sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

dziekuje bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Bardzo Dziękuję, Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

_M_L_ tylko niestety, ale dla większości ludzi jeśli ktoś nie kupi czegoś w oryginalnym sklepie, albo w szperze jest po prostu gorszy.

Nie zgodzę się tylko z tym, że nieoryginalne buty czy koszulki zaraz tak się niszczą, niestety, ale na wielu przykładach przekonałem się, że towar towarowi nierówny. Podstawą jest raczej znalezienie sobie dostawcy, bądź produktów sprawdzonych niżeli płacenie za znaczki na ubraniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

PleasurmexC18 czytaj ze zrozumieniem, chyba masz problem... A co do oryginalnej koszuli za 400zł, to przystopuj z wyobraźnią, bo za 200zł dostaniesz koszule w vistuli itd, której, jako "znawca", nic nie będziesz mógł zarzucić haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

ja nikogo nie oceniam ... oceniam jedynie ciuchy ..

z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepsze sa oryginalne...
i wole zaplacic drozej i miec cos co nadaje sie do noszenia przez dluzszy czas a po praniu nie wyglada jak psu z mordy ...

masz do tego pelne prawo tak jak i ja nosic i ubierac sie w co sie podoba ...

ja wole isc kupic 1koszulke ktos pojdzie i za ta cene kupi 5 kilo i dlatego beda istanialy 2 sklepy

i wilk syty i owca cala ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Ja też nie oceniam, ale niestety jest pełno ludzi, którzy oceniają i to jest przykre...
A co do tzw. szperów, to akurat sprawa świetna, bo o markowe ciuchy nie trudno, a do tego ceny bardzo zachęcające. Sam nie kupuję, bo raczej o męskie rzeczy tam ciężko, ale wiele kobiet po prostu chwali takie sklepy i mówią, że często trafiają się świetne okazje.

I tylko tak dla sprostowania mojej poprzedniej wypowiedzi... W każdej chwili mogę wyjąć i pokazać tzw stadionowe koszulki sprzed 2lat, które nie wypłowiały i nie są znoszone do dziś, a dla porównania półroczne oryginalne. Podobnie z butami, po prostu parę razy się przejechałem i to może dlatego. Więc produkt produktowi nierówny w obu podziałach (oryginał/bezfirmowy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Jeżeli chodzi o temperaturę wody, to kąpiąc się w 29stopniowej wodzie w basenie woda w kranie wydaje się być zimna jeśli ma ona 22stopnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Jeżeli by cokolwiek się działo na terenie pływalni, to proszę zgłaszać do Ratowników :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Podobnie jak po wyjściu z jakuzzi wejdzie się do basenu.
Ciśnienie wody w prysznicach to jednak rzeczywiście porażka, o spłukaniu mydła itp można zapomnieć.
I co do czasu na basenie, nie wiem na jakich basenach pływacie, ale wszędzie czy to Mikołajki, czy Wawa, Zambrów, Litwa itd jest tak samo. Płaci się również za suszenie. A poza tym doliczany jest czas na suszenie po 10 lub 15min, według informacji u nas na basenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Czemu takie spodenki są niedozwolone? Bo mają kieszenie, w kieszeniach są różne śmieci, a potem lądują one w wodzie. Prosze bardzo, możesz przychodzić, ale potem zostaniesz i będziesz wszystko rękami wybierał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

na rynku niema w biedronce tesz cioci w usa niemam :( ide do strokrotki ... ale jusz zamknieta !!!!! w nosie to mam czasem kozy na allegro przesylka 15 zl a pod wiata to w lep mozesz dostac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

ogólnie miejsce ok spokojne z klimatem najebanej hołoty dziadek nie wpuści bo bramka zawsze pod kluczem co do towarzystwa to różnie zależy jak się trafi starsi i młodsi a co do alkoholu to od browaru po wóde i inne wszelakie specyfiki np. gin, whisky itp tylko lekka siekiera jak narajane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Sprzęt jest nowy i dopiero jest wszystko testowane, jak jest za mocne lub za słabe to trzeba zgłaszać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaganie-koloru-30ml-p-89.html znalazlam to wydaje sie fajnym rozwiązaniem dla kazdej z nas ale jak widac trzeba czekac do marca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Tak, naprawdę to większość sklepów bierze ciuchy z Łodzi, Pabianic, itp. I nakleja swoje metki... Wystarczy przejść się po kilku sklepach i te same ciuchy są w różnych cenach - niekiedy różnica sięga nawet 50 zł...

