poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wg biskupa ateiści niegrożni...

spoko dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

wiem wiem nawet ci moge pwiedziec jak jego bratma na imie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

legendarny z tego staniorskiego jaki gracz jest? szczeze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

ĴĔşƚ ŎĶ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

tak,niebawem bedzie Peja i 52. mozliwe ze juz za 2 tygodnie. a filmiki z koncertu to mam tylko jak wchodziło RGW na supporcie http://www.youtube.com/watch?v=k6KbVodVl0M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Dziś miała miejsce niezła akcja na podwórku przy al. Legionów 5. Dwa psy prowadzone przez właścicieli, nie darowały sobie i rzuciły się na siebie. Owoce tego zdarzenia- dziecko przestraszone i facet, którego zabrało pogotowie (ciekawe, co mu się stało?). Psy były bez kagańców i z pewnością były miłe, przyjaźnie nastawione do otoczenia :P Właściwie od jutra Straż Miejska winna zaprzestać ścigania kierowców, którzy niewłaściwie parkują swoje pojazdy i zacząć egzekwować przestrzeganie przepisów tyczących się wyprowadzania czworonogów na spacerki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

alo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

milcz sledziu ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

ĽěфЇеЈ йᵢᴲ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Morda hejterze i trochę szacunku do starszej osoby i władcy miasta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Mandat za zostawienie samochodu jednym kołem na 'trawniku' to wypisać potrafią :] A ja się pytam co by było gdyby stało sie to pod domem pana prezydenta? Gdzie jest sprawiedliwość? Lepper na prezydenta!

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

spedemon napisał(a):

> Siadła pszczółka, na jabłoni i otrzepuje kwiat Czemu żeś
> mi moja miła zawiązała ten świa

wina, wina , wina dajcie
a jak umre, to mnie pochowajcie
na zielonej ukrainie
przy kochanej mej dziewczynie

hej, hej, hej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Legendarny ogol się:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Pielęgniarki zaczynają się interesować pacjentem w dniu kiedy pacjent dostaje wypis do domu. Wcześniej nie można się doczekać kiedy przyjdą - i jak wyżej wspomniane o dzwonku najlepiej zapomnieć bo panie się "denerwują" - ale kiedy lekarz zleci wypis - raptem robi się tłoczno w sali i tak jakby na "coś" czekały.... Po "zagęszczeniu" personelu średniego w sali i zdecydowanie milszym traktowaniu (nawet zapytają czy w czymś pomóc!) można wnioskować, że dziś wychodzisz do domku... Są oczywiście wyjątki - niestety nieliczne...;(((
Dotyczy oddziału położniczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

