda było to jakieś 4 lata temu ale śmiało moge polecić to kosmetyczke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Odstąpię salę weselną na 16 października 2010 w Konopkach. Osoby zainteresowane proszę dzwonić 519169996



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

muszę kończyć pozdrawiam
może będzie ktoś z forum na ogródku to wypijemy piwko
byle nie typy z Prusa 8 oni max do Centrum na wyborowe mogą dojść i ani kroq dalej takie światowce hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

to michalina znasz wiele osob majacych w domu sauny? bo ja zadnej. a jezeli ktos lubi jest to bardzo fajna sprawa i niewielki koszt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

sa tacy co i po miesiacu sie chajtaja...z wiadomych przyczyn to po co za rok czy dwa znowu zaliczki placic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Witam,

Potrzebuję wózku dla dziecka dla biednej rodziny, której nie stać nawet na pampersy. Sprawa jest pilna.

Dziękuję dobrym ludziom!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Proszę państwa komunikat dostałem bolesnych obstrukcji :( może mnie długo nie być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Przeslij ten link do brzezinskiego :) lub sroczynskiego :):):) napewno jakies wytlumaczenie znajda !!! ci panowie szukaja sposobu by nie dac kasy , a nie jak mozna pomoc !!!!!!!!!! :):):) K O M E D I A :):):) ale ich czas jest krotki , wiec nie wezma do glowki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Idź pod ośrodek dla Czeczenów - oni sporo darów dostają a większość z nich ląduje na śmietniku. Może coś dla siebie wybierzesz.
Albo poproś Czeczenów, może któyś się zlituje i da ci jeden ze swoich wózków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

po to to jest zeby zakladac nowe bd cchiala to i 20 nowych zaloze i h** ci do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

i tak najlepszy kebab jest po schodkach naprzeciwko statojla i koni. mój sąsiad ma tam znajomą i prawda jest taka nik tam nie rzeni ! jest opór wszystkiego i surówki i bułki ! konkret dają i myślę że by musiała być na maksa konkurencja żeby to zmienić ale niech będzie bo to tylko wyjdzie na lepsze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

bujaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

m1ch4lina napisał/a:
dobrze że to się wyjaśniło że to zwykła ściemka! ludzie są naiwni i powoli już zaczynali łykać temat i wypytywać o bilety


Ty jesteś taka głupia czy udajesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

a kto ci broni?;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Co niby wciskaja? Darmowa aktualizacje do XP SP3? :)
No ja rozumiem, jak sie jedzie na piracie, to sie z aktualizacji nie korzysta ;) Nie liczylbym na to, ze NOD 32 to jakis cudowny program i ochroni przed wszystkimi zagrozeniami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

nie ma sensu sie w to bawić już ,daj se siana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ten caly PUP i panie od rejestracji to jedna wielka sciema, sama pamietam jak kiedys siedzialam 15 min przy biurku i czekalam na podpis, bo w tym czasie pani rejestratorka zamiast sie mna zajac to obgadywala z Basia z drugiego pietra sluzbowy wypad do Balik i sie biedne zgadac nie mogly czy jada busem czy taryfami, w koncu jak zaczelam stukac paznokciami w biurko to ta druga laskawie poprosila mnie do siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

trzeba to gdzieś opisać i zrobić listę do władz wyższych. urzędnictwo powinno być dla ludzi kto ich tam wybiera ? można zadzwonić do tv np. interwencji albo coś w tym stylu albo do gazety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

jak nie w samym mieście to obok są Wilkasy tam jest łatwiej w sezonie coś znaleźć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

w dupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

k4t jest współorganizatorem spytajcie sie jego ;) Pracuje w bonarze jest dyrektorem. Zapraszam jeśli ktoś nie wierzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ja jusz mam bilet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Głodny nie jesteś sobą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

boże jak kupujesz w łomzyńskim croopie to niedziwne tu sa modele z przed 2lat ja mam but z croppa z ostroleki mam 3miesiace nierozwalaja sie i są jak nówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

19oL4f3k26
żeś napisal, z przed 2 lat? zastanów sie, jak jest nowa kolekcja to jak buty moga byc z przed 2 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

z tej biedronki w kropki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Dran no może masz rację. Ja swojego kompa mam dopiero 2 lata, jednak zdecyduję się na przejście na windows 7. W 2012 roku podobno ma wyjść windows 8.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

zgadzam sie z kolezka co temat zolozyl
oni potrafia tylko wlepiac mandaty albo lapac jak sie piwo pije. a gdzie cos naprawde sie dzieja to sa pierwszymi ktorzy uciekaja
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ale ty pedesiusz glupi jestes nagrania z koncertu a nie jego klipy ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Pewnie taki sam z Ciebie kierowca jak i tego co założył ten post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

