piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

na al.legionów jeden,drugi na małachowskiego w garażu trzeci jest gdzieś na łomzycy podobno

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

Ja mam wszystko juz zaliczone (przechodzilem KL w grudniu).. komisja lekarska hmmm no jest sporo bieganiny mi zeszly trzy dni ale podobno mozna w dwa jak sie ma szczescie... co do samej komisji to w tym czasie jak bylem to sporo polecialo. Jesli chodzi o to co bylo najgorsze to moze powiem tak co bylo największą zagadka, jak dla mnie to badania krwi bo nigdy nie wiadomo co tam wyjdzie, a sa bardzo rozbudowane, nawet hiv, weneryczne, żółtaczki, itd. Co do lekarzy to w sumie okulisty sie obawialem bo troche pracuje przy kompie ale okazalo sie ze w miare widze, zwykle badanie literki z odległosci + jakies zaglądanie w oczy. A reszta to raczej bez problemu- chirurg to jak komisja wojskowa faceci wiedzą i wypyta o zabiegi operacje:), stomatolog sprawdzi zęby, dermatolog obejży skóre palce, neurolog popuka zrobi wywiad jakies bóle głowy, omdlenia itp, laryngolog- przegrode nosową (mialem minimalne skrzywienie wiec przeszedlem) + audiogram czyli badanie sluchu, rtg klatki, ekg, coś w stylu lekarza rodzinnego- zmierzą cisnienie, ewentualnie zważa, zmierzą. A na końcu miałem Poradnie zdrowia psychocznego czyli psychiatra i psycholog czyli cos w stylu multiselektu tylko znacznie bardziej rozbudowane i chyba trudniejsze. To tyle co pamiętam, może coś pominełem ale wydaje mi się ze to wszystko, w przypadku kobiet jeszcze ginekolog:)...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

A dokladniej gdzie on sie znajduje tzn ośrodek?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

"Już nie mam nic przeciwko, że złodzieje wyciągają mi kasę z kieszeni - niech idzi im na zdrowie."

A co magdalena316 zasiłku ci miasto odmówiło , że wsiadasz na Czeczenów i od złodziei wyzywasz?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

nie pajacuj pisałam w którymś miejscu do Ciebie? Obrońca magdalenki sie znalazł. Tak samo ograniczony i zaślepiony jak i ona :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

jak dostanę dobrze płatną prace plus dobrą premię na maszyny to się uśmiechnę :) a jak na razie to jestem taki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

von chrupka napisz proszę na maila: isia_p@wp.pl

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Max Kolonko analizuje dziennikarstwo olejnik

joga

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org