do wszystkich którzy pytania mieli do testów:
1. z wiedzy w katowicach.. pytania niby łatwe i niby te same.. ale nie liczcie tu na metode skojarzeń.. pytania maja z regóły po 2-3 podobne odpowiedzi w sensie ze poczatek taki sam i tylko jednym słowem na końcu sie różnią.. stąd skojarzuyć ciężko wiec albo sie nauczcie dokładnie albo liczcie na celne strały, tu miałem 33pkt
2. sprawnościowy w Katowicach.. arogancja krzyczenie to jakiś mit.. panowie mili, spokojni, nie trzeba cąłkiem dokładnie wszystkiego robić.. wcale nie trzeba sie miescic na materacach.. koleś mi powiedział że materace tylko dla mojego bezpieczeństwa i jak chce to moge nawet na podłodze obok zrobić (a takie mity łaziły że nawet za to uwalaja jak sie noga nie zmieści.. bzdury..) ogólnie przywaliłem 38pkt z tego, miałem najlepszy zdaje sie wynik w 2 turach (podzielili nas na 2 gr)
========
3. MS w Krakowie na mogilskiej.. co mnie zdziwiło zdawałem w Katowicach w niedziele, a już w poniedziałek rano miałem telefon ze w czwartek mam zdawać! czyli na psychologiczny test czekałem tylko 4 dni!
-> pytania dziwne miejscami, potem kupe majcy, testu na spostrzegawczość, refleks zdolnosc do ryzyka i oceniania możliwosci.. sześciany (brakujace małe kostki w dużym sześcianie) układanie zdań z rozsypanek.. po tym maglu nie ma szans by pamietac wszystko co sie odpowiadało w pierwszej cześci.. tu pada sporo pytań z podobna trescia tylko róznie formułowane.. na końcu zbiory cech które trzeba szeregować od najwazniejszych do najmniej waznych.. tu było o tyle ciężko ze było chyba z 7 rozsypanek.. cechy bywały zbloizone do siebie ale nieco inne i tu sie zaczałem juz gubic co w zasadzie odpowiadałem wczesniej :P
-> chwile po tym (skończyłem po ok 90 min jako pierwszy) zostałem zaproszony na rozmowe z psycholożką. była miła i skrupulatnie notowała, dużo gadałem ograniczając jej aktywnoiść do zadawanych co jakis czas pytań, kilka razy zadałem pytania retoryczne, zaraz sam na nie odpowiadałem uzasadniajac mój pogląd na które ona zkolei przytaknęła kiwając głową.. nie było żadnego chamstwa z jej strony wszystko oki ;] wynik okazał sie pozytywny, po 2 tygodniach zadzwoniłem osobiscie dostałem info ze mam 37 pkt zdaje się.. kazalic zekac na ionfo o wywiadzie.
=====
4. wywiad zorganizowany miałem tydzień temu, sympatyczna rozmowa, 3 osoby, kazda pare tradycyjnych pytań zadała "dlaczego do pol, dlaczego ja, jaka jednostka, autoprezentacja wady zalety...." troche to generalnie przypominało rozmowę z psycholog po MS.. wszyscy grzeczni sympatyczni, bez atakowania, jak czegos nie wiesz.. nie bajaj.. powiedz że nie wiesz bądź pewny i opanowany spokojny nie telep nogami i rekami patrz na nich w oczy nie goń po sali wzrokiem.. ubierz sie schludnie i bedzie dobrze!! owszem niektórym każą rote mówić itp.. ale patrzcie sami na karte oceniania! tam oceniaja spokój opanowanie zachowanie panowanie nad sobą autoprezentację itp, tu skosiłem 55pkt
=====
łącznie mój wynik wraz ze studiami 14pkt) to 177pkt i czekam na termin z komisji lekarskiej! niestety nawet na komisje nie maja kasy ze nie wspomnę o nowych etatach i tak włąsnie trwoni sie kase.. nie ma przyjec ale rekrutuja stale.. potem po roku przepada waznosc MS.. i co? i nic.. nie ważne ze pokryli koszty wszystkich pracowników którzy mnie sprawdzali wczesniej.. albo ze zapłacili z 600zł za komisje lekarskie.. :P i tak sie wyrzuca kase w błoto..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Pani pyta Jasia:
- Dlaczego smród piszemy przez ó.
A Jasiu odpowiada:
- Żeby sie nie wydostał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

SZKOŁA JEST JAK FILM I TELEWIZJA!!!
Geografia - Discovery Channel
WF - Szkoła przetrwania
Religia - Dotyk anioła
Chemia - Szklana pułapka
Fizyka - E=mc2
Historia - Sensacje XX-wieku
J.Polski - Magia liter
Muzyka - Jaka to melodia?
Lekcja wychowawcza - Na każdy temat
Poprawka - Stawka większa niż życie
Nowy w klasie - Kosmita E.T
Ostatnia ławka - Róbta co chceta
Pan konserwator - MacGyver
Wyrwanie do odpowiedzi - Losowanie Lotto
Wywiadówka - Z archiwum X
Wakacje z rodzicami - Familiada
Woźny - Strażnik Teksasu
Korytarz szkolny - Ulica Sezamkowa
Powrót taty z wywiadówki - Wejście smoka
Szkoła - Świat według Kiepskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Może i on ma 15 lat ale Ty tylko 4 więcej;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Tak się składa, że ja akurat mam 45 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

spedemon mylisz się, na prusa 8 mieszka poczciwy starszy człowiek no ale oczywiście były mechanik co by tu nie gadać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

smacznego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

D - owszem - tłuka się między sobą. Tak jak i Czeczeni się między sobą tłuką. Islam to religia przemocy - naród przeciw narodowi, klan-przeciw klanowi, rodzina-przeciw rodzinie, ojciec-przeciw synom, synowie i ojciec - przeciw córkom, mąż -przeciw żonie. ALe spróbuj zadrzeć z czarnym czy z Czeczenem - wybiegnie na ciebie zgraja brodaczy z nożami. (to wcale nie wymysł - kilka miesięcy temu gdzieś tam dokładnie tak było - trzech Polaków poszarpało się trochę z pasożytami i za chwilę pół ośrodka wybiegło z nożami na Polaków. Czy niedawno we wsi Misie - kilku się poszarpała to zaraz zgraja brodaczy z nożami i z PISTOLETEM wybiegła i zaczęli plądrować domy Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wg biskupa ateiści niegrożni...

Ja tam nocne przyjemności odnajduje i w dzień. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org