piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Maćku,

Jesteś pewien??

ADALLku,

Wracaj! musim bronić Ptysiaka!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

a ja to mam gdzieś! co fakt jego wypowiedzi typu " masz racje" itp. zaśmiecają forum ale nie tylko on tak robi! nie wiem czy mi samej się to nie zdarzyło. więc wyrzućmy wszystkich! bez wyjątku =)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

thx Gosieńko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

nie nie zostaniesz! kiedyś z dziecka staniesz się mężczyzną lub menszczyzną... sam o tym zadecydujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Mieszczaninem jest sie dopiero w trzecim pokoleniu.Jak sloma z butow wychodzi to nawet frak nie pomoze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

A dziwisz się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

No zobaczyłem swój temat i 5 wypowiedzi :D hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Mylisz się Maćku Emerycie :P

Pozdrawiam Adalla

A co do Ptysia - sądzę, że powinien wziąść sobie do serca uwagi forumowiczów zarówno pozytywne jak i karcące bo i te pierwsze i te drugie mają swoje uzasadnienie.

todek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Who is who?? I've no idea!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Łomża powinna być dumna, że ma takiego Ptysia. Cieszy, gdy małoletnia młodzież próbuje wypowiadać się w różnych tematach. A to, że nie zawsze na temat i rozsądnie, cóż nie każdy jest doskonały. A On tym bardziej, bo sie dopiero uczy. Może za 15 lat coś z Niego wyrośnie? I jeśli nadal będzie tak aktywny, to może nie będzie to BURAK. Na razie szkody nikomu nie robi, a czasem nawet rozbawi.
ps. chyba siedzenie przed komputerem jest lepsze niż siedzenie na ławeczce przed blokiem i wymyślanie z koleżkami "ciekawych" rozrywek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

thx, Adamus.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Taki Ptysiu a każdy go zna. hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Weś uważaj sobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

degreg napisal:
no jak by jacyś nadzy faceci sie na Starym Rynku pokazali to fajnie by było.....
[CHYBA DAWNO ZEBRANIA NIE MIELI BO TESKNO MU DO WIDOKOW JAKIE PANUJA MIEDZY ZGROMADZONYMI] przynajmniej moglibyśmy manifkę zorganizować i byśmy się trochę pośmieli i rozerwali[JAKI ON MLODZIEZOWY I TEN JEGO SLANG MLODZIEZOWY"MANIFKĘ":)] a tak tylko ciężka robota choćby przy katalogowaniu książek wysyłanych do Grodna.[BIEDNI CHLOPCY BARDZO ALE TO BARDZO CIEZKA ROBOTA KSIAZKI POSEGREGOWAC LEPIEJ SIE TAK NIE PRZESILAJCIE CHLOPCY] Agent22 prosimy cię rozbierz się dla nas ..... [NIE JESTEM GEJEM W PRZECIWIENSTWIE DO WAS TAK APROPO CHYBA JEST TO KARALNE NAWOLYWAC NIELETNIEGO DO ROZBIERANIA SIE W MIEJSCU PUBLICZNYM A PRZECIEZ Z WAS TAKA PORZADNA PARTIA BUHHAAHHA]nie będziemy śnieżkami rzucać..... bo lato jest :)[JAKBYS NIE ZAUWAZYL TO WIOSNE MAMY ALE NIE MASZ GLOWY DO TEGO W KONCU GLODNEMU CHLEB NA MYSLI] tym ironicznym akcentem kończę ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dyrektor komisji egzaminacyjnej

Zacząć to napewno coś zaczna robic ale kiedy ? To jest pytanie a jak zaczna i nie starczy pieniedzy to nic z NOWEGO STADIONU.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org