wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

no nie czy jest możliwość, żeby ktoś z tego domu odebrał ubrania ode mnie? Bo niestety nie mam jak ich dostarczyć. Ewentualnie może ktoś z forumowiczów się tam wybiera ze swoimi ciuchami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Proszę o informacje kto w Łomży lub okolicy zna się na zawieszeniach w passacie b5 i potrafi to wyregulować , czy lepiej pojechać do serwisu skody.
Za rady z gory dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Rehabilitant prywatnie będzie przychodził i niezłą kasę brał - jeśli cię stać to ok, ale może lekarz dałby ci skierowanie na rehabilitację np na Rybaki do osób które mają specjalizację w tej dziedzinie i zajęliby się twoją córeczką jednocześnie instruując ciebie jak ty masz postępować z dzieckiem na codzień - ćw., poz.ułożeniowe itd. Może potrzebny będzie jakiś specjalny sprzęt ortopedyczny (tzn szelki itp). Dziecko ma dopiero 5 tygodni to rehabilitacja nie powinna trwać długo , około 2 mieś albo i krócej. Im wcześniej tym lepiej, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

w caritasie jest rechabilitacja. Moja dziewczyna tam rechabilituje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

:)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

kkurde usuneli mi konto.. akasha a jeżeli to matka zacznie chlać i szlajać sie to gdzie jest dom samotnego ojca??????????? : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Jongmen plz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To wtedy komuniści przegrali bitwę o dusze Polaków!!

Zwykłą zbierzność też trzeba umiec ustawiać moze ze trzech to pozanie robi w łomży .

A te problemy o których napisałeś nie wykluczją zbieżności .
Najważniejsze w geometrii są cztery wartości: kąt pochylenia kół, kąt pochylenia sworznia zwrotnicy, kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy oraz zbieżność kół.
Jeżeli ustawienie kół jest niewłaściwe, następuje wówczas szybkie, nierównomierne zużywanie się ogumienia. Pochylenie i kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy decyduje natomiast o stabilności samochodu w czasie jazdy, wpływa bowiem na jego sterowalność. Nieprawidłowe wyprzedzenie sworznia zwrotnicy powoduje niestabilność auta w czasie jazdy. Właściwa zbieżność kół zapewnia uniknięcie poślizgu bocznego, poprawia w ogóle stabilność kierowania oraz zapobiega nadmiernemu zużyciu ogumienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org