piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

mala2201 - twoje słownictwo sugeruje kim jesteś - masz zbyt lekkie obyczaje, żeby mnie pouczać. Nie masz pojęcia o czym piszesz - Kaczyński nie był zwolennikiem wejścia Polski do Unii - a to jest powodem napływu uchodźców.
Nie masz pojęcia o życiu. Polska nie jest krajem "na poziomie" - większość ludzi klepie biedę - i to oni muszą utrzymywać pasożytów dając im duże zsiłki ze swojego skromnego budżetu.
Zero logiki wykazujesz. Czeczen i samotna matka pobierają zasiłki z mojej kieszeni - to ich łączy.

halina - nie wystawiaj tyłka przy każdej okazji, to nikt ci go nie skopie.

akasha - to po co wiążą się z tyranem? Po kilku tygodniach znajomości można poznać faceta, pod warunkiem, że narząd rodny trzyma się na uwięzi. Jak myśli się nie mózgiem to inna sprawa.
Jak jest na tyle głupia, że nie umie poznać charaktery niech się zapyta rodziców, kolegi, księdza, policjanta czy z danym facetem się wiązać.

Ile razy jest tak, że wszyscy idiotce odradzają związek z danym facetem a kobieta twardo chce z nim być a potem ma za swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

ja same kobietki mogę przyjąć do siebie. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

Rosja powinna dać Czeczenii autonomię, uszczelnić granicę, żeby smród się nie rozpływał po świecie i niech gniją w swoim ukochanym kraju. Niech tam grają na automatach, niech tam się dźgają nożami, niech tam porywają pociągi i je wysadzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

Jeśli nie przekszadzają Tobie przelewy z opóźnieniem to alior bank.Jeśli zależy ci na szybkich przelewach to tylko PKO.Większość firm na rynku Polskim ma konta w PKO.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

TAK dla Marszu Życia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

leon....nie wiem kim ty jesteś ale mi się twoje zachowanie nie podoba ,więżeń ma odbywać karę anie zaopatrywać się w narkotyki , po wyjściu masz być być naprawiony a jak zrobisz tę same przestępstwo to powinna być 10 razy większy wyrok zamiast roku to 10 lat i sam siebie utrzymujesz w tym więzieniu, wtedy na pewno by się wam odechciało ...pozdrawiam .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

podobno w 90% przypadkow inteligencje dziecko otrzymuje po matce... dlatego magdaleno trzymaj swoj narzad rodny w dalszym ciagu na smyczy i niech tak pozostanie do konca twego zycia... Po co nam kolejny przyglup na swiecie...
P.S. Kiedys mnie pewna Magdalena o podobnym podejsciu do zycia uczyla religii. Nie dziwilo mnie ze jest stara panna... i z musu musiala trzymac swoj narzad rodny na uwiezi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To nie pieniądze z Unii Europejskiej są podstawą naszego rozwoju!

Magdaleno masz zasrany obowiązek płacić podatki. A na co państwo je przeznaczy to ty gnido masz znikomy wpływ. Lepiej dać je potrzebującym ludziom niż utrzymywać 460 darmozjadów....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org