środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda o forumowiczu qwertyp

I pokazujesz kto tu ma pojecie o temacie.
"Rower górski do XC powinien być lekki i sztywny, aby podjazdy można było pokonywać jak najszybciej (rowery najwyższej klasy osiągają wagę ok. 7-9 kg). Sprzęt musi być także bardzoWYTRZYMALY i zwrotny, tak aby płynnie pokonywać zjazdy i techniczne odcinki trasy"
Cross country to nie tylko jazda po prostej to skoki, omijanie przeszkod i wiele innych rzeczy, i musza znosic duze przeciazenia.
Twoj rower to pewnie rower z Tesco wartosci 300 zl z napisem XC, wiec nie dziwne, ze przy metrze by poszedl. Ja moim skakalem na wys. 1.5m i zniosl bez problemu ladowanie...
Najmniejsze przeciazenia to znosza kolarzowki a nie rowery typu CC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Ja polecam warsztat na Przykoszarowej ;]
Obok Mechaniaka ;)
Super Gosc i dobrze robi. Zna sie na rzeczy ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

moze przetrzyj "obiektyw" bo zamazany masz

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Co do tych tuneli to wiem sporo,wychowałem się na fortach,łaziło się po tych dziurach za małolata.Już kiedyś kilka lat temu wszystko było zawalone zasypane i nie ma co tam szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Kopiuj wklej to teraz na żadnej uczelni nie przejdzie - prace sprawdzają na antyplagiacie, a co do pracy za 400 zł he he może i ktoś chętny do napisania się znajdzie tylko pytanie na jakim poziomie taka praca będzie- wstyd oddawać, jeszcze większy wstyd jej bronić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

z tego co wiem to w POznianiu za MS czeka sie 8miesiecy;/ ale na pocieszenie moge powiedziec ze ja czekalem 11 miesiecy:/ pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Też polecam rehabilitacje w Caritasie. Znajoma była z kilkumiesięcznym dzieckiem, które miało problemy z nóżkami i rehabilitacja pomogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

A propos tajemnic regionalnych,
Jednostka w Czerwonym Borze tez nie była zwykłą jednostką,
polecam lekturę:
http://www.internowani.xg.pl/index.php?type=article&aid=515

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

ludzie popelniaja bledy. ciekawe czy bylbys taki odwazny to wszystko powiedziec w wiezieniuu ? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Ruscy jak zwykle prowokują, a jeśli nawet Czeczeni, to w tym wypadku ich popieram. Polacy też byli przez lata terrorystami (XVIII, XIX w), tylko nikt tego wtedy tak nie nazywał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Zeby było śmieszniej, to jak nie zdejmiesz tej anteny albo nie wniesiesz opłaty to pare razy wyslą ci pismo z prośbą o zdjęcie a jak sie nie dostosujesz to wynajmą dzwig, przyjadą sami zdejmą a koszty pokryjesz ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Kochani jak tam sprawy?

Dostał jeszcze ktoś wezwanie na badania?

Czekam z niecierpliwością i ja;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Pomysł z Kazikiem bardzo dobry :D

3odakru też dobrze gra :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Łomżyniacy leją w ogromnej większości na tych oszołomów od tych akcji wyrzucania czeczenów, większości to nie obchodzi. Co najwyżej ludzie mieszkający w pobliżu ośrodka mają zastrzeżenia, ale reszty to nie dotyczy i powtarzam, normalni ludzie a jest to większość, leją na tą sprawę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Czeczeni wysadzili metro, więc teraz Polska będzi musiała przyjmować agresywnych brodaczy i dawać im status uchodźcy. Rosja uderzy w Czeczenię a te pasożyty zaczną uciekać do Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o forumowiczu qwertyp

Ktoś szuka dziury w całym i nie może znaleźć. I napewno w końcu powiedzą razem z koszernymi gazetami i innymi mediami, że pan poseł zawinił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org