poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
święto czerwonych w Łomży

No ja tez mialem ostatnio okazje sprobowac i powiem, ze pizza bardzo dobra, zdecydowanie jedna z lepszych jakie mialem okazje jesc. O samym lokalu sie nie wypowiem, bo nie bylem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

I - Napieralski
II - głos nieważny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

a ile za koszyk? i z kąd odjazd?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

hej wiecie moze czy prowadzą inne zbiory niż truskawki? jak tak to gdzie i ile płacą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

...jak w temacie macie jakis kontakt do wlasciciela tego budynku ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

I dlatego widać dlaczego ta Łomża podobna jest do Talibanu i nikt i nic nie chce tu zainwestować. Przykładem jest głupia galeria Veneda którą blokują radni pisu. A nasza starówka gdzie po 22 pies z kulawą nogą już tam nie zajrzy bo nic tam nie ma. Byliście teraz w Białymstoku ile jest w centrum miasta ogródków piwnych i w kazdym są ludzie i jakoś radzie i mieszkańcom nie przeszkadza że jest do pózna w nocy tak jak u nas bo blisko kościół a bo po 22 będzie głośno a bo jeszcze 1000 innych problemów. O czym tu mówić? Popierajcie dalej "patriotów" z pisu to niedługo będziecie orać tą Łomżę bronami zaprzężonymi do koni taki wasz los.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Najlepsza kwiaciarnia jest naprzeciwko Ambroziaka obok apteki Acer (właścicielka pracowała kiedyś na Sienkiewicza) oraz obok Ratusza jest Pracownia florystyczna p. Pogroszewskiej (robi piękne i bardzo oryginalne bukiety - dzieła sztuki)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Możesz zbierać jagody,między Ostrowią a Wyszkowem...odjazd z Łomży codziennie o 7 rano , powrót o godz 21

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

PiS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Stokrotka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

moj znajomy jak chcesz namiar to gg 441632 . robilem wielu osobom i sa zadowolone igły zmienia wszystko sterylne.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

sory za błąd *robił :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

na CBŚ głosuje hehe a tak naprawde to na PiS

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

A tak wogóle to po co ta gadka..? Kto na kogo głosuje to jest jego indywidualna sprawa więc po co zaraz głupie komentarze, wyzwiska itp.. Bez sensu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

hehe,a jak z płacą? Ja za granicą przy zbiorze nektarynek mam 200zł dziennie. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Oczywiście PS3 ma identyczne złącza jak PS2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

,,szczebiotka'' - inteligencją nie grzeszysz!!

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Czy ktoś z waszych znajomych albo może wy sami potrzebujecie pracownika do pracy w Niemczech , Holandi ? Nie szukam pracy na wakacje ale na dłużej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

eXez - możesz zdradzić o jakiej pracy mówisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Ach to jednak koczujesz hehheheheh mozna sie bylo tego spodziewać moherowy berecie tylko że przez okno hehehheheheheeh.....
No to widok masz niezły , pilnuj, pilnuj a nóż widelec przyleci helikopterem i wyladuje na twoim dachu ktory juz od dawna przygotowales na te okazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

see kup

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

A co to za Jarek do nas jedzie ? O jakiego jarka chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Hej...Czekałam od początku kwietnia....mam 2 mandaty moja i sprawa poszła do decyzji przez komendanta (w październiku 2009 przerwano mi z tego powodu rekrutację)
Dziś zadzwonił mój opiekun powiedział ,że komendant podjął decyzję pozytywną!!!!!!!!!! Czekam na wyznaczenie terminu egzaminów....teraz ostro trzeba popracować nad kondycją-jest motywacja....:-)pozdrawiam......
Monia KSP

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

SP4_1234 -jesteś chyba jednym z tych chamów ;). A gałę to mogę ci obić jak chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

Fazzi Cie cisnie .... to juz przesada ........... ......... ................
ten ...... nie powinien dostac prawa glosu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

a Komorowski i reszta to pewnie za swoje kampanie organizują...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto czerwonych w Łomży

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org