wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
teraz kolej na Hofmana...

Autor: brylant3000 (---.elomza.pl)
Data: 27-03-10 21:54

DEBILAMI SĄ CI CO SIĘ WPISUJĄ W TAK DEBILNYM POŚCIE!



voila!! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Za 400 zł to chyba tylko desperat może się podjąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

oto nasza "inteligiencja" wyksztalcona.

WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD pani Pauliono.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

*Paulino



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

na rozwód to MPKiem, bo pewnie baba do cna majątek rozgrabi ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

ja tam swoją napisałam, miałam w niej ankiety, wywiady i zdążyłam, a też miałam zaliczenia i egzaminy. trzeba tylko wcześniej zacząc przepisywac z książek, bo to tylko na tym polega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

po co Ci te studia?
przeciez w lomzy nie ma tesco...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

hahahha ZAL.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Pezet i Grubson?
Nie chce mi się wierzyć ..
No ale jak się coś dowiecie to piszcie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

witam serdecznie


wie ktoś jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim ile czeka się na Tsf i Tw oraz po nich ile się czeka na MS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

haha znam tych ludzi a tu taka podnieta jak by *** wie kto to byl zwykli ludzie wporzadku sa moze jeszcze buziaczki im przeslac hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Panie Admin ósuń Pan tę temady tegom pajaca se spamem bo siem lódziem góbiom na foróm !!! Wczoraj muj sonsiat siem przez 15 minót góbił , a pszecież pront kosztóje nie :/

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Jestem w szoku, że istnieją tak podli ludzie! Żeby nawet nie pożałować tych biednych, niewinnych dzieciaków! Magdalenko, uważaj, bo życie cię jeszcze zaskoczy pewnie nie raz i twoja teoria w praktyce może się nie sprawdzić. Módl się dziewczyno, żeby życie nie zweryfikowało kiedyś twoich chorych poglądów! Bo często tak bywa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

CLARUS dzieki za pozdroo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

mokro w majtkach? ;> hahaha ale fajnie ;DDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

to widzę, że nie umiesz wyciągać wniosków z tekstu czytanego.

"po tym:
"Rower jakiś mam, nie jest full, ale amortyzowana rama amor tez nie najgorszy i jakoś sie trzyma."

"jakiś", "jakoś" - nie ma to jak precyzja i obeznanie w temacie"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Hmm a czemu od razu z góry odeniasz, ze te kobiety wybraly sobie takich facetow na mezow??
Przeciez zycie pisze rozne historie nie zawsze tak szczesliwe jak twoje..
Nie jestem matka i wydaje mi sie ze ty nia tez nie jestes,bo bys takich rzeczy nie pisala,ale ok kazdy ma prawo do swojego zdania:)
Tylko ze... Ludzie sie zmieniaja... I czesto bywa tak ze przez glupia sprawe , np strata pracy czy cos podobnego, facet sie zalamuje i ma na tyle slaba psychike ze popada w alkoholizm np I co?? wczesniej kochajacy tatus,maz a teraz facet ktory pije i zneca sie nad rodzina...
Mowisz ze " To czy facet jest dobrym kandydatem na męża widać już po kilku tygodniach znajomości (pod warunkiem, że się myśli mózgiem a nie
.. "
Hmm chyba tak nie jest,bo po kilku tygodniach to nie widac jeszcze prawdziwej miłosci,moze zauroczenie ale tylko tyle... a co dopiero kandydat na meza....
I jasne w niektorych sprawach masz racje, tylko czemu nie podziwiasz tych kobiet,ze one walcza.. i sie nie poddaja . Nie zostawiaja dzieci tylko robia wszystko by im bylo lepiej,i chca zapewnic im jakas przyszlosc... A co do tych rodziców,ktorzy starali sie o ta Róze.. Hmm fakt faktem oddali 4 dzieci do domu dziecka, ale nie zroili tego bo ich nie kochali... Poprostu nie sprostali obowiazkom,sama widzialas z artukulow itp ze nie ukladalo im sie najlepiej i ze nie byli z tych rodzin co wszystko maja i niczego im nie brakuje... Nie mieli poprostu kasy zeby te dzieci wychowac i zapewnic im to co potrzebne... I to nie jest tak ze jak sie oddaje dziecko to sie go nie kocha.. Nie,bo rownie dobrze mogli by je np zostawic gdzies na pastwe losu i : "rob sobie co chcesz" A tak nie zrobili. Kazdy powinien dostac druga szanse... I z nie wielka czy wielka pomoca innych stanac na nogi:)
Nie chcialam tu nikogo urazic i mam nadzieje ze tego nie zrobilam...
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: teraz kolej na Hofmana...

Thomas nie bredź takich głupot że większość firm ma konta w PKO, bo widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Tak się skłąda że kiedyś pracowałem w jednym z zachodnich banków działającym w Polsce gdzie miałem kontakt z firmami aby oczywiście ich namówić do współpracy z bankiem w którym pracowałem, i uwierz mi że mało która firma miała konto w PKO BP, jeśli już to był to PEKAO S.A. ale to tylko dlatego że bank ten połączył się z BPH którym był kiedyś bankiem przyjaznym przedsiębiorcom.
Nie chcę Ci podpowiadać w jakim banku założyć konto bo jest duża konkurencja na rynku, ale powiem Ci szczerze, trzymaj się z dala od PKO BP i PEKAO S.A.
W Łomży jest sporo oddziałów różnych banków także masz w czym wybierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org