poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

blisko jaku ale obok ten opuszczony, stary , prawie ruina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

he nie chodzi mi o tego co poszedł # słyszałam o jakimś młodym łepku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

A dla mnie ta Wasza dyskusja to jakiś BEŁKOT. Żyjemy w państwie demokratycznym - każdy wybierze swojego prezydenta.

Czasami mam wrażenie,że żyje w państwie ciemnych obywateli zakorzenionych w jakiś bzdurnych imaginacjach własnych marzeń. Albo to tylko w Łomży jest taka zaściankowość - aż boli!
Co macie do Kaczyńskiego?
Co macie do Komorowskiego?Napieralskiego? ... Naubliżał Wam?Zabił kogoś?
Nie podoba się Wam sylwetka kandydata - to nie głosujcie proste?!

P.S Dla mnie prezydent powinien znać przynajmniej jeden język obcy, mieć prezencje i charyzmę, poważanie i szacunek wśród współpracowników i obywateli oraz zagranicznych urzędników i oficjeli ... Niestety wśród PO PIS SLD PSL nie znajduje takiego kandydata i boję się,że nie będę mógł spełnić patriotycznego obowiązku a co za tym idzie - nie pójdę na wybory.

Nie za taką Polskę walczyli nasi dziadowie!
Wybory to patriotyczny obowiązek każdego Polaka!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Napisz tutaj jak wyzyskujecie ludzi!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Czy do telewizora Grundig Davio można podłączyć konsolę PS3??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

JKM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Witam,
Chciałem się wypowiedzieć na temat poboczny (mam nadzieję że nikt mnie nie zjedzie).
Mianowcie jako jeden z założycieli tego tematu na forum (chyba mogę się za takiego uznać) niesamowicie mnie cieszy że tak bardzo watek się rozbudował - o czym świadczy liczba postów. Cieszy mnie fakt że zaglądają tu ludzie z całej Polski - niesamowite jest to że jak się z kimś w kraju (często podróżuję) rozmawia o Policji, o testach, o róznych formacjach to polecają mi.. własnie to forum :] nie ma tu buractwa, wyzywania i innych takich, wkradło się troche reklamy.. ale z grubsza rzecz biorąc jest to chyba jeden z lepszych interetowych, i nie tylko, zbiorów informacji i doświadczeń ludzi chcących służyć w Policji.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich którym się powiodło, którzy są w trakcie a zwłaszcza tych którym niestety nie wyszło a znaleźli dla siebie "swój kawałek podłogi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

ja chce jedno podószke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

władzom to już to lotto, wiedzą że nie mają szans w wyborach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

teraz na truskawakach ponoć molestują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Można sie było spodziewać ze nawet swój elektorat bedzie miał w dupie i nie przyjedzie na czas , o 16 miał być w Łomży a tymczasem leci na żywo w tvn24 z sądu , choć rzecznik pis- u zapowiada ze dotrze do Łomży ( chyba śmigłowcem) poza tym , te jego błazenady troche kosztuja - scena , obsługa , ochrona itp codziennie w innym mieście oczywiście za naszą kase , ale co tam zaslepieni pis-owcy i tak powiedza ze nic sie nie stało raptem tam 2 mil zł wyda straszne mi cos !!

p.s i nie mówcie mi tu ze inni też wydają - wydają ale 10 razy mniej niż ta mała pokraka

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

a i jeszcze jedno , tak krzyczy żeby koniecznie powodzianom pomóc , wiec zamiast posadzić tą kacza dupę i zająć się dyskusja merytoryczna to wydaje miliony na podróże po miastach ze scena niczym Doda tylko że Doda jeżdzi i zarabia a on jeżdzi i trwoni naszą kasę !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

teraz będzie chwila ciszy bo wszystkie pis- owskie moherowe berety na st. rynku już koczują ha ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Pokraka to jestes ty błaźnie.
Chyba cie żal za dupe scisnol ze nie bedziesz mógł na żywo zobaczyc szanownego p. Kaczyńskiego.
Wypłacz sie mamusi w rękaw a teraz siedz przed tv i przynajmniej ciesz oczy ze mozesz poogladac go na TVN24.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

tak jak mówisz, mozna bylo sie tego spodziewac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

oj to nie wiedzialam ze jeszcze masz zamiar mu pałe zrobic.
Widac ze jestes jego najwiekszym fanem.
Tak trzymaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak pisiorskie cuda uczciwości doja polskie państwo

Dziekujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org