piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim jest notoryczny kłamca?

Jeżeli będziemy się bali to niestety ale będzie tak jak we Francji. Dlaczego masz się bać wypowiedzieć własne zdanie na dany temat we własnym kraju? Prokuratura to niech się zajmie tymi co trzeba bo pedofili i różnych psycholi nie mało a takie pierdoły niech sobie darują no chyba że chodzi o statystyki. Z resztą trochę Cię rozumiem dlaczego się boisz. Wmawianie nam jest (szczególnie po wstąpieniu do UE) że żyjemy w wolnym kraju. Niestety to jest tylko wmawiane ponieważ ograniczanie wolności bez żadnej przyczyny jest na porządku dziennym i mógłbym wiele przykładów podawać ale kto będzie zainteresowany to sam przemyśli i znajdzie. Wolność w naszym kraju opiera się jedynie na tym iż wolno się rozwijamy:)
Rasistą w pewnym stopniu może i jestem ale w sprawie Czeczenów nie chodzi o rasizm. Nasze miasto jest zbyt małe i biedne by przyjmować tylu gości, dla wielu nieproszonych gości...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Skoro tak czytasz te forum to powinieneś wiedzieć, że cena w tym przypadku idzie zdecydowanie razem z jakością. Koniec z mojej strony.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Tyle tylko że głównymi handlarzami bronią są między innymi Rosja i USA. Niby wszystkie akcje pokojowe popierają niby walczą z terroryzmem ale broń którą tacy "bojownicy" dostają pochodzi właśnie od nich. I koło się zamyka a kręci się ono w okół pieniądza.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

gdzie oprócz szpitala można znaleźć okulistę, który przyjmie na ubezpieczenie, a nie prywatnie ?

szukałam we wcześniejszych postach, ale jakoś nie znalazłam konkretnej odpowiedzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Kolejna idio...ka,ludzie weźcie im nie odpisujcie bo szkoda słów.
Faktycznie jacyś prowokatorzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

dziś 14.30 :( myślałem ze będzie lepszy ale kolka mnie złapała ehhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

wiem, ze to co jest tam napisane to sciema, 1 kwietnia idzie, poza tym, to jest juz stare, tylko zapytalem o co jej chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

salonem tego przybytku to bym nie nazwał. Na starym rynku jest punkt, który korzysta ze znaku firmowego play.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Gdzie najlepiej isc jutro z bolącym zębem by wyleczyć go całkowicie za darmo??? Pomozcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

nie istnieje taki dentysta!!!

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

znam dziewczynę bardzo dobrze robi włoski, ja i moje znajome od lat robią u niej, jeśli chcesz podam ci jej namiary na maila, może jeszcze uda jej sie naprawic to co spieprzyła '' niby'' fryzjerka, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Prawdziwy kebab to z chleba a nie z bułki hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest notoryczny kłamca?

Przecież podał GG...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org