poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

Do SP4_123 a twoja matka jaki beret nosiła,więc nie ubliżaj swojej matce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

proveritate - brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

Osobiście to nie głosował bym na nikogo wszyscy z jednej gliny ulepieni chodzi im tylko o jedno tylko się stanowiskami mieniają żeby sie przy korycie utrzymać. Cały ten polski rząd to jedne wielkie nic. DAĆ SZANSE MŁODYM LUDZIOM!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

Nigdy nie głosować na PO nawet już rozpierdzielili Krajową Rade Radiofoni i Telewizji . Nąstępny TVN chcą zrobić i prywtną telewizję i wciskać nam ciemnotę prosto w oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

na kogo oddajesz swoj glos ? ja glosuje na PIS zeby w polsce bylo lepiej .jesli zaglosujesz na po to bedziesz biednym .Pamietaj PIS bedzie zawsze z toba . po wypad z polityki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

Załosny człowieczku wypad z tą propagandą.



Od takich tematów macie ten swój dział polityka pełny chlewu, to idź tam pisz, a nie tutaj jeszcze dodatkowo chlew robisz.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

spieprzaj dziadu ! ;P ciekawe czy jakaś małpa w czerwonym będzie na spotkaniu. może niech wszystkie kobiety się na czerwono ubiorą byłoby ciekawie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

no tyle ile pozwala na to oświadczenie czyli 10 tys. byłem dopytałem sie o wszystko i na 4 lata rata jest 350zł wiec wystarczajaco a nawet gdyby wpadł jakiś wolny pieniądz to bym wpłacił np 3 raty do przodu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

na Marka Jurka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

Do NOFX piszesz w swoich ogłoszeniach "wszelkie prawa zastrzezone !!!" widać że nie znasz się na prawie autorskim bo wg prawa autorskiego równie dobrze każdy kto kupił od Ciebie te testy może je też sprzedawać co stanowi przepis prawa autorskiego o tym że ochronie autorskiej nie podlegają informacje dostępne ogólnie dla każdego a pytania do policji do takich należą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia- "złodzieje znów mnie okradli"

livi słuszną tu informacje wstawił a poza tym to chyba nie dział do tego



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org