poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dowcipna Pawlowicz

panie prezydencie odkaż pan rzekie to wtedy zagłosuje na następne wybory na pana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

taki maly wylnialy psiak przybiega czasami pod moje drzwi i piszczy.....piszczy w niezrozumialym piskliwym piszczeniem, wlasciwie to nawet duzo nie szczeka, nie moze, ktos mu zalozyl obroze i ochrone na pysk, wiec tylko zerka, lasi sie , chowa ogon pod siebie i patrzy sie zalzawionymi oczami jakis czas, troche posteka, doslownie dwa razy sie zakreci i ucieka.
Nie wiem kto go tak wystraszyl..
Przybiega co drugi lub trzeci dzien, burknie i szybko mknie gdzie go nogi poniosa
mam wrazenie ze usmiecha sie, od ucha do ucha, i wciaga jezyk bym tego rozowego fiucika nie zobaczyla, tanczy wiecznie w kolko i lapie swoj wlasny ogon, a tamten bezlitosnie mu ucieka...
czasami to chcialabym mu kupic taki plastikowy do zabawy, ale on wyraznie i dosadnie mi podszczekuje ze woli swoj wylnialy ogon! wiec siada na ganku i czeka az mu cos powiem
postawie mu czasami miske wody, przeciez to tylko zwierze... bezrozumny, latwowierny, przekupny szczeniak

przyzwyczailam sie do niego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

No i Holandia nie pokazała nic nadzwyczajnego.
Mimo wyniku 2:0 (z tego jeden to samobój) tak naprawdę ledwo wygrała.
Włosi również zawiedli (i b. dobrze).
Po wczorajszym dniu gratulacje dla Paragwaju.
Holandia, Włosi i Kamerun - wstyd!

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

dobrze że się nie shaftował od tego dmuchania ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

załóż sobie bloga i tam pisz swoje smuty a nie zaśmiecasz forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

vabbi na polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

nastepnym razem jak przeleci wsadze go do klatki i przytrzymam, dobrze go przytrzymam, zrobie kilka zdjec i wam przesle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

Chyba kiedyś było ogłoszenie na 4lomza. Ale dawno.

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

w łomży nie ma dobrego tatuażysty,nabliżej ostrołeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

Napieralski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-zamiast-byc-w-Lomzy-wlocze-sie-po-sadzie,wid,12371626,wiadomosc.html?ticaid=1a59c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

widzicie jak rozlereklamowałem chłopaka w Łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

Kiedy odpowiedzialni za moje miasto wezmą się do roboty i spowodują na początek sprzątanie ulic, placów, wysepek, chodników, wreszcie wykoszą chwasty. Ja nie podzielam niechlujstwa gospodarzy miasta. Ja chcę czystego miasta. Myślę , że większość mieszkańców również.
Andrzej Senatorski, Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

ze jeszcze ludzie sie pchaja do takiej roboty... masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

to fakt w tym roku jak nigdy masto jest zapuszczone niemiłosiernie. trawa po pas w miejscach publicznych, mało kwiatów co się dzieje nigdy tak nie było?

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

A ja się zawiodłem myślałem że w Łomży jest więcej fanatyków Jarosława K. ale ku mojemu zaskoczeniu było raptem może około 500 osób. połowa rynku była pusta. Więcej osób przychodzi na ŁKS:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowcipna Pawlowicz

szczyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org