uuuuuu ale mi dojebales chyba tam razem z betterem bedziecie robic jak tak go bronisz......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Michasia,a Ty go w jakimś konkretnym celu szukasz,może o mordobicie jakieś chodzi,czy też ojca dziecku poszukujesz?
Jak przejeżdżałem obok "Marzenia",to na przybitego wyglądał.
A może to Ty coś mu przeskrobałaś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

dokladnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

przestań lamentować i naucz się jeździć, a będzie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Algida ? Toc to moja kumpelka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Nie podobno a na pewno wyjdzie W8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

widzę że ktoś ostro promuje lokal !
jak dobry to oka jak nie to szybko pojawi się temat że rzenią !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

a z jakich województw jesteście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Witaj ... Ja również mieszkam w Janowie :) .Korzystam z internetu radiowego. Działa bez zarzutu. Jeśli chcesz to mogę podać Tobie nr do osoby która tym zajmuje się.. Pozdrawiam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

my chyba będziemy szły ale to wieczorem jakoś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Zgadzam sie z Tobą Dran. Tym bardziej, że jest to szkoła Państwowa jak widnieje w nazwie. Skoro nasza poznańska uczelnia chwali się wysokimi wynikami w rankingach wyższych szkół zawodowych i chce utrzymać ten poziom, to niech nie rekrutuje wg "kto pierwszy ten lepszy" ale tak jak pisał wyżej Dran, że wg wiedzy i wyników nauki uczniów. Nawet renomowany Uniwersytet Warszawski przyjmuje studentów zgodnie z ich wynikami nauki, więc niech i Łomża dorównuje chociaż innym szkołom w kategoriach sprawiedliwości... *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Witam!!! widzie ze niekrtorych to naprawde ponosi wyobraznia;] co do Twoich wykroczen,skoro dostales takowy mandat a nie inny to badz pewien ze popelniles ten czyn a nie teraz na forum siejesz zamet...jak tak Ci tu zle to albo wystaw rower z piwnicy albo przeprowadz sie do innego miasta tylko jak zostniesz poszkodowany w czyms to nie lec pierwszy do komendy....
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

No tak, ksztalcic ma sie prawo kazdy, ale czemu na koszt podatnika...
Nawet znizki studenckie itd. zwykle obowiazuja do 26 roku zycia...
Ludzi pracujacych, w srednim wieku, stac chyba raczej na oplacenie miesiecznego czesnego, jesli czuja potrzebe sie jeszcze doksztalcac...

To jest marnowanie pieniedzy, bo jaki jest sens inwestowac pieniadze w taka osobe? Czy jej produktywnosc zwiekszy sie jeszcze na tyle, ze koszt jej nauki zwroci sie w zaplaconych podatkach? Czy zdazy sie zwrocic, jesli komus zostalo np. 15-20 lat do emerytury? Czy korzysci nie przekrocza strat, jesli w to miejsce mloda osoba bedzie siedziec bezproduktywnie na tylku, bo zostala bez szkoly i kwalifikacji?

Inna sprawa, ze generalnie jestem przeciwny darmowym studiom na kierunkach, na ktore nie ma zapotrzebowania na rynku pracy. Jak ktos chce sobie studiowac hobbystycznie, to moze zaplacic. Niech dofinansowuja te kierunki, gdzie brak specjalistow na rynku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

a dla mnie siedem koni dupe goni i zginal smalec z okna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

i myszy w pokojach sie zdazajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

W zależności od upodobań, ja polecam http://www.pokerstars.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ok, dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

stfu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

ja wiem o wersji tj: jeżeli pies jest na smyczy to może być bez kagańca jeśli jest spuszczony to musowo kaganieć natomiast psy rasy groźnej muszą być i w kagańcu i na smyczy ale najlepiej może do UM się przejść dowiedzieć ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

1. Ortopedyczna izba przyjęć w szpitalu na Piłsudskiego - nikomu nie polecam tam trafić, koszmar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Postaram się przyjechać,bo widzę ,że w Mątwicy chamstwo rządzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

hehe skąt taki pomysł wogole??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Hokus
mowisz o tym, co pod sam bar trzeba po schodkach wejsc?
dziwne, bo przesmiardlem fajami jak nigdy hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk obciachem Europy

Ja bym polecił trasę:
Łomża - Piątnica(przez nowy most) - Drozdowo - Krzewo (prom rzeczny) -Bronowo (przeprawa na drógą stronę rzeki) i powrót południowym brzegiem Narwii, przez Pniewo, Starą Łomżę.
trasa około 50 km, bardzo ładne widoki, świeże powietrze i niewielki ruch samochodowy. Jeżeli będziesz chciał skrócic sobie trasę przy odrobinie szczęścia możesz załapac się na prom rzeczny w Krzewie (chyba właśnie tam).



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org