A i te wszystkie "promocje" u nas w Łomży to niezła ściema i tak jak wspomniał/a _M_L_ to fakt teraz jest dużo wyprzedaży, ale w większych miastach...

P.A. - masz trochę racji, bo ja w spodniach nie widzę np. żadnej różnicy, ale w bluzkach to już zależy jaki materiał, ale buty no to oryginalne jakoś są bardziej wytrzymalsze i nie przemakają (mam na myśli adidasy) i noszę 2 lata, a nie pół roku, a nawet krócej - czasem warto zapłacić drożej!!

Wg mnie ocenianie, czy ktoś nosi coś oryginalnego czy nie, no to już lekka przesada, ale fakt zdarzają się tacy ludzie - niestety życie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

a gabeczki wyciagneles i wyczysciles? jezeli sa pelne tuszu to czujnik blokuje drukarke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

A jakie wymiary ma GLEBOGRYZARKA (rozumiem, że ogrodowa to mniejsza) ale wielkości małej kosiarki, dużej kosiarki czy tez quada?

Pytam się, ponieważ w tamtym roku "ściągałam" quad-a GRizzly (do odebrania w Niemczech) i też myślalam, że jakiś przewoźnik by odebrał! Niestety REALIA okazaly się INNE! Dzwoniłam do kilku czy też kilkunastu przewoźników (Fakt, faktem nie w naszym mieście, ale to chyba nie ma znaczenia)! Nie mieli gdzie tego zapakować! 1 osoba zaproponowala mi, że weźmie (bo ma przyczepkę i się chyba zmieści) ale nie miał chętnych na podróż tam i tak odkładal i odkładał! W końcu powiedział,że może jechać na pusto ale po 1zł za km!

Po 2ch tygodniach znalazłam chłopaka z Dusseldorfu, który ma BUS-A ogromna bryka! Na pakę wziął! Kosztowało mnie to ok 1200 zł! Akurat mi się to jeszcze opłacało!

Nie orientuję się jakie są ceny glebogryzarek i rozmiary! Więc może znajdziesz tańszą opcję!

Jeśli nie, to mogę poszukać namiary na Niego! Gdzieś mam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.
Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu podniesienia świadomości jakie zagrożenie wiąże się z nieprawidłową wagą ciała i oczywiście wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.
Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.
Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:

http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=113&Itemid=90

lub pod telefonem: 600436209.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.

Niezależny Konsultant Wellness
Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Uwazaj popadaz w narcyzm Stary......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Znalazłem fajną aptekę internetową http://www.cefarm24.pl/cgi-bin/index.fcgi?ItemID=2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Lukanumber1 ile chcesz za ta swoja hiszpanska muche??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Powinno się także w jakiś sposób karać instruktora i egzaminatora albo tylko egzaminatora, jak jego kursant popełnia wykroczenie drogowe, zbierać punkty takiemu egzaminatorowi i po zebraniu iluś tam punktów wywalać go conajmniej z roboty. Inaczej nie zwalczy się piratów drogowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

To sobie załóż konto na gg, chyba wystarczająco ci zależy na tablicy żeby poświęcić te 5 minut. Może sie okazać, że autor tematu nie zajrzy tu przez jakiś czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Wyczyysciłem wyszycsiłem i dalej ten sam bład ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

P.A he pfffffffffffffff he

jak byś śmigał codziennie w koszulach to byś widział różnice.
sam mnie jednak poparłeś, że minimalna jakość koszuli zaczyna się od ponad 100 zł :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

fakt gryzonie troszkę śmierdzą(mam królika), bardziej polecam ptaszki np papugi nimfy nie drogie a jak poświęcisz troszkę czasu będziesz miała wielką radochę :) moja gada śpiewa hehe i przy tym tańczy a ma dopiero rok :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

na dyzurce spytaj przy bramie, tylko musisz miec ze soba dowod

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

obsrane trawniki,chodniki,piaskownice,place zabaw, obszczane co sie da, dra mordy dniami i nocami,lataja bez smyczy i kaganca(no bo przeciez moj azorek nie gryzie).tak w skrocie wyglada w wiekszosci przypadkow "opieka" nad pieskiem w bloku.a wiec psy do dzungli i ich pseudo wielbiciele z nimi!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie dla Polaków gdy rzadzi PO?

Niestety tak to Wierzbowski i Zawadzki zobacz linki a zrozumiesz

http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowe-krs-177354.html

http://www.ktokogo.pl/Jerzy_Wierzbowski

http://www.ktokogo.pl/Boles%B3aw_Zawadzki